Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor I. tř. žen

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Rokycany 24 20 2 1 1 68:17 2005:1508 65
2 TJ Union Plzeň 24 15 2 1 6 56:29 1934:1669 50
3 TJ Sokol Plzeň - Skvrňany 24 13 2 4 5 56:34 1987:1838 47
4 TJ Sokol Kladruby 24 14 1 1 8 51:31 1853:1626 45
5 Volejbal Plzeň C 24 8 2 1 13 36:47 1693:1674 29
6 TJ Sokol Plzeň Letná 24 3 0 1 20 12:64 1249:1834 10
7 SK Volejbal Klatovy B 24 2 0 0 22 9:66 1283:1855 6
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Petr KVARDA, Šípková 1424, 332 02 Starý Plzenec
MT: 603 398 862, 602 648 413, E-mail: kvarda@cvf.cz, SKYPE: petr.kvarda12
1. kolo
1 5. 3. 2022, 10:00 Skvrňany - Letná 3:0 (16,18,23)
2 16. 10. 2021, 10:00 Loko C - Klatovy B 3:0 (21,15,8)
3 16. 10. 2021, 12:00 Union - Rokycany 3:2 (13,-24,-21,27,11)
4 16. 10. 2021, 10:00 Kladruby - .
2. kolo
5 5. 3. 2022, 14:00 Skvrňany - Letná 3:0 (19,11,20)
6 16. 10. 2021, 14:00 Loko C - Klatovy B 3:0 (19,11,10)
7 16. 10. 2021, 16:00 Union - Rokycany 1:3 (-23,18,-16,-20)
8 16. 10. 2021, 14:00 Kladruby - .
3. kolo
9 23. 10. 2021, 10:00 Letná - .
10 23. 10. 2021, 10:00 Rokycany - Kladruby 3:0 (23,22,17)
11 23. 10. 2021, 10:00 Klatovy B - Union Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 0:3 (-19,-21,-22)
12 23. 10. 2021, 10:00 Skvrňany - Loko C 2:3 (22,-14,20,-24,-12)
4. kolo
13 23. 10. 2021, 14:00 Letná - .
14 23. 10. 2021, 14:00 Rokycany - Kladruby 0:3 (-24,-22,-15)
15 23. 10. 2021, 13:00 Klatovy B - Union Studentská 646 Klatovy - Klatovy IV 0:3 (-17,-9,-16)
16 23. 10. 2021, 14:00 Skvrňany - Loko C 3:0 (17,14,22)
5. kolo
17 6. 11. 2021, 09:00 Loko C - Letná Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 3:0 (21,12,19)
18 6. 11. 2021, 12:00 Union - Skvrňany 3:0 (18,14,13)
19 15. 1. 2022, 10:00 Kladruby - Klatovy B 3:0 (11,15,7)
20 6. 11. 2021, 10:00 - Rokycany .
6. kolo
21 6. 11. 2021, 13:00 Loko C - Letná Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 3:2 (22,-18,-21,12,10)
22 6. 11. 2021, 16:00 Union - Skvrňany 3:2 (27,20,-22,-24,11)
23 15. 1. 2022, 14:00 Kladruby - Klatovy B 3:0 (11,13,17)
24 6. 11. 2021, 14:00 - Rokycany .
7. kolo
25 13. 11. 2021, 10:00 Letná - Rokycany 0:3 (-16,-21,-16)
26 13. 11. 2021, 10:00 Klatovy B - .
27 13. 11. 2021, 10:00 Skvrňany - Kladruby 3:1 (18,-18,18,22)
28 13. 11. 2021, 10:00 Loko C - Union 3:0 (22,18,19)
8. kolo
29 13. 11. 2021, 14:00 Letná - Rokycany 0:3 (-14,-10,-10)
30 13. 11. 2021, 14:00 Klatovy B - .
