Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor juniorů / kadetů

KOLO
6. kolo
Volejbal Domažlice2:1USK Slavia (KTI)(14, -20, 8)
Klatovy (KTI)2:0Tělocvičná jednota Sokol Mirošov(14, 21)
Tělocvičná jednota Sokol Mirošov1:2Volejbal Domažlice(20, -19, -9)
USK Slavia (KTI)0:2Klatovy (KTI)(-20, -24)
Klatovy (KTI)2:0Volejbal Domažlice(20, 22)
USK Slavia (KTI)2:0Tělocvičná jednota Sokol Mirošov(28, 15)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 USK Slavia Plzeň (KTI) 18 10 5 1 2 31:11 939:765 41
2 Volejbal Domažlice, z.s. 18 7 4 5 2 27:18 935:864 34
3 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov 18 3 3 4 8 16:27 875:905 19
4 SK Volejbal Klatovy (KTI) 18 3 1 3 11 11:29 687:902 14
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 17. 10. 2021, 09:00 Volejbal Domažlice - Klatovy (KTI) pořadatel Domažlice 2:0 (20,12)
2 17. 10. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov - USK Slavia (KTI) 0:2 (-20,-17)
3 17. 10. 2021, 10:30 Klatovy (KTI) - USK Slavia (KTI) 0:2 (-12,-7)
4 17. 10. 2021, 10:30 Volejbal Domažlice - Tělocvičná jednota Sokol Mirošov 1:2 (21,-18,-10)
5 17. 10. 2021, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov - Klatovy (KTI) 2:0 (19,16)
6 17. 10. 2021, 12:00 USK Slavia (KTI) - Volejbal Domažlice 2:0 (15,24)
2. kolo
7 14. 11. 2021, 09:00 Klatovy (KTI) - Tělocvičná jednota Sokol Mirošov pořadatel Mirošov 0:2 (-19,-16)
8 14. 11. 2021, 10:00 Volejbal Domažlice - USK Slavia (KTI) 1:2 (16,-22,-10)
9 14. 11. 2021, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov - Volejbal Domažlice 0:2 (-16,-21)
10 14. 11. 2021, 12:00 USK Slavia (KTI) - Klatovy (KTI) 2:0 (15,7)
11 14. 11. 2021, 13:00 Klatovy (KTI) - Volejbal Domažlice 0:2 (-19,-22)
12 14. 11. 2021, 14:00 USK Slavia (KTI) - Tělocvičná jednota Sokol Mirošov 2:0 (9,19)
3. kolo
13 18. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov - USK Slavia (KTI) pořadatel USK Slavia Plzeň (NH tělocvična 18.ZŠ, nám. odboje 18, Plzeň) 1:2 (22,-27,-12)
14 18. 12. 2021, 09:00 Volejbal Domažlice - Klatovy (KTI) 2:1 (-16,20,12)
15 18. 12. 2021, 10:30 Klatovy (KTI) - USK Slavia (KTI) 0:2 (-11,-10)
16 18. 12. 2021, 10:30 Volejbal Domažlice - Tělocvičná jednota Sokol Mirošov 1:2 (-18,22,-14)
17 18. 12. 2021, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov - Klatovy (KTI) 2:0 (20,14)
18 18. 12. 2021, 12:00 USK Slavia (KTI) - Volejbal Domažlice 2:1 (7,-21,12)
4. kolo
19 20. 3. 2022, 09:00 Volejbal Domažlice - USK Slavia (KTI) pořadatel Domažlice - ODLOŽENO COVID 2:0 (15,23)
20 20. 3. 2022, 09:00 Klatovy (KTI) - Tělocvičná jednota Sokol Mirošov 2:1 (-13,16,12)
21 20. 3. 2022, 10:30 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov - Volejbal Domažlice 0:2 (-22,-23)
22 20. 3. 2022, 10:30 USK Slavia (KTI) - Klatovy (KTI) 2:1 (-18,20,13)
23 20. 3. 2022, 12:00 USK Slavia (KTI) - Tělocvičná jednota Sokol Mirošov 2:0 (21,20)
24 20. 3. 2022, 12:00 Klatovy (KTI) - Volejbal Domažlice 0:2 (-10,-14)
5. kolo
25 20. 2. 2022, 09:00 Volejbal Domažlice - Klatovy (KTI) pořadatel Klatovy 2:0 (11,16)
26 20. 2. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov - USK Slavia (KTI) 0:2 (-20,-23)
27 20. 2. 2022, 10:30 Klatovy (KTI) - USK Slavia (KTI) 0:2 (-11,-17)
28 20. 2. 2022, 10:30 Volejbal Domažlice - Tělocvičná jednota Sokol Mirošov 2:1 (-16,19,14)
29 20. 2. 2022, 12:00 USK Slavia (KTI) - Volejbal Domažlice 2:1 (-22,24,11)
30 20. 2. 2022, 12:00 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov - Klatovy (KTI) 2:1 (19,-24,5)
6. kolo
31 2. 4. 2022, 09:00 Volejbal Domažlice - USK Slavia (KTI) pořadatel USK Slavia Plzeň (NH tělocvična 18.ZŠ, nám. odboje 18, Plzeň) 2:1 (14,-20,8)
32 2. 4. 2022, 09:00 Klatovy (KTI) - Tělocvičná jednota Sokol Mirošov 2:0 (14,21)
33 2. 4. 2022, 10:30 Tělocvičná jednota Sokol Mirošov - Volejbal Domažlice 1:2 (20,-19,-9)
34 2. 4. 2022, 10:30 USK Slavia (KTI) - Klatovy (KTI) 0:2 (-20,-24)
35 2. 4. 2022, 12:00 Klatovy (KTI) - Volejbal Domažlice 2:0 (20,22)
36 2. 4. 2022, 12:00 USK Slavia (KTI) - Tělocvičná jednota Sokol Mirošov 2:0 (28,15)
© ČVS 2015-2018