Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor mladších žákyň "6"

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Slavia Plzeň 15 11 2 0 2 26:6 733:512 37
2 TJ Lokomotiva Plzeň A 15 10 0 2 3 22:10 710:575 32
3 TJ Sokol Vejprnice 15 7 0 0 8 14:16 627:620 21
4 TJ Lokomotiva Plzeň B 15 0 0 0 15 0:30 387:750 0
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže: Ing. Luboš NOVÝ, Neumannova 897, 339 01 Klatovy II
MT: 724 525 525, E-mail: novy@cvf.cz
1. kolo
1 10. 10. 2021, 09:00 Loko Plzeň A - VK Slavia Plzeň pořadatel 15.ZŠ v Plzni 0:2 (-11,-12)
2 10. 10. 2021, 10:00 Vejprnice - Loko Plzeň B 2:0 (10,11)
3 10. 10. 2021, 11:00 Loko Plzeň B - Loko Plzeň A 0:2 (-14,-16)
4 10. 10. 2021, 12:00 VK Slavia Plzeň - Vejprnice 2:0 (10,8)
5 10. 10. 2021, 13:00 Vejprnice - Loko Plzeň A 0:2 (-21,-23)
6 10. 10. 2021, 14:00 VK Slavia Plzeň - Loko Plzeň B 2:0 (5,6)
2. kolo
7 14. 11. 2021, 09:00 Loko Plzeň B - VK Slavia Plzeň pořadatel Lokomotiva Plzeň 0:2 (-10,-8)
8 14. 11. 2021, 09:00 Loko Plzeň A - Vejprnice 2:0 (12,20)
9 14. 11. 2021, 10:30 Vejprnice - VK Slavia Plzeň 0:2 (-10,-19)
10 14. 11. 2021, 10:30 Loko Plzeň A - Loko Plzeň B 2:0 (7,9)
11 14. 11. 2021, 12:00 VK Slavia Plzeň - Loko Plzeň A 2:0 (15,24)
12 14. 11. 2021, 12:00 Loko Plzeň B - Vejprnice 0:2 (-16,-11)
3. kolo
13 12. 12. 2021, 09:00 Vejprnice - Loko Plzeň B pořadatel Vejprnice 2:0 (19,18)
14 12. 12. 2021, 10:00 Loko Plzeň A - VK Slavia Plzeň 1:2 (-22,25,-7)
15 12. 12. 2021, 11:00 Loko Plzeň B - Loko Plzeň A 0:2 (-9,-11)
16 12. 12. 2021, 12:00 VK Slavia Plzeň - Vejprnice 2:0 (23,18)
17 12. 12. 2021, 13:00 VK Slavia Plzeň - Loko Plzeň B 2:0 (18,10)
18 12. 12. 2021, 14:00 Vejprnice - Loko Plzeň A 2:0 (20,21)
4. kolo
19 23. 1. 2022, 09:00 Loko Plzeň A - VK Slavia Plzeň pořadatel 15.ZŠ v Plzni 2:0 (15,10)
20 23. 1. 2022, 10:00 Vejprnice - Loko Plzeň B 2:0 (13,18)
21 23. 1. 2022, 11:00 Loko Plzeň B - Loko Plzeň A 0:2 (-16,-10)
22 23. 1. 2022, 12:00 VK Slavia Plzeň - Vejprnice 0:2 (-13,-17)
23 23. 1. 2022, 13:00 Vejprnice - Loko Plzeň A 0:2 (-19,-16)
24 23. 1. 2022, 14:00 VK Slavia Plzeň - Loko Plzeň B 2:0 (23,23)
5. kolo
25 6. 3. 2022, 09:00 Loko Plzeň A - Vejprnice pořadatel Lokomotiva Plzeň 2:0 (25,13)
26 6. 3. 2022, 09:00 Loko Plzeň B - VK Slavia Plzeň 0:2 (-10,-4)
27 6. 3. 2022, 10:30 Vejprnice - VK Slavia Plzeň 0:2 (-16,-24)
28 6. 3. 2022, 10:30 Loko Plzeň A - Loko Plzeň B 2:0 (16,16)
29 6. 3. 2022, 12:00 Loko Plzeň B - Vejprnice 0:2 (-16,-14)
30 6. 3. 2022, 12:00 VK Slavia Plzeň - Loko Plzeň A 2:1 (17,-21,7)
© ČVS 2015-2018