Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | Volejbalový klub Hronov C, z.s. | 16 | 16 | 0 | 0 | 0 | 48:1 | 1220:784 | 48 | |
2 | Volejbal Červený Kostelec C, z.s. | 16 | 12 | 1 | 1 | 2 | 41:15 | 1286:1054 | 39 | |
3 | TJ Spartak Opočno B, z.s. | 16 | 8 | 2 | 1 | 5 | 34:27 | 1358:1240 | 29 | |
4 | Volejbalový klub Hronov JU, z.s. | 16 | 8 | 1 | 0 | 7 | 31:25 | 1256:1194 | 26 | |
5 | TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší B "z.s." | 16 | 4 | 4 | 3 | 5 | 30:36 | 1356:1428 | 23 | |
6 | SPORT KLUB Náchod, z.s. | 16 | 5 | 2 | 1 | 8 | 26:33 | 1209:1312 | 20 | |
7 | Sportovní klub Nové Město nad Metují z.s. | 16 | 5 | 0 | 2 | 9 | 22:37 | 1213:1325 | 17 | |
8 | TJ Slovan Broumov A, z.s. | 16 | 2 | 1 | 1 | 12 | 14:42 | 1018:1293 | 9 | |
9 | TJ Slavoj Teplice nad Metují, z.s. | 16 | 1 | 0 | 2 | 13 | 16:46 | 1168:1454 | 5 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23. 8. 2021, 17:30 | Spartak Opočno B | - | VK Hronov JU | 1:3 (-25,22,-24,-20) | ||
2 | 18. 8. 2021, 17:30 | SK Nové Město n/Met. | - | Slovan Broumov A | 0:3 (-19,-15,-22) | ||
3 | 18. 8. 2021, 17:30 | VK Hronov C | - | Baník Rtyně B | 3:0 (10,19,19) | ||
4 | 23. 8. 2021, 17:30 | Slavoj Teplice | - | Vol Č.Kostelec C | 1:3 (-18,-14,17,-16) |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 25. 8. 2021, 17:30 | Baník Rtyně B | - | Slavoj Teplice | 3:2 (-24,15,-23,18,13) | ||
6 | 13. 9. 2021, 17:00 | Slovan Broumov A | - | VK Hronov C | 0:3 (-16,-11,-13) | ||
7 | 25. 8. 2021, 17:30 | VK Hronov JU | - | SK Nové Město n/Met. | 3:1 (17,-24,19,18) | ||
8 | 25. 8. 2021, 17:30 | SK Náchod | - | Spartak Opočno B | 3:0 (20,21,15) |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | 1. 9. 2021, 17:30 | SK Nové Město n/Met. | - | SK Náchod | 1:3 (13,-21,-14,-22) | ||
10 | 1. 9. 2021, 17:30 | VK Hronov C | - | VK Hronov JU | 3:0 (11,24,8) | ||
11 | 1. 9. 2021, 17:30 | Slavoj Teplice | - | Slovan Broumov A | 3:1 (14,22,-15,20) | ||
12 | 1. 9. 2021, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | Baník Rtyně B | 3:2 (16,-23,15,-23,14) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 6. 9. 2021, 17:30 | Slovan Broumov A | - | Vol Č.Kostelec C | 0:3 (-15,-15,-18) | ||
14 | 6. 9. 2021, 17:30 | VK Hronov JU | - | Slavoj Teplice | 3:0 (12,25,20) | ||
15 | 6. 9. 2021, 17:30 | SK Náchod | - | VK Hronov C | 1:3 (14,-17,-21,-19) | ||
16 | 6. 9. 2021, 17:30 | Spartak Opočno B | - | SK Nové Město n/Met. | 3:1 (21,15,-19,18) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17 | 8. 9. 2021, 17:30 | VK Hronov C | - | Spartak Opočno B | 3:0 (24,16,20) | ||
18 | 8. 9. 2021, 17:30 | Slavoj Teplice | - | SK Náchod | 2:3 (21,-25,-18,19,-14) | ||
