Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

OP II.tř. ženy

15. kolo
Sokol Studnice-Sokol V.Dřevíč
Sokol Jezbiny-VoCe nad Metují
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalové centrum nad Metují, z.s. 7 5 0 1 1 18:7 581:475 16
2 Tělovýchovná jednota Sokol Velký Dřevíč, z.s. 7 4 0 1 2 14:11 535:464 13
3 TJ Sokol Jezbiny, z.s. 8 3 1 0 4 14:15 601:642 11
4 Tělocvičná jednota Sokol Studnice 8 3 1 0 4 13:15 559:598 11
5 TJ Slovan Broumov, z.s. 6 1 0 0 5 5:16 407:504 3
kalendář skupiny
OP II.tř. ženy
1. kolo
1 20. 8. 2021, 17:30 Sokol V.Dřevíč - Sokol Jezbiny 3:1 (13,16,-23,8)
2 20. 8. 2021, 17:30 Slovan Broumov B - Sokol Studnice 3:1 (20,-21,19,18)
2. kolo
3 2. 9. 2021, 17:30 Sokol Jezbiny - Slovan Broumov B 3:0 (18,21,22)
4 21. 9. 2021, 17:00 VoCe nad Metují - Sokol V.Dřevíč 3:0 (10,11,12)
3. kolo
5 3. 9. 2021, 17:30 Slovan Broumov B - VoCe nad Metují 1:3 (23,-22,-15,-22)
6 3. 9. 2021, 17:30 Sokol Studnice - Sokol Jezbiny 3:1 (17,20,-18,23)
4. kolo
7 10. 9. 2021, 17:30 VoCe nad Metují - Sokol Studnice 3:0 (16,23,14)
8 10. 9. 2021, 17:30 Sokol V.Dřevíč - Slovan Broumov B 3:0 (11,20,10)
5. kolo
9 17. 9. 2021, 17:00 Sokol Studnice - Sokol V.Dřevíč 3:2 (17,-10,23,-10,13)
10 23. 9. 2021, 17:00 Sokol Jezbiny - VoCe nad Metují 3:2 (19,-22,-27,22,6)
6. kolo
11 24. 9. 2021, 17:00 Sokol Jezbiny - Sokol V.Dřevíč 3:0 (18,14,19)
12 24. 9. 2021, 17:00 Sokol Studnice - Slovan Broumov B 3:0 (21,4,12)
7. kolo
13 8. 10. 2021, 17:00 Slovan Broumov B - Sokol Jezbiny 1:3 (-27,20,-18,-18)
14 1. 10. 2021, 17:00 Sokol V.Dřevíč - VoCe nad Metují 3:1 (23,-25,20,12)
8. kolo
15 24. 5. 2022, 17:30 VoCe nad Metují - Slovan Broumov B Vyhnánek M.
16 6. 5. 2022, 17:30 Sokol Jezbiny - Sokol Studnice 0:3 (-15,-16,-21)
9. kolo
17 13. 5. 2022, 17:30 Sokol Studnice - VoCe nad Metují 0:3 (-7,-22,-23)
18 13. 5. 2022, 17:30 Slovan Broumov B - Sokol V.Dřevíč Vítek P.
10. kolo
19 20. 5. 2022, 17:30 Sokol V.Dřevíč - Sokol Studnice 3:0 (16,10,18)
20 20. 5. 2022, 17:30 VoCe nad Metují - Sokol Jezbiny 3:0 (17,14,8)
11. kolo
21 27. 5. 2022, 17:30 Sokol V.Dřevíč - Sokol Jezbiny Hencel M.
22 27. 5. 2022, 17:30 Slovan Broumov B - Sokol Studnice Biško M.
12. kolo
23 3. 6. 2022, 17:30 Sokol Jezbiny - Slovan Broumov B .
24 3. 6. 2022, 17:30 VoCe nad Metují - Sokol V.Dřevíč Gašpar M.
13. kolo
25 10. 6. 2022, 17:30 Slovan Broumov B - VoCe nad Metují Vítek P.
26 10. 6. 2022, 17:30 Sokol Studnice - Sokol Jezbiny .
14. kolo
27 17. 6. 2022, 17:30 VoCe nad Metují - Sokol Studnice Vyhnánek M.
28 17. 6. 2022, 17:30 Sokol V.Dřevíč - Slovan Broumov B .
15. kolo
29 24. 6. 2022, 17:30 Sokol Studnice - Sokol V.Dřevíč .
30 24. 6. 2022, 17:30 Sokol Jezbiny - VoCe nad Metují Máša R.
ano
© ČVS 2015-2018