Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový klub Hronov, z.s. C | 15 | 13 | 1 | 0 | 1 | 43:7 | 1216:853 | 41 | |
2 | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." B | 15 | 10 | 2 | 0 | 3 | 36:15 | 1148:1010 | 34 | |
3 | SPORT KLUB Náchod, z.s. | 15 | 9 | 0 | 1 | 5 | 30:21 | 1129:1069 | 28 | |
4 | Volejbal Červený Kostelec, z.s. C | 15 | 5 | 4 | 2 | 4 | 34:29 | 1334:1263 | 25 | |
5 | TJ Spartak Opočno , z.s. B | 15 | 6 | 1 | 3 | 5 | 30:27 | 1221:1206 | 23 | |
6 | Sportovní klub Nové Město nad Metují z.s. | 15 | 3 | 3 | 1 | 8 | 23:36 | 1218:1311 | 16 | |
7 | Tělocvičná jednota Sokol Staré Město - Náchod B | 8 | 5 | 0 | 1 | 2 | 17:11 | 626:594 | 16 | |
8 | TJ Slavoj Teplice nad Metují, z.s. | 15 | 1 | 0 | 2 | 12 | 9:42 | 909:1206 | 5 | |
9 | TJ Slovan Broumov, z.s. A | 15 | 0 | 1 | 2 | 12 | 10:44 | 994:1283 | 4 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | 19. 8. 2020, 17:30 | SK Náchod | - | Baník Rtyně B | 3:0 (14,15,22) | ||
3 | 31. 8. 2020, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | Slovan Broumov A | 3:0 (12,17,18) | ||
4 | 19. 8. 2020, 17:30 | SK Nové Město | - | Slavoj Teplice | 3:1 (19,-18,12,23) | ||
5 | 19. 8. 2020, 17:30 | Sokol St. Město | - | Spartak Opočno B | 3:1 (-17,24,20,19) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 26. 8. 2020, 17:30 | Slavoj Teplice | - | Sokol St. Město | 0:3 (-18,-25,-17) | ||
8 | 26. 8. 2020, 17:30 | Slovan Broumov A | - | SK Nové Město | 2:3 (22,23,-22,-21,-14) | ||
9 | 26. 8. 2020, 17:30 | Baník Rtyně B | - | Vol Č.Kostelec C | 3:2 (-20,20,-13,13,9) | ||
10 | 26. 8. 2020, 17:30 | VK Hronov C | - | SK Náchod | 3:0 (24,16,22) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
12 | 2. 9. 2020, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | VK Hronov C | 3:1 (24,18,-12,20) | ||
13 | 2. 9. 2020, 17:30 | SK Nové Město | - | Baník Rtyně B | 1:3 (22,-14,-23,-22) | ||
14 | 2. 9. 2020, 17:30 | Sokol St. Město | - | Slovan Broumov A | 3:0 (20,5,23) | ||
15 | 2. 9. 2020, 17:30 | Spartak Opočno B | - | Slavoj Teplice | 3:0 (21,21,8) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 7. 9. 2020, 17:30 | Slovan Broumov A | - | Spartak Opočno B | 0:3 (-24,-23,-13) | ||
18 | 7. 9. 2020, 17:30 | Baník Rtyně B | - | Sokol St. Město | 3:0 (23,15,17) | ||
19 | 14. 9. 2020, 17:00 | VK Hronov C | - | SK Nové Město | 3:0 (12,20,10) | ||
20 | 7. 9. 2020, 17:30 | SK Náchod | - | Vol Č.Kostelec C | 2:3 (-18,21,23,-24,-13) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 9. 9. 2020, 17:30 | SK Nové Město | - | SK Náchod | 0:3 (-23,-23,-16) | ||
23 | 9. 9. 2020, 17:30 | Sokol St. Město | - | VK Hronov C | 0:3 (-18,-14,-18) | ||
24 | 9. 9. 2020, 17:30 | Spartak Opočno B | - | Baník Rtyně B | 2:3 (22,20,-18,-18,-10) | ||
25 | 9. 9. 2020, 17:30 | Slavoj Teplice | - | Slovan Broumov A | 3:0 (21,19,13) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
27 | 16. 9. 2020, 17:00 | Baník Rtyně B | - | Slavoj Teplice | 3:0 (24,19,15) | ||
28 | 16. 9. 2020, 17:00 | VK Hronov C | - | Spartak Opočno B | 3:0 (25,16,23) | ||
29 | 16. 9. 2020, 17:00 | SK Náchod | - | Sokol St. Město | 0:3 (-17,-19,-22) | ||
30 | 16. 9. 2020, 17:00 | Vol Č.Kostelec C | - | SK Nové Město | 3:1 (-23,10,18,20) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
32 | 21. 9. 2020, 17:00 | Sokol St. Město | - | Vol Č.Kostelec C | 3:1 (19,-16,23,14) | ||
33 | 21. 9. 2020, 17:00 | Spartak Opočno B | - | SK Náchod | 1:3 (-13,21,-21,-11) | ||
34 | 21. 9. 2020, 17:00 | Slavoj Teplice | - | VK Hronov C | 0:3 (-17,-10,-17) | ||
35 | 21. 9. 2020, 17:00 | Slovan Broumov A | - | Baník Rtyně B | 1:3 (-20,24,-20,-26) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 23. 9. 2020, 17:00 | VK Hronov C | - | Slovan Broumov A | 3:0 (17,15,6) | ||
38 | 23. 9. 2020, 17:00 | SK Náchod | - | Slavoj Teplice | 3:0 (11,21,14) | ||
39 | 23. 9. 2020, 17:00 | Vol Č.Kostelec C | - | Spartak Opočno B | 3:1 (16,-22,11,18) | ||
40 | 23. 9. 2020, 17:00 | SK Nové Město | - | Sokol St. Město | 3:2 (28,-15,18,-24,13) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