19 | 8. 9. 2021, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | VK Hronov JU | 3:1 (22,18,-24,23) | ||
20 | 8. 9. 2021, 17:30 | Baník Rtyně B | - | Slovan Broumov A | 3:1 (-17,15,23,15) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | 15. 9. 2021, 17:00 | VK Hronov JU | - | Baník Rtyně B | 3:0 (22,18,19) | ||
22 | 15. 9. 2021, 17:00 | SK Náchod | - | Vol Č.Kostelec C | 0:3 (-17,-20,-14) | ||
23 | 15. 9. 2021, 17:00 | Spartak Opočno B | - | Slavoj Teplice | 3:1 (-21,6,20,11) | ||
24 | 15. 9. 2021, 17:00 | SK Nové Město n/Met. | - | VK Hronov C | 0:3 (-16,-25,-19) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 20. 9. 2021, 17:00 | Slavoj Teplice | - | SK Nové Město n/Met. | 1:3 (21,-15,-15,-21) | ||
26 | 20. 9. 2021, 17:00 | Vol Č.Kostelec C | - | Spartak Opočno B | 2:3 (-17,20,-20,15,-10) | ||
27 | 20. 9. 2021, 17:00 | Baník Rtyně B | - | SK Náchod | 3:1 (21,25,-22,20) | ||
28 | 20. 9. 2021, 17:00 | Slovan Broumov A | - | VK Hronov JU | 0:3 (-10,-22,-18) |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 22. 9. 2021, 17:00 | SK Náchod | - | Slovan Broumov A | 3:0 (15,20,10) | ||
30 | 22. 9. 2021, 17:00 | Spartak Opočno B | - | Baník Rtyně B | 3:2 (20,-21,18,-22,8) | ||
31 | 22. 9. 2021, 17:00 | SK Nové Město n/Met. | - | Vol Č.Kostelec C | 0:3 (-16,-12,-15) | ||
32 | 22. 9. 2021, 17:00 | VK Hronov C | - | Slavoj Teplice | 3:0 (13,15,17) |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
33 | 29. 9. 2021, 17:00 | Vol Č.Kostelec C | - | VK Hronov C | 0:3 (-17,-17,-25) | ||
34 | 29. 9. 2021, 17:00 | Baník Rtyně B | - | SK Nové Město n/Met. | 3:2 (-12,-22,11,15,11) | ||
35 | 29. 9. 2021, 17:00 | Slovan Broumov A | - | Spartak Opočno B | 0:3 (-16,-21,-6) | ||
36 | 29. 9. 2021, 17:00 | VK Hronov JU | - | SK Náchod | 3:0 (20,11,13) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 4. 5. 2022, 17:30 | VK Hronov JU | - | Spartak Opočno B | 1:3 (17,-28,-16,-24) | ||
38 | 4. 5. 2022, 17:30 | Slovan Broumov A | - | SK Nové Město n/Met. | 0:3 (-26,-18,-23) | ||
39 | 4. 5. 2022, 17:30 | Baník Rtyně B | - | VK Hronov C | 0:3 (-14,-16,-12) | ||
40 | 4. 5. 2022, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | Slavoj Teplice | 3:1 (11,-8,21,15) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
41 | 11. 5. 2022, 17:30 | Slavoj Teplice | - | Baník Rtyně B | 1:3 (22,-19,-18,-12) | ||
42 | 11. 5. 2022, 17:30 | VK Hronov C | - | Slovan Broumov A | 3:0 (14,18,11) | ||
43 | 11. 5. 2022, 17:30 | SK Nové Město n/Met. | - | VK Hronov JU | 3:1 (22,-13,27,20) | ||
44 | 11. 5. 2022, 17:30 | Spartak Opočno B | - | SK Náchod | 3:0 (23,7,21) |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
45 | 18. 5. 2022, 17:30 | SK Náchod | - | SK Nové Město n/Met. | 1:3 (-13,22,-21,-13) | ||