31 13. 11. 2021, 14:00 Skvrňany - Kladruby 3:2 (-22,23,-21,21,7)
32 13. 11. 2021, 14:00 Loko C - Union 3:0 (19,17,15)
9. kolo
33 20. 11. 2021, 12:00 Union - Letná 3:0 (21,9,20)
34 20. 11. 2021, 10:00 Kladruby - Loko C 3:2 (-28,18,15,-17,7)
35 20. 11. 2021, 10:00 - Skvrňany .
36 21. 11. 2021, 10:00 Rokycany - Klatovy B 3:0 (10,16,15)
10. kolo
37 20. 11. 2021, 16:00 Union - Letná 3:0 (10,19,12)
38 20. 11. 2021, 14:00 Kladruby - Loko C 3:0 (21,20,14)
39 20. 11. 2021, 14:00 - Skvrňany .
40 21. 11. 2021, 14:00 Rokycany - Klatovy B 3:0 (14,10,13)
11. kolo
41 4. 12. 2021, 10:00 Letná - Klatovy B 3:0 (25,21,16)
42 4. 12. 2021, 10:00 Skvrňany - Rokycany 2:3 (23,11,-23,-23,-11)
43 4. 12. 2021, 10:00 Loko C - .
44 13. 2. 2022, 10:00 Union - Kladruby 3:0 (15,17,13)
12. kolo
45 4. 12. 2021, 14:00 Letná - Klatovy B 0:3 (-20,-26,-23)
46 4. 12. 2021, 14:00 Skvrňany - Rokycany 2:3 (18,-16,-24,22,-12)
47 4. 12. 2021, 14:00 Loko C - .
48 13. 2. 2022, 14:00 Union - Kladruby 3:1 (-21,9,13,21)
13. kolo
49 11. 12. 2021, 10:00 Kladruby - Letná 3:0 (17,11,14)
50 11. 12. 2021, 10:00 - Union .
51 11. 12. 2021, 10:00 Rokycany - Loko C 3:1 (18,-21,17,17)
52 11. 12. 2021, 09:00 Klatovy B - Skvrňany 0:3 (-10,-14,-21)
14. kolo
53 11. 12. 2021, 14:00 Kladruby - Letná 3:0 (16,19,13)
54 11. 12. 2021, 14:00 - Union .
55 11. 12. 2021, 14:00 Rokycany - Loko C 3:1 (12,15,-20,15)
56 11. 12. 2021, 13:00 Klatovy B - Skvrňany 0:3 (-18,-17,-14)
15. kolo
57 15. 1. 2022, 10:00 Letná - Skvrňany 0:3 (-13,-15,-18)
58 16. 1. 2022, 11:00 Klatovy B - Loko C 3:0 (16,23,24)
59 15. 1. 2022, 10:00 Rokycany - Union 3:1 (23,16,-15,17)
60 15. 1. 2022, 10:00 - Kladruby .
16. kolo
61 15. 1. 2022, 14:00 Letná - Skvrňany 0:3 (-21,-16,-16)
62 16. 1. 2022, 15:00 Klatovy B - Loko C 1:3 (-11,23,-12,-12)
63 15. 1. 2022, 14:00 Rokycany - Union 3:0 (18,8,18)
64 15. 1. 2022, 14:00 - Kladruby .
17. kolo
65 22. 1. 2022, 10:00 - Letná .
66 30. 1. 2022, 10:00 Kladruby - Rokycany 0:3 (-20,-17,-15)
67 22. 1. 2022, 12:00 Union - Klatovy B 3:0 (8,17,23)
68 22. 1. 2022, 10:00 Loko C - Skvrňany 0:3 (-24,-19,-16)
18. kolo
69 22. 1. 2022, 14:00 - Letná .
