Reprezentace
30. 9. 2023
Muži - kvalifikace OH: ITA - CZE, Brazílie
Reprezentace
1. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: BRA - CZE, Brazílie
Reprezentace
3. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CUB - CZE, Brazílie
Reprezentace
4. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: IRI - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: GER - CZE, Brazílie
Reprezentace
7. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: UKR - CZE, Brazílie
Reprezentace
9. 10. 2023
Muži - kvalifikace OH: CZE - QAT, Brazílie

Městský přebor OV Ženy

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VOLEJBALOVÝ KLUB BAŠKA 17 12 3 1 1 48:18 1521:1316 43
2 VK Polanka nad Odrou, z.s. 17 11 2 3 1 46:20 1516:1266 40
3 TJ Sokol Svinov B 17 11 2 1 3 43:17 1384:1211 38
4 Volejbalový klub Vratimov 17 9 4 1 3 42:25 1458:1343 36
5 TJ Sokol Svinov A 17 7 2 4 4 38:32 1522:1428 29
6 Tělocvičná jednota Sokol Bohumín 17 6 1 2 8 28:35 1343:1394 22
7 TJ Sokol Poruba A 17 5 0 2 10 24:38 1287:1370 17
8 Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 17 3 1 1 12 20:42 1278:1412 12
9 TJ Sokol Fryčovice, z.s. 9 1 1 1 6 9:23 609:726 6
10 TJ Sokol Poruba B 17 0 0 0 17 3:51 900:1352 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 12. 9. 2022, 19:30 TJ Sokol Fryčovice - TJ Sokol Bohumín 2:3 (-22,21,-25,20,-8)
2 14. 9. 2022, 19:15 TJ Sokol Svinov A - VK Polanka nad Odrou 3:2 (15,20,-20,-20,12)
3 12. 9. 2022, 19:30 TJ Sokol Poruba A - Slávie Ostrava 3:1 (26,-20,14,13)
4 15. 9. 2022, 19:00 TJ Sokol Poruba B - VK BAŠKA 0:3 (-12,-14,-16)
5 13. 9. 2022, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Svinov B 0:3 (-12,-22,-21)
2. kolo
6 6. 12. 2022, 20:00 TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Svinov B 2:3 (13,-17,20,-26,-13)
7 22. 9. 2022, 18:15 VK BAŠKA - VK Vratimov 3:2 (17,-24,20,-20,13)
8 23. 11. 2022, 20:00 Slávie Ostrava - TJ Sokol Poruba B 3:1 (-24,16,16,19)
9 27. 9. 2022, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Poruba A 3:0 (16,17,8)
10 21. 9. 2022, 19:15 TJ Sokol Svinov A - TJ Sokol Fryčovice 2:3 (-20,17,20,-18,-9)
3. kolo
11 23. 11. 2022, 19:15 TJ Sokol Svinov A - TJ Sokol Bohumín 3:2 (-23,21,10,-23,6)
12 3. 10. 2022, 19:30 TJ Sokol Fryčovice - TJ Sokol Poruba A 1:3 (-19,20,-16,-20)
13 6. 10. 2022, 19:00 TJ Sokol Poruba B - VK Polanka nad Odrou 0:3 (-13,-18,-13)
14 4. 10. 2022, 18:45 VK Vratimov - Slávie Ostrava 3:1 (22,18,-18,23)
15 8. 12. 2022, 18:15 VK BAŠKA - TJ Sokol Svinov B 3:1 (13,-19,18,20)
4. kolo
16 11. 10. 2022, 20:00 TJ Sokol Bohumín - VK BAŠKA 0:3 (-24,-24,-19)
17 12. 10. 2022, 20:00 Slávie Ostrava - TJ Sokol Svinov B 0:3 (-16,-18,-21)
18 11. 10. 2022, 18:15 VK Polanka nad Odrou - VK Vratimov 2:3 (20,16,-17,-12,-12)
19 10. 10. 2022, 19:30 TJ Sokol Poruba B - TJ Sokol Fryčovice 0:3 (-13,-20,-17)
20 12. 10. 2022, 19:15 TJ Sokol Svinov A - TJ Sokol Poruba A 3:1 (21,16,-22,12)
