Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

Krajský přebor dívek U14 "4"

KOLO
6. kolo
TJ Lokomotiva Plzeň A-TJ Lokomotiva Plzeň A
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Lokomotiva Plzeň D 20 0 0 0 0 0:0 0:0 90
2 TJ Lokomotiva Plzeň A 20 0 0 0 0 0:0 0:0 86
3 SK Volejbal Klatovy B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 78
4 VK Slavia Plzeň A 20 0 0 0 0 0:0 0:0 71
5 SK Šťáhlavy A 20 0 0 0 0 0:0 0:0 66
6 VK Rokycany 20 0 0 0 0 0:0 0:0 56
7 TJ Sokol Lhota 20 0 0 0 0 0:0 0:0 56
8 VK Slavia Plzeň B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 51
9 TJ Sokol Vejprnice 20 0 0 0 0 0:0 0:0 42
10 SK Šťáhlavy B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 39
11 TJ Lokomotiva Plzeň C 20 0 0 0 0 0:0 0:0 35
12 SK Volejbal Klatovy A 16 0 0 0 0 0:0 0:0 26
13 VK Slavia Plzeň C 20 0 0 0 0 0:0 0:0 25
14 TJ Sokol Mirošov 20 0 0 0 0 0:0 0:0 21
15 TJ Lokomotiva Plzeň B 20 0 0 0 0 0:0 0:0 20
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: lubosnovy@gmail.com
1. kolo
1 23. 9. 2023, 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň A - TJ Lokomotiva Plzeň A Výsledek kvalifikace: TOP5 = Loko D, Loko A, Štáhlavy A, Slavia A, Lhota, Skupina 6-10 = Klatovy B, Slavia B, Rokycany, Štáhlavy B, Slavia C, Skupina 11-15 = Klatovy A, Loko C, Vejprnice, Mirošov, Loko B .
2. kolo
2 5. 11. 2023, 09:00 SK Volejbal Klatovy A - SK Volejbal Klatovy A Pořadí: 1. Loko D, 2. Slavia A, 3. Loko A, 4. Šťáhlavy A, 5. Lhota (sestup), 6. Klatovy B (postup), 7. Slavia B, 8. Šťáhlavy B, 9. Rokycany, 10. Slavia C (sestup), 11. Klatovy A (postup), 12. Loko C, 13. Vejprnice, 14. Loko B, 15. Mirošov .
3. kolo
3 3. 12. 2023, 09:00 SK Šťáhlavy A - SK Šťáhlavy A Pořadí: 1. Loko D, 2. Loko A, 3. Klatovy B, 4. Slavia A, 5. Šťáhlavy A (sestup), 6. Rokycany (postup), 7. Slavia B, 8. Lhota, 9. Šťáhlavy B, 10. Klatovy A (0, sestup) 11. Vejprnice (postup) ,12. Loko C, 13. Loko B, 14. Mirošov, 15. Slavia C .
4. kolo
4 7. 1. 2024, 09:00 VK Slavia Plzeň A - VK Slavia Plzeň A Pořadí: 1. Loko A, 2. Klatovy B, 3. Loko D, 4. Rokycany, 5. Slavia A (sestup), 6. Štáhlavy A (postup), 7. Vejrpnice, 8. Lhota, 9. Slavia B, 10. Štáhlavy B (sestup), 11. Klatovy A (postup), 12. Loko C, 13. Loko B, 14. Slavia C, 15. Mirošov .
5. kolo
5 11. 2. 2024, 09:00 VK Slavia Plzeň A - VK Slavia Plzeň A Pořadí: 1. Loko A, 2. Klatovy B, 3. Loko D, 4. Štáhlavy A, 5. Rokycany (sestup), 6. Slavia A (postup), 7. Lhota, 8. Vejprnice, 9. Slavia B, 10. Klatovy A (sestup), 11. Loko C (postup), 12. Štáhlavy B, 13. Slavia C, 14. Mirošov, 15. Loko B .
6. kolo
6 17. 3. 2024, 09:00 TJ Lokomotiva Plzeň A - TJ Lokomotiva Plzeň A Pořadí: 1. Loko D, 2. Klatovy B, 3. Slavia A, 4. Loko A, 5. Štáhlavy A, 6. Lhota, 7. Slavia B, 8. Loko C, 9. Vejprnice, 10. Rokycany, 11. Mirošov, 12. Štáhlavy B, 13. Slavia C, 14. Klatovy A, 15. Loko B .
© ČVS 2015-2018