Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor kadetek

KOLO
7. kolo
Rokycany3:0Vejprnice B(10, 21, 15)
Letná0:3Košutka(-14, -16, -11)
Domažlice3:2Vejprnice B(22, -22, 18, -18, 9)
Klatovy0:3Košutka(-18, -12, -17)
Klatovy0:3Rokycany(-12, -9, -11)
Domažlice3:2Letná(-21, 13, -19, 11, 13)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Rokycany 10 8 1 1 0 29:5 798:500 27
2 TJ Plzeň Košutka 10 8 1 1 0 29:6 814:559 27
3 SK Volejbal Klatovy 10 4 1 0 5 16:17 642:682 14
4 Volejbal Domažlice 10 3 2 0 5 16:21 733:787 13
5 TJ Sokol Plzeň Letná 10 0 1 3 6 10:29 622:882 5
6 TJ Sokol Vejprnice B 10 0 1 2 7 7:29 628:827 4
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 10. 10. 2021, 09:00 Klatovy - Domažlice pořadatel Domažlice 1:3 (-17,-19,23,-13)
2 10. 10. 2021, 09:00 Rokycany - Letná 3:0 (10,14,11)
3 10. 10. 2021, 11:00 Vejprnice B - Košutka 0:3 (-10,-16,-6)
4 10. 10. 2021, 11:00 Klatovy - Rokycany 0:3 (-12,-18,-18)
5 10. 10. 2021, 13:00 Vejprnice B - Letná 3:2 (13,11,-16,-18,11)
6 10. 10. 2021, 13:00 Domažlice - Košutka 1:3 (-17,25,-16,-18)
2. kolo
7 14. 11. 2021, 09:00 Rokycany - Vejprnice B pořadatel Vejprnice 3:0 (14,9,13)
8 14. 11. 2021, 11:00 Rokycany - Domažlice 3:0 (12,11,9)
9 14. 11. 2021, 13:00 Domažlice - Vejprnice B 3:0 (18,22,22)
3. kolo
10 14. 11. 2021, 09:00 Letná - Košutka pořadatel Letná 0:3 (-15,-11,-16)
11 14. 11. 2021, 11:00 Klatovy - Košutka 0:3 (-14,-13,-9)
12 14. 11. 2021, 13:00 Klatovy - Letná 3:2 (13,-13,7,-24,11)
4. kolo
13 12. 12. 2021, 09:00 Rokycany - Košutka pořadatel Klatovy 3:2 (17,-21,-18,18,10)
14 12. 12. 2021, 09:00 Klatovy - Domažlice 3:0 (17,14,19)
15 12. 12. 2021, 11:00 Vejprnice B - Košutka 0:3 (-7,-14,-16)
16 12. 12. 2021, 11:00 Domažlice - Letná 3:1 (-16,10,14,16)
17 12. 12. 2021, 13:00 Rokycany - Letná 3:0 (11,6,14)
18 12. 12. 2021, 13:00 Klatovy - Vejprnice B 3:0 (14,23,26)
5. kolo
19 29. 1. 2022, 09:00 Vejprnice B - Letná pořadatel Vejprnice 2:3 (-23,-24,22,21,-13)
20 29. 1. 2022, 11:00 Klatovy - Vejprnice B 3:0 (14,7,23)
21 29. 1. 2022, 13:00 Klatovy - Letná 3:0 (18,12,15)
6. kolo
22 26. 3. 2022, 13:00 Rokycany - Košutka pořadatel Košutka - odloženo COVID 2:3 (-13,17,12,-21,-10)
23 26. 3. 2022, 11:00 Rokycany - Domažlice 3:0 (13,21,17)
24 26. 3. 2022, 09:00 Domažlice - Košutka 0:3 (-13,-13,-22)
7. kolo
25 13. 3. 2022, 09:00 Rokycany - Vejprnice B pořadatel Rokycany 3:0 (10,21,15)
26 13. 3. 2022, 09:00 Letná - Košutka 0:3 (-14,-16,-11)
27 13. 3. 2022, 11:00 Domažlice - Vejprnice B 3:2 (22,-22,18,-18,9)
28 13. 3. 2022, 11:00 Klatovy - Košutka 0:3 (-18,-12,-17)
29 13. 3. 2022, 13:00 Klatovy - Rokycany 0:3 (-12,-9,-11)
30 13. 3. 2022, 13:00 Domažlice - Letná 3:2 (-21,13,-19,11,13)
© ČVS 2015-2018