Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor I. tř. mužů

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 USK Slavia Plzeň B 24 17 1 4 2 62:24 1983:1634 57
2 SK Volejbal Klatovy 24 15 4 1 4 62:32 2104:1934 54
3 TJ Sokol Plzeň - Skvrňany 24 10 3 6 5 54:43 2141:2015 42
4 TJ Union Plzeň 24 7 3 1 13 37:53 1821:1997 28
5 Volejbal Domažlice B 24 6 3 4 11 41:55 2040:2160 28
6 TJ Sokol Mirošov 24 7 2 2 13 37:51 1831:1939 27
7 USK Slavia Plzeň C 24 2 4 2 16 28:63 1835:2076 16
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
1 16. 10. 2021, 10:00 Skvrňany - USK Slavia B 0:3 (-14,-21,-22)
2 16. 10. 2021, 10:00 Domažlice B - Klatovy 0:3 (-20,-18,-21)
3 16. 10. 2021, 10:00 Union - Mirošov 0:3 (-20,-22,-28)
4 16. 10. 2021, 10:00 USK Slavia C - .
2. kolo
5 16. 10. 2021, 14:00 Skvrňany - USK Slavia B 3:2 (-16,-16,16,21,10)
6 16. 10. 2021, 14:00 Domažlice B - Klatovy 2:3 (-18,-18,18,24,-9)
7 16. 10. 2021, 14:00 Union - Mirošov 1:3 (-19,16,-19,-6)
8 16. 10. 2021, 14:00 USK Slavia C - .
3. kolo
9 23. 10. 2021, 10:00 USK Slavia B - .
10 23. 10. 2021, 10:00 Mirošov - USK Slavia C 3:2 (-18,20,-19,26,6)
11 23. 10. 2021, 11:00 Klatovy - Union 3:1 (-22,16,21,18)
12 23. 10. 2021, 12:00 Skvrňany - Domažlice B 3:2 (-20,-26,17,21,12)
4. kolo
13 23. 10. 2021, 14:00 USK Slavia B - .
14 23. 10. 2021, 14:00 Mirošov - USK Slavia C 3:0 (19,18,18)
15 23. 10. 2021, 15:00 Klatovy - Union 1:3 (17,-18,-9,-16)
16 23. 10. 2021, 16:00 Skvrňany - Domažlice B 3:1 (-20,16,18,25)
5. kolo
17 6. 11. 2021, 10:00 Domažlice B - USK Slavia B 0:3 (-19,-17,-14)
18 6. 11. 2021, 10:00 Union - Skvrňany 3:1 (24,-22,21,22)
19 6. 11. 2021, 10:00 USK Slavia C - Klatovy 0:3 (-21,-14,-18)
20 6. 11. 2021, 10:00 - Mirošov .
6. kolo
21 6. 11. 2021, 14:00 Domažlice B - USK Slavia B 0:3 (-19,-23,-21)
22 6. 11. 2021, 14:00 Union - Skvrňany 3:2 (12,24,-18,-22,22)
23 6. 11. 2021, 14:00 USK Slavia C - Klatovy 0:3 (-13,-18,-13)
24 6. 11. 2021, 14:00 - Mirošov .
7. kolo
25 13. 11. 2021, 11:00 USK Slavia B - Mirošov 3:0 (21,19,21)
26 13. 11. 2021, 10:00 Klatovy - .
27 27. 11. 2021, 10:00 Skvrňany - USK Slavia C 3:1 (27,10,-19,19)
28 13. 11. 2021, 10:00 Domažlice B - Union 1:3 (-18,-15,22,-25)
8. kolo
29 13. 11. 2021, 15:00 USK Slavia B - Mirošov 3:0 (23,15,22)
30 13. 11. 2021, 14:00 Klatovy - .
31 27. 11. 2021, 14:00 Skvrňany - USK Slavia C 3:1 (25,21,-21,15)
32 13. 11. 2021, 14:00 Domažlice B - Union 3:1 (-22,21,20,16)
9. kolo
33 20. 11. 2021, 10:00 Union - USK Slavia B 3:2 (-18,24,15,-17,12)
34 20. 11. 2021, 10:00 USK Slavia C - Domažlice B Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:2 (23,-21,16,-21,10)
35 20. 11. 2021, 10:00 - Skvrňany .