70 30. 1. 2022, 14:00 Kladruby - Rokycany 0:3 (-16,-22,-26)
71 22. 1. 2022, 16:00 Union - Klatovy B 3:0 (15,12,11)
72 22. 1. 2022, 14:00 Loko C - Skvrňany 0:3 (-24,-14,-16)
19. kolo
73 29. 1. 2022, 10:00 Letná - Loko C 0:3 (-0,-0,-0)
74 29. 1. 2022, 12:00 Skvrňany - Union 3:2 (16,21,-19,-22,13)
75 29. 1. 2022, 09:00 Klatovy B - Kladruby 0:3 (-19,-20,-21)
76 29. 1. 2022, 10:00 Rokycany - .
20. kolo
77 29. 1. 2022, 14:00 Letná - Loko C 0:3 (-0,-0,-0)
78 29. 1. 2022, 16:00 Skvrňany - Union 1:3 (21,-18,-16,-22)
79 29. 1. 2022, 13:00 Klatovy B - Kladruby 0:3 (-24,-15,-25)
80 29. 1. 2022, 14:00 Rokycany - .
21. kolo
81 19. 2. 2022, 10:00 Rokycany - Letná 3:0 (11,10,8)
82 19. 2. 2022, 10:00 - Klatovy B .
83 19. 2. 2022, 10:00 Kladruby - Skvrňany 3:0 (16,7,18)
84 19. 2. 2022, 12:00 Union - Loko C 3:1 (-23,15,14,22)
22. kolo
85 19. 2. 2022, 14:00 Rokycany - Letná 3:0 (10,14,13)
86 19. 2. 2022, 14:00 - Klatovy B .
87 19. 2. 2022, 14:00 Kladruby - Skvrňany 1:3 (-23,18,-24,-15)
88 19. 2. 2022, 16:00 Union - Loko C 3:0 (15,21,22)
23. kolo
89 26. 2. 2022, 10:00 Letná - Union 0:3 (-23,-21,-8)
90 26. 2. 2022, 11:00 Loko C - Kladruby 0:3 (-14,-11,-18)
91 26. 2. 2022, 10:00 Skvrňany - .
92 26. 2. 2022, 10:00 Klatovy B - Rokycany 0:3 (-11,-15,-21)
24. kolo
93 26. 2. 2022, 14:00 Letná - Union 0:3 (-20,-21,-21)
94 26. 2. 2022, 15:00 Loko C - Kladruby 0:3 (-19,-20,-11)
95 26. 2. 2022, 14:00 Skvrňany - .
96 26. 2. 2022, 13:00 Klatovy B - Rokycany 0:3 (-10,-18,-10)
25. kolo
97 12. 3. 2022, 09:00 Klatovy B - Letná 1:3 (20,-14,-8,-24)
98 27. 2. 2022, 10:00 Rokycany - Skvrňany 3:1 (24,11,-13,23)
99 12. 3. 2022, 10:00 - Loko C .
100 12. 3. 2022, 10:00 Kladruby - Union 3:1 (12,-25,18,20)
26. kolo
101 12. 3. 2022, 13:00 Klatovy B - Letná 0:3 (-27,-18,-23)
102 27. 2. 2022, 14:00 Rokycany - Skvrňany 3:1 (-23,7,24,15)
103 12. 3. 2022, 14:00 - Loko C .
104 12. 3. 2022, 14:00 Kladruby - Union 1:3 (-16,19,-17,-18)
27. kolo
105 19. 3. 2022, 10:00 Letná - Kladruby 1:3 (21,-16,-28,-14)
106 19. 3. 2022, 10:00 Union - .
107 19. 3. 2022, 11:00 Loko C - Rokycany Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 0:3 (-13,-13,-19)
108 19. 3. 2022, 12:00 Skvrňany - Klatovy B 3:1 (-20,23,14,23)
28. kolo
109 19. 3. 2022, 14:00 Letná - Kladruby 0:3 (-11,-20,-14)
110 19. 3. 2022, 14:00 Union - .
111 19. 3. 2022, 15:00 Loko C - Rokycany Táborská 2081 Plzeň - Východní Předměstí 1:3 (22,-15,-12,-11)
112 19. 3. 2022, 16:00 Skvrňany - Klatovy B 3:0 (20,19,15)
© ČVS 2015-2018