5. kolo
21 17. 10. 2022, 19:30 TJ Sokol Poruba A - TJ Sokol Bohumín 0:3 (-24,-22,-23)
22 20. 10. 2022, 19:00 TJ Sokol Poruba B - TJ Sokol Svinov A 0:3 (-13,-12,-9)
23 24. 11. 2022, 19:30 TJ Sokol Fryčovice - VK Vratimov 0:3 (-10,-22,-10)
24 19. 10. 2022, 19:15 TJ Sokol Svinov B - VK Polanka nad Odrou 1:3 (20,-15,-19,-19)
25 20. 10. 2022, 18:15 VK BAŠKA - Slávie Ostrava 3:1 (-19,20,19,20)
6. kolo
26 26. 10. 2022, 20:00 Slávie Ostrava - TJ Sokol Bohumín 1:3 (17,-23,-20,-18)
27 25. 10. 2022, 18:15 VK Polanka nad Odrou - VK BAŠKA 3:1 (-20,21,20,21)
28 14. 12. 2022, 19:15 TJ Sokol Svinov B - TJ Sokol Fryčovice 3:0 (17,13,20)
29 25. 10. 2022, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Svinov A 3:2 (8,25,-16,-13,15)
30 24. 10. 2022, 19:30 TJ Sokol Poruba A - TJ Sokol Poruba B 3:0 (14,19,23)
7. kolo
31 3. 11. 2022, 19:00 TJ Sokol Poruba B - TJ Sokol Bohumín 1:3 (-17,-19,24,-16)
32 1. 11. 2022, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Poruba A 3:2 (-16,-11,11,25,9)
33 2. 11. 2022, 19:15 TJ Sokol Svinov B - TJ Sokol Svinov A 3:0 (15,23,17)
34 31. 10. 2022, 19:30 TJ Sokol Fryčovice - VK BAŠKA 0:3 (-24,-17,-20)
35 2. 11. 2022, 20:00 Slávie Ostrava - VK Polanka nad Odrou 2:3 (21,-7,-17,21,-12)
8. kolo
36 29. 11. 2022, 20:00 TJ Sokol Bohumín - VK Polanka nad Odrou 0:3 (-20,-23,-18)
37 9. 11. 2022, 20:00 Slávie Ostrava - TJ Sokol Fryčovice 3:0 (20,16,13)
38 9. 11. 2022, 19:15 TJ Sokol Svinov A - VK BAŠKA 1:3 (-22,10,-20,-23)
39 7. 11. 2022, 19:30 TJ Sokol Poruba A - TJ Sokol Svinov B 0:3 (-19,-22,-23)
40 10. 11. 2022, 19:00 TJ Sokol Poruba B - VK Vratimov 0:3 (-11,-15,-14)
9. kolo
41 15. 11. 2022, 18:45 TJ Sokol Bohumín - VK Vratimov 0:3 (-23,-17,-20)
42 16. 11. 2022, 19:15 TJ Sokol Svinov B - TJ Sokol Poruba B 3:0 (18,17,25)
43 1. 12. 2022, 18:15 VK BAŠKA - TJ Sokol Poruba A 3:0 (23,21,27)
44 30. 11. 2022, 20:00 Slávie Ostrava - TJ Sokol Svinov A 3:2 (20,-21,-28,16,7)
45 16. 1. 2023, 19:30 TJ Sokol Fryčovice - VK Polanka nad Odrou 0:3 (-14,-10,-21)
10. kolo
46 7. 3. 2023, 20:00 TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Fryčovice Štefek I.
47 21. 2. 2023, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Svinov A 3:1 (-25,19,22,12)
48 22. 2. 2023, 20:00 Slávie Ostrava - TJ Sokol Poruba A 0:3 (-20,-25,-20)
49 23. 2. 2023, 18:15 VK BAŠKA - TJ Sokol Poruba B 3:0 (15,15,11)
50 22. 2. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov B - VK Vratimov 3:0 (9,23,25)
11. kolo
51 1. 3. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov B - TJ Sokol Bohumín 3:0 (8,22,20)
52 28. 2. 2023, 18:45 VK Vratimov - VK BAŠKA 3:2 (-13,-21,14,23,15)
53 16. 3. 2023, 19:00 TJ Sokol Poruba B - Slávie Ostrava 0:3 (-21,-8,-20)
54 13. 3. 2023, 19:30 TJ Sokol Poruba A - VK Polanka nad Odrou 2:3 (17,-20,20,-15,-6)
55 20. 3. 2023, 19:30 TJ Sokol Fryčovice - TJ Sokol Svinov A Šrámek R.
