Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor žákyň

KOLO
6. kolo
SK Volejbal Klatovy-SK Volejbal Klatovy
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Slavia Plzeň 25 0 0 0 0 0:0 0:0 94
2 TJ Lokomotiva Plzeň 25 0 0 0 0 0:0 0:0 86
3 VK Rokycany 25 0 0 0 0 0:0 0:0 80
4 SK Volejbal Klatovy 25 0 0 0 0 0:0 0:0 70
5 TJ Lokomotiva Plzeň B 25 0 0 0 0 0:0 0:0 63
6 Volejbal Domažlice 25 0 0 0 0 0:0 0:0 59
7 VK Slavia Plzeň B 25 0 0 0 0 0:0 0:0 51
8 TJ Sokol Vejprnice 25 0 0 0 0 0:0 0:0 48
9 TJ Sokol Lhota 25 0 0 0 0 0:0 0:0 47
10 SK Šťáhlavy 25 0 0 0 0 0:0 0:0 46
11 TJ Sokol Kladruby 20 0 0 0 0 0:0 0:0 36
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 Loko Plzeň - TJ Lokomotiva Plzeň B Pořadí: 1. 15. ZŠ Plzeň "A", 2. Lokomotiva Plzeň "A", 3. Rokycany, 4. Klatovy 5. Vejprnice, 6. Lokomotiva Plzeň "B", 7. Domažlice, 8. 15. ZŠ Plzeň "B", 9. Lhota, 10. Šťáhlavy, 11. Kladruby Mentlová D. ,Lešek F. ?
2. kolo
2 7. 11. 2021, 09:00 VK Rokycany - VK Rokycany Pořadí: 1. 15. ZŠ „A“, 2. TJ LOKO Plzeň „A“, 3. VK Rokycany „A“, 4. SK Volejbal Klatovy, 5. TJ Loko Plzeň „B“, 6. Volejbal Domažlice, 7. 15. ZŠ Plzeň „B“, 8. SK Šťáhlavy, 9. TJ Sokol Vejprnice, 10. TJ Sokol Lhota Bílková B. ,Pekárková L. ?
3. kolo
3 5. 12. 2021, 09:00 SK Volejbal Klatovy - SK Volejbal Klatovy kolo zrušeno z důvodu nařízení Vlády ČR .
4. kolo
4 16. 1. 2022, 09:00 Loko Plzeň - TJ Lokomotiva Plzeň B Pořadí: 1. Loko Plzeň A, 2. 15. ZŠ Plzeň A, 3. VK Rokycany, 4. Klatovy, 5. Domažlice (sestup), 6. Loko Plzeň "B" (postup), 7. SK 15. ZŠ Plzeň "B", 8. TJ Sokol Lhota, 9. SK Šťáhlavy, 10. Vejprnice, 11. Kladruby Lešek F. ,Petrík . ?
5. kolo
5 13. 2. 2022, 09:00 Plzeň - TJ Sokol Vejprnice Pořadí: 1. Slavia, 2. Loko A, 3. Rokycany, 4. Klatovy, 5. Loko B (sestup), 6. Slavia Plzeň B (postup), 7. Domažlice, 8. Šťáhlavy, 9. Lhota, 10. Vejprnice, 11. Kladruby Koutský M. ,Paulík J. ?
6. kolo
6 27. 3. 2022, 09:00 SK Volejbal Klatovy - SK Volejbal Klatovy Pořadí: 1. Rokycany, 2. Slavia Plzeň, 3. Lokomotiva A, 4. Klatovy, 5. Lokomotiva B, 6. Domažlice, 7. Lhota, 8. Vejprnice, 9. Šťáhlavy, 10. Kladruby, 11. Slavia B. Sazama L. ,Paulík J. ?
© ČVS 2015-2018