36 20. 11. 2021, 10:00 Mirošov - Klatovy 1:3 (-20,-24,18,-25)
10. kolo
37 20. 11. 2021, 14:00 Union - USK Slavia B 0:3 (-9,-11,-12)
38 20. 11. 2021, 14:00 USK Slavia C - Domažlice B Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 0:3 (-24,-19,-20)
39 20. 11. 2021, 14:00 - Skvrňany .
40 20. 11. 2021, 14:00 Mirošov - Klatovy 3:0 (16,16,23)
11. kolo
41 5. 12. 2021, 10:00 USK Slavia B - Klatovy Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:1 (20,22,-20,13)
42 5. 3. 2022, 12:00 Skvrňany - Mirošov 3:0 (14,16,23)
43 4. 12. 2021, 10:00 Domažlice B - .
44 4. 12. 2021, 10:00 Union - USK Slavia C 3:0 (11,11,15)
12. kolo
45 5. 12. 2021, 14:00 USK Slavia B - Klatovy Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 0:3 (-23,-21,-23)
46 5. 3. 2022, 16:00 Skvrňany - Mirošov 3:0 (23,16,14)
47 4. 12. 2021, 14:00 Domažlice B - .
48 4. 12. 2021, 14:00 Union - USK Slavia C 3:0 (19,20,17)
13. kolo
49 11. 12. 2021, 11:00 USK Slavia C - USK Slavia B Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:2 (-21,12,-21,21,16)
50 11. 12. 2021, 10:00 - Union .
51 11. 12. 2021, 10:00 Mirošov - Domažlice B 2:3 (-19,30,-10,22,-6)
52 11. 12. 2021, 11:00 Klatovy - Skvrňany 3:2 (-14,-15,22,20,11)
14. kolo
53 11. 12. 2021, 15:00 USK Slavia C - USK Slavia B Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 0:3 (-19,-16,-27)
54 11. 12. 2021, 14:00 - Union .
55 11. 12. 2021, 14:00 Mirošov - Domažlice B 3:0 (23,21,19)
56 11. 12. 2021, 15:00 Klatovy - Skvrňany 3:1 (-22,23,13,22)
15. kolo
57 15. 1. 2022, 10:00 USK Slavia B - Skvrňany Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (23,18,20)
58 16. 1. 2022, 09:00 Klatovy - Domažlice B 3:1 (21,16,-20,19)
59 15. 1. 2022, 10:00 Mirošov - Union 3:2 (23,-22,21,-24,10)
60 15. 1. 2022, 10:00 - USK Slavia C .
16. kolo
61 15. 1. 2022, 14:00 USK Slavia B - Skvrňany Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:2 (19,-19,18,-22,10)
62 16. 1. 2022, 13:00 Klatovy - Domažlice B 3:1 (-23,15,18,22)
63 15. 1. 2022, 14:00 Mirošov - Union 3:0 (3,0,0)
64 15. 1. 2022, 14:00 - USK Slavia C .
17. kolo
65 22. 1. 2022, 10:00 - USK Slavia B .
66 22. 1. 2022, 09:00 USK Slavia C - Mirošov 3:1 (18,22,-23,18)
67 22. 1. 2022, 10:00 Union - Klatovy 1:3 (-22,23,-21,-10)
68 27. 2. 2022, 10:00 Domažlice B - Skvrňany 3:1 (-18,19,20,18)
18. kolo
69 22. 1. 2022, 14:00 - USK Slavia B .
70 22. 1. 2022, 13:00 USK Slavia C - Mirošov 3:0 (15,19,23)
71 22. 1. 2022, 14:00 Union - Klatovy 0:3 (-17,-22,-22)
72 27. 2. 2022, 14:00 Domažlice B - Skvrňany 3:2 (-22,24,21,-16,7)
19. kolo
73 29. 1. 2022, 10:00 USK Slavia B - Domažlice B Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (22,17,14)
74 26. 3. 2022, 10:00 Skvrňany - Union 3:0 (20,19,12)
75 29. 1. 2022, 11:00 Klatovy - USK Slavia C 3:1 (20,18,-16,20)
76 29. 1. 2022, 10:00 Mirošov - .
