Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Krajský přebor juniorky

1. kolo
Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd-TJ Energetik Chvaletice
Volejbalový klub Choceň, z.s.-Volejbalový klub Litomyšl, z.s.
Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A-Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B
Příští kolo
Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd-TJ Energetik ChvaleticeNE10.10.13:00
Volejbalový klub Choceň, z.s.-Volejbalový klub Litomyšl, z.s.NE10.10.13:00
Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A-Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová BNE10.10.13:00
kalendář skupiny
Krajský přebor juniorky
1. kolo
1 10. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice .
2 10. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
3 10. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
2. kolo
4 10. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - TJ Energetik Chvaletice .
5 10. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
6 10. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
3. kolo
7 24. 10. 2021, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
8 24. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
9 24. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
4. kolo
10 24. 10. 2021, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
11 24. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
12 24. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
5. kolo
13 7. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Energetik Chvaletice .
14 7. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
15 7. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
6. kolo
16 7. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Energetik Chvaletice .
17 7. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
18 7. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
7. kolo
19 28. 11. 2021, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
20 28. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
21 28. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
8. kolo
22 28. 11. 2021, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
23 28. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
24 28. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
9. kolo
25 12. 12. 2021, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - TJ Energetik Chvaletice .
26 12. 12. 2021, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
27 12. 12. 2021, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
10. kolo
28 12. 12. 2021, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - TJ Energetik Chvaletice .
29 12. 12. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
30 12. 12. 2021, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
11. kolo
31 16. 1. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
32 16. 1. 2022, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
33 16. 1. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
12. kolo
34 16. 1. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
35 16. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
36 16. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
13. kolo
37 30. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - TJ Energetik Chvaletice .
38 30. 1. 2022, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
39 30. 1. 2022, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
14. kolo
40 30. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - TJ Energetik Chvaletice .
41 30. 1. 2022, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
42 30. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
15. kolo
43 13. 2. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
44 13. 2. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
45 13. 2. 2022, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
16. kolo
46 13. 2. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
47 13. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
48 13. 2. 2022, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
17. kolo
49 13. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - TJ Energetik Chvaletice .
50 13. 3. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
51 13. 3. 2022, 11:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
18. kolo
52 13. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - TJ Energetik Chvaletice .
53 13. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B - Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd .
54 13. 3. 2022, 15:00 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
19. kolo
55 27. 3. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
56 27. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
57 27. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
20. kolo
58 27. 3. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová A .
59 27. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B .
60 27. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
Vedoucí soutěže: Marcela Sezemská, tel. 739400608, e-mail: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018