Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor juniorek

KOLO
6. kolo
Domažlice0:3Vejprnice(-15, -24, -7)
Košutka3:0Rokycany(14, 15, 14)
Domažlice2:3Košutka(25, -12, 23, -14, -11)
Vejprnice3:0Rokycany(26, 14, 8)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Vejprnice 12 12 0 0 0 36:3 965:636 36
2 Volejbal Domažlice 12 4 2 1 5 21:24 909:967 17
3 TJ Plzeň Košutka 12 3 1 2 6 18:27 922:939 13
4 VK Rokycany 12 2 0 0 10 10:31 723:977 6
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 Domažlice - Vejprnice pořadatel Vejprnice 0:3 (-20,-23,-13)
2 3. 10. 2021, 11:00 Košutka - Rokycany 3:1 (15,-23,12,21)
3 3. 10. 2021, 13:00 Domažlice - Rokycany 3:1 (-17,20,25,19)
4 3. 10. 2021, 15:00 Vejprnice - Košutka 3:0 (13,20,13)
2. kolo
5 24. 10. 2021, 09:00 Domažlice - Košutka pořadatel Domažlice 0:3 (-13,-18,-21)
6 24. 10. 2021, 09:00 Vejprnice - Rokycany 3:1 (16,16,-21,13)
7 24. 10. 2021, 11:30 Rokycany - Košutka 3:1 (22,19,-25,21)
8 24. 10. 2021, 11:30 Vejprnice - Domažlice 3:0 (24,23,23)
3. kolo
9 20. 11. 2021, 09:00 Košutka - Domažlice pořadatel Košutka 2:3 (-23,20,-16,21,-10)
10 20. 11. 2021, 11:00 Rokycany - Vejprnice 0:3 (-4,-14,-10)
11 20. 11. 2021, 13:00 Domažlice - Rokycany 3:0 (15,9,13)
12 20. 11. 2021, 15:00 Vejprnice - Košutka 3:1 (19,22,-16,20)
4. kolo
13 23. 1. 2022, 09:00 Rokycany - Domažlice pořadatel Rokycany 1:3 (20,-19,-24,-18)
14 23. 1. 2022, 09:00 Košutka - Vejprnice 0:3 (-13,-17,-8)
15 23. 1. 2022, 11:30 Vejprnice - Domažlice 3:1 (15,-23,16,9)
16 23. 1. 2022, 11:30 Rokycany - Košutka 3:0 (14,21,16)
5. kolo
17 19. 2. 2022, 09:00 Košutka - Domažlice pořadatel Košutka 2:3 (-21,-23,8,12,-11)
18 19. 2. 2022, 11:00 Rokycany - Vejprnice 0:3 (-11,-7,-18)
19 19. 2. 2022, 13:00 Rokycany - Domažlice 0:3 (-5,-20,-13)
20 19. 2. 2022, 15:00 Košutka - Vejprnice 0:3 (-19,-23,-5)
6. kolo
21 20. 3. 2022, 09:00 Domažlice - Vejprnice pořadatel Vejprnice 0:3 (-15,-24,-7)
22 20. 3. 2022, 11:00 Košutka - Rokycany 3:0 (14,15,14)
23 20. 3. 2022, 13:00 Domažlice - Košutka 2:3 (25,-12,23,-14,-11)
24 20. 3. 2022, 15:00 Vejprnice - Rokycany 3:0 (26,14,8)
© ČVS 2015-2018