12. kolo
56 14. 3. 2023, 20:00 TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Svinov A 1:3 (18,-22,-19,-29)
57 27. 2. 2023, 19:30 TJ Sokol Poruba A - TJ Sokol Fryčovice Štefek I.
58 21. 3. 2023, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Poruba B 3:1 (-27,19,22,12)
59 10. 5. 2023, 20:00 Slávie Ostrava - VK Vratimov 1:3 (-22,-19,24,-20)
60 22. 3. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov B - VK BAŠKA 2:3 (-20,23,-24,12,-5)
13. kolo
61 30. 3. 2023, 18:15 VK BAŠKA - TJ Sokol Bohumín 3:1 (-21,15,10,19)
62 29. 3. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov B - Slávie Ostrava 3:0 (15,24,22)
63 28. 3. 2023, 18:45 VK Vratimov - VK Polanka nad Odrou 3:1 (21,23,-9,25)
64 27. 3. 2023, 19:30 TJ Sokol Fryčovice - TJ Sokol Poruba B Šrámek R.
65 27. 3. 2023, 19:30 TJ Sokol Poruba A - TJ Sokol Svinov A 1:3 (21,-12,-19,-20)
14. kolo
66 4. 4. 2023, 20:00 TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Poruba A 3:1 (12,20,-20,21)
67 5. 4. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov A - TJ Sokol Poruba B 3:0 (22,12,22)
68 4. 4. 2023, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Fryčovice Lžičař D.
69 2. 5. 2023, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Svinov B 3:0 (28,20,21)
70 5. 4. 2023, 20:00 Slávie Ostrava - VK BAŠKA 1:3 (25,-15,-14,-26)
15. kolo
71 11. 4. 2023, 20:00 TJ Sokol Bohumín - Slávie Ostrava 3:0 (8,21,14)
72 13. 4. 2023, 18:15 VK BAŠKA - VK Polanka nad Odrou 3:2 (22,-16,21,-20,10)
73 17. 4. 2023, 19:30 TJ Sokol Fryčovice - TJ Sokol Svinov B .
74 12. 4. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov A - VK Vratimov 3:1 (21,18,-22,19)
75 17. 4. 2023, 19:30 TJ Sokol Poruba B - TJ Sokol Poruba A 0:3 (-13,-17,-16)
16. kolo
76 15. 2. 2023, 18:30 TJ Sokol Bohumín - TJ Sokol Poruba B 3:0 (21,14,16)
77 24. 4. 2023, 19:30 TJ Sokol Poruba A - VK Vratimov 1:3 (-21,15,-14,-7)
78 19. 4. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov A - TJ Sokol Svinov B 2:3 (-18,23,27,-20,-6)
79 20. 4. 2023, 18:15 VK BAŠKA - TJ Sokol Fryčovice .
80 18. 4. 2023, 18:15 VK Polanka nad Odrou - Slávie Ostrava 3:0 (22,20,13)
17. kolo
81 25. 4. 2023, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Bohumín 3:0 (14,17,23)
82 24. 4. 2023, 19:30 TJ Sokol Fryčovice - Slávie Ostrava .
83 27. 4. 2023, 18:15 VK BAŠKA - TJ Sokol Svinov A 3:1 (-17,14,21,16)
84 17. 5. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov B - TJ Sokol Poruba A 3:1 (-12,9,22,27)
85 25. 4. 2023, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Poruba B 3:0 (14,18,15)
18. kolo
86 2. 5. 2023, 18:45 VK Vratimov - TJ Sokol Bohumín 3:1 (18,-25,11,18)
87 11. 5. 2023, 19:00 TJ Sokol Poruba B - TJ Sokol Svinov B 0:3 (-14,-22,-11)
88 15. 5. 2023, 19:30 TJ Sokol Poruba A - VK BAŠKA 0:3 (-20,-16,-22)
89 3. 5. 2023, 19:15 TJ Sokol Svinov A - Slávie Ostrava 3:0 (11,23,11)
90 9. 5. 2023, 18:15 VK Polanka nad Odrou - TJ Sokol Fryčovice Štefek I.
© ČVS 2015-2018