46 | 18. 5. 2022, 17:30 | VK Hronov JU | - | VK Hronov C | 0:3 (-9,-14,-9) | ||
47 | 18. 5. 2022, 17:30 | Slovan Broumov A | - | Slavoj Teplice | 3:1 (-23,12,20,20) | ||
48 | 18. 5. 2022, 17:30 | Baník Rtyně B | - | Vol Č.Kostelec C | 0:3 (-21,-16,-11) |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 25. 5. 2022, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | Slovan Broumov A | 3:0 (12,6,12) | ||
50 | 3. 6. 2022, 17:30 | Slavoj Teplice | - | VK Hronov JU | 0:3 (-18,-23,-13) | ||
51 | 25. 5. 2022, 17:30 | VK Hronov C | - | SK Náchod | 3:0 (19,13,15) | ||
52 | 25. 5. 2022, 17:30 | SK Nové Město n/Met. | - | Spartak Opočno B | 0:3 (-14,-12,-21) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
53 | 1. 6. 2022, 17:30 | Spartak Opočno B | - | VK Hronov C | 0:3 (-23,-16,-14) | ||
54 | 1. 6. 2022, 17:30 | SK Náchod | - | Slavoj Teplice | 3:1 (22,24,-19,20) | ||
55 | 1. 6. 2022, 17:30 | VK Hronov JU | - | Vol Č.Kostelec C | 0:3 (-24,-12,-24) | ||
56 | 1. 6. 2022, 17:30 | Slovan Broumov A | - | Baník Rtyně B | 3:2 (13,-20,21,-16,13) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
57 | 6. 6. 2022, 17:30 | Baník Rtyně B | - | VK Hronov JU | 3:1 (21,24,-21,20) | ||
58 | 6. 6. 2022, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | SK Náchod | 3:0 (17,20,11) | ||
59 | 6. 6. 2022, 17:30 | Slavoj Teplice | - | Spartak Opočno B | 1:3 (20,-21,-18,-22) | ||
60 | 6. 6. 2022, 17:30 | VK Hronov C | - | SK Nové Město n/Met. | 3:0 (9,11,23) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
61 | 8. 6. 2022, 17:30 | SK Nové Město n/Met. | - | Slavoj Teplice | 3:1 (-24,14,11,19) | ||
62 | 8. 6. 2022, 17:30 | Spartak Opočno B | - | Vol Č.Kostelec C | 1:3 (-14,-20,16,-21) | ||
63 | 8. 6. 2022, 17:30 | SK Náchod | - | Baník Rtyně B | 3:0 (18,22,19) | ||
64 | 8. 6. 2022, 17:30 | VK Hronov JU | - | Slovan Broumov A | 3:0 (16,10,19) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
65 | 15. 6. 2022, 17:30 | Slovan Broumov A | - | SK Náchod | 2:3 (-26,-23,19,23,-9) | ||
66 | 15. 6. 2022, 17:30 | Baník Rtyně B | - | Spartak Opočno B | 3:2 (24,-14,-23,20,12) | ||
67 | 15. 6. 2022, 17:30 | Vol Č.Kostelec C | - | SK Nové Město n/Met. | 3:0 (19,22,24) | ||
68 | 15. 6. 2022, 17:30 | Slavoj Teplice | - | VK Hronov C | 0:3 (-10,-17,-10) |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
69 | 22. 6. 2022, 17:30 | VK Hronov C | - | Vol Č.Kostelec C | 3:0 (11,18,21) | ||
70 | 22. 6. 2022, 17:30 | SK Nové Město n/Met. | - | Baník Rtyně B | 2:3 (-16,30,17,-24,-12) | ||
71 | 22. 6. 2022, 17:30 | Spartak Opočno B | - | Slovan Broumov A | 3:1 (10,-18,8,23) | ||
72 | 22. 6. 2022, 17:30 | SK Náchod | - | VK Hronov JU | 2:3 (16,23,-21,-19,-7) |