42 | 30. 9. 2020, 17:00 | Spartak Opočno B | - | SK Nové Město | 2:3 (22,23,-15,-26,-9) | ||
43 | 30. 9. 2020, 17:00 | Slavoj Teplice | - | Vol Č.Kostelec C | 2:3 (13,-20,-16,22,-10) | ||
44 | 30. 9. 2020, 17:00 | Slovan Broumov A | - | SK Náchod | 1:3 (-20,-16,21,-19) | ||
45 | 30. 9. 2020, 17:00 | Baník Rtyně B | - | VK Hronov C | 0:3 (-13,-17,-14) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
47 | 9. 6. 2021, 17:30 | Baník Rtyně B | - | SK Náchod | 3:0 (24,12,8) | ||
48 | 2. 6. 2021, 17:30 | Slovan Broumov A | - | Vol Č.Kostelec C | 2:3 (-8,25,-16,24,-9) | ||
49 | 7. 6. 2021, 17:30 | Slavoj Teplice | - | SK Nové Město | 1:3 (21,-14,-17,-17) | ||
50 | 30. 6. 2021, 17:30 | Spartak Opočno B | - | Sokol St. Město | Zrušeno | . |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 19. 5. 2021, 17:30 | Sokol St. Město | - | Slavoj Teplice | Zrušeno | . | |
53 | 9. 6. 2021, 17:30 | SK Nové Město | - | Slovan Broumov A | 3:1 (13,15,-17,16) | ||
54 | 21. 6. 2021, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | Baník Rtyně B | 0:3 (-21,-12,-9) | ||
55 | 2. 6. 2021, 17:30 | SK Náchod | - | VK Hronov C | 0:3 (-14,-14,-16) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 9. 6. 2021, 17:30 | VK Hronov C | - | Vol Č.Kostelec C | 3:1 (25,13,-18,16) | ||
58 | 30. 6. 2021, 17:30 | Baník Rtyně B | - | SK Nové Město | 3:0 (23,20,18) | ||
59 | 26. 5. 2021, 17:30 | Slovan Broumov A | - | Sokol St. Město | Zrušeno | . | |
60 | 9. 6. 2021, 17:30 | Slavoj Teplice | - | Spartak Opočno B | 0:3 (-12,-10,-23) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
62 | 16. 6. 2021, 17:30 | Spartak Opočno B | - | Slovan Broumov A | 3:0 (20,11,16) | ||
63 | 31. 5. 2021, 17:30 | Sokol St. Město | - | Baník Rtyně B | Zrušeno | . | |
64 | 16. 6. 2021, 17:30 | SK Nové Město | - | VK Hronov C | 1:3 (-6,23,-12,-17) | ||
65 | 16. 6. 2021, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | SK Náchod | 1:3 (-23,-23,12,-17) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
67 | 21. 6. 2021, 17:30 | SK Náchod | - | SK Nové Město | 3:0 (23,13,24) | ||
68 | 2. 6. 2021, 17:30 | VK Hronov C | - | Sokol St. Město | Zrušeno | . | |
69 | 2. 6. 2021, 17:30 | Baník Rtyně B | - | Spartak Opočno B | 3:0 (16,22,21) | ||
70 | 21. 6. 2021, 17:30 | Slovan Broumov A | - | Slavoj Teplice | 3:2 (15,17,-23,-22,10) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
72 | 16. 6. 2021, 17:30 | Slavoj Teplice | - | Baník Rtyně B | 0:3 (-24,-4,-16) | ||
73 | 21. 6. 2021, 17:30 | Spartak Opočno B | - | VK Hronov C | 2:3 (22,21,-20,-20,-3) | ||
74 | 9. 6. 2021, 17:30 | Sokol St. Město | - | SK Náchod | Zrušeno | . | |
75 | 23. 6. 2021, 17:30 | SK Nové Město | - | Vol Č.Kostelec C | 2:3 (20,-17,19,-22,-12) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
77 | 14. 6. 2021, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | Sokol St. Město | Zrušeno | . | |
78 | 23. 6. 2021, 17:30 | SK Náchod | - | Spartak Opočno B | 1:3 (20,-23,-19,-19) | ||
79 | 23. 6. 2021, 17:30 | VK Hronov C | - | Slavoj Teplice | 3:0 (7,21,17) | ||
80 | 23. 6. 2021, 17:30 | Baník Rtyně B | - | Slovan Broumov A | 3:0 (20,16,22) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
82 | 30. 6. 2021, 17:30 | Slovan Broumov A | - | VK Hronov C | 0:3 (-18,-20,-16) | ||
83 | 30. 6. 2021, 17:30 | Slavoj Teplice | - | SK Náchod | 0:3 (-20,-21,-19) | ||
84 | 30. 6. 2021, 17:30 | Spartak Opočno B | - | Vol Č.Kostelec C | 3:2 (-23,22,-22,13,6) | ||
85 | 16. 6. 2021, 17:30 | Sokol St. Město | - | SK Nové Město | Zrušeno | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
87 | 31. 5. 2021, 17:30 | SK Nové Město | - | Spartak Opočno B | 0:3 (-16,-22,-23) | ||
88 | 31. 5. 2021, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | Slavoj Teplice | 3:0 (4,23,15) | ||
89 | 31. 5. 2021, 17:30 | SK Náchod | - | Slovan Broumov A | 3:0 (10,16,19) | ||
90 | 31. 5. 2021, 17:30 | VK Hronov C | - | Baník Rtyně B | 3:0 (11,18,17) |