20. kolo
77 29. 1. 2022, 14:00 USK Slavia B - Domažlice B Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:1 (-21,17,24,15)
78 26. 3. 2022, 14:00 Skvrňany - Union 3:0 (17,27,23)
79 29. 1. 2022, 15:00 Klatovy - USK Slavia C 3:1 (-22,21,21,18)
80 29. 1. 2022, 14:00 Mirošov - .
21. kolo
81 6. 3. 2022, 09:00 Mirošov - USK Slavia B 0:3 (-10,-14,-9)
82 19. 2. 2022, 10:00 - Klatovy .
83 19. 2. 2022, 10:00 USK Slavia C - Skvrňany Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:2 (21,-19,-20,25,5)
84 19. 2. 2022, 10:00 Union - Domažlice B 3:1 (20,-24,14,15)
22. kolo
85 6. 3. 2022, 13:00 Mirošov - USK Slavia B 1:3 (21,-5,-18,-17)
86 19. 2. 2022, 14:00 - Klatovy .
87 19. 2. 2022, 14:00 USK Slavia C - Skvrňany Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 0:3 (-11,-20,-19)
88 19. 2. 2022, 14:00 Union - Domažlice B 0:3 (-18,-18,-24)
23. kolo
89 26. 2. 2022, 10:00 USK Slavia B - Union Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (15,13,15)
90 6. 3. 2022, 10:00 Domažlice B - USK Slavia C 2:3 (-18,-18,14,25,-8)
91 26. 2. 2022, 10:00 Skvrňany - .
92 3. 4. 2022, 09:00 Klatovy - Mirošov nábř. Kpt. Nálepky 362 Klatovy - Klatovy III 3:1 (23,20,-21,14)
24. kolo
93 26. 2. 2022, 14:00 USK Slavia B - Union Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:1 (-21,23,11,8)
94 6. 3. 2022, 14:00 Domažlice B - USK Slavia C 3:1 (20,-21,25,21)
95 26. 2. 2022, 14:00 Skvrňany - .
96 3. 4. 2022, 12:00 Klatovy - Mirošov nábř. Kpt. Nálepky 362 Klatovy - Klatovy III 1:3 (-23,12,-12,-22)
25. kolo
97 12. 3. 2022, 11:00 Klatovy - USK Slavia B 3:2 (16,-19,14,-17,9)
98 12. 3. 2022, 10:00 Mirošov - Skvrňany 1:3 (-16,19,-13,-23)
99 12. 3. 2022, 10:00 - Domažlice B .
100 12. 3. 2022, 10:00 USK Slavia C - Union Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 2:3 (-15,20,20,-23,-9)
26. kolo
101 12. 3. 2022, 15:00 Klatovy - USK Slavia B 3:0 (20,19,22)
102 12. 3. 2022, 14:00 Mirošov - Skvrňany 0:3 (-12,-18,-18)
103 12. 3. 2022, 14:00 - Domažlice B .
104 12. 3. 2022, 14:00 USK Slavia C - Union Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 1:3 (-15,19,-23,-17)
27. kolo
105 19. 3. 2022, 10:00 USK Slavia B - USK Slavia C Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (13,15,20)
106 19. 3. 2022, 10:00 Union - .
107 19. 3. 2022, 10:00 Domažlice B - Mirošov 3:2 (20,21,-22,-21,19)
108 19. 3. 2022, 10:00 Skvrňany - Klatovy 3:2 (20,20,-22,-18,14)
28. kolo
109 19. 3. 2022, 14:00 USK Slavia B - USK Slavia C Klatovská třída 1736 Plzeň - Jižní Předměstí 3:0 (20,20,22)
110 19. 3. 2022, 14:00 Union - .
111 19. 3. 2022, 14:00 Domažlice B - Mirošov 3:1 (21,-24,21,21)
112 19. 3. 2022, 14:00 Skvrňany - Klatovy 2:3 (-19,14,-22,19,-9)
© ČVS 2015-2018