Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Sokol Dolní Újezd | 16 | 16 | 0 | 0 | 0 | 48:0 | 1200:580 | 48 | |
2 | Volejbalový klub Choceň A | 16 | 10 | 1 | 1 | 4 | 35:20 | 1228:1072 | 33 | |
3 | Volejbalový klub Litomyšl | 16 | 7 | 0 | 0 | 9 | 24:28 | 1035:1050 | 21 | |
4 | T.J. Sokol Geodézie Česká Třebová B | 16 | 3 | 1 | 0 | 12 | 13:41 | 704:1272 | 11 | |
5 | TJ Energetik Chvaletice A | 16 | 2 | 0 | 1 | 13 | 11:42 | 946:1139 | 7 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10. 10. 2021, 10:00 | Dolní Újezd | - | Energetik Chvaletice A | 3:0 (11,7,7) | ||
2 | 10. 10. 2021, 10:00 | VK Choceň A | - | VK Litomyšl | 3:1 (-25,16,8,25) | ||
3 | 10. 10. 2021, 10:00 | - | Sokol Česká Třebová B | . |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 10. 10. 2021, 13:00 | Dolní Újezd | - | Energetik Chvaletice A | 3:0 (15,14,18) | ||
5 | 10. 10. 2021, 13:00 | VK Choceň A | - | VK Litomyšl | 3:0 (16,14,19) | ||
6 | 10. 10. 2021, 13:00 | - | Sokol Česká Třebová B | . |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 24. 10. 2021, 10:00 | Energetik Chvaletice A | - | Sokol Česká Třebová B | 1:3 (-22,16,-21,-21) | ||
8 | 24. 10. 2021, 10:00 | VK Litomyšl | - | . | |||
9 | 24. 10. 2021, 10:00 | Dolní Újezd | - | VK Choceň A | 3:0 (11,9,16) |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 24. 10. 2021, 13:00 | Energetik Chvaletice A | - | Sokol Česká Třebová B | 1:3 (-22,13,-20,-20) | ||
11 | 24. 10. 2021, 13:00 | VK Litomyšl | - | . | |||
12 | 24. 10. 2021, 13:00 | Dolní Újezd | - | VK Choceň A | 3:0 (17,14,6) |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 7. 11. 2021, 10:00 | VK Choceň A | - | Energetik Chvaletice A | 3:2 (-26,-23,15,18,13) | ||
14 | 7. 11. 2021, 10:00 | - | Dolní Újezd | . | |||
15 | 13. 2. 2022, 09:00 | Sokol Česká Třebová B | - | VK Litomyšl | 0:3 (-0,-0,-0) |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 7. 11. 2021, 13:00 | VK Choceň A | - | Energetik Chvaletice A | 3:0 (22,19,11) | ||
17 | 7. 11. 2021, 13:00 | - | Dolní Újezd | . | |||
18 | 13. 2. 2022, 13:00 | Sokol Česká Třebová B | - | VK Litomyšl | 0:3 (-0,-0,-0) |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 13. 3. 2022, 10:00 | Energetik Chvaletice A | - | VK Litomyšl | 1:3 (19,-21,-14,-10) | ||
20 | 9. 1. 2022, 09:00 | Dolní Újezd | - | Sokol Česká Třebová B | 3:0 (0,0,0) | ||
21 | 28. 11. 2021, 10:00 | VK Choceň A | - | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 13. 3. 2022, 13:00 | Energetik Chvaletice A | - | VK Litomyšl | 0:3 (-18,-25,-21) | ||
23 | 9. 1. 2022, 11:00 | Dolní Újezd | - | Sokol Česká Třebová B | 3:0 (0,0,0) | ||
24 | 28. 11. 2021, 13:00 | VK Choceň A | - | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 12. 12. 2021, 11:00 | - | Energetik Chvaletice A | . | |||
26 | 12. 12. 2021, 09:00 | Sokol Česká Třebová B | - | VK Choceň A | 1:3 (-19,-22,21,-19) | ||
27 | 12. 12. 2021, 10:00 | VK Litomyšl | - | Dolní Újezd | 0:3 (-15,-6,-9) |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 12. 12. 2021, 15:00 | - | Energetik Chvaletice A | . | |||
29 | 12. 12. 2021, 13:00 | Sokol Česká Třebová B | - | VK Choceň A | 3:2 (-12,-21,21,21,14) | ||
30 | 12. 12. 2021, 13:00 | VK Litomyšl | - | Dolní Újezd | 0:3 (-23,-17,-21) |
11. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
31 | 16. 1. 2022, 10:00 | Energetik Chvaletice A | - | Dolní Újezd | 0:3 (-14,-8,-18) | ||
32 | 16. 1. 2022, 10:00 | VK Litomyšl | - | VK Choceň A | 1:3 (-18,23,-13,-19) | ||
33 | 16. 1. 2022, 10:00 | Sokol Česká Třebová B | - | . |
12. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
34 | 16. 1. 2022, 13:00 | Energetik Chvaletice A | - | Dolní Újezd | 0:3 (-3,-11,-16) | ||
35 | 16. 1. 2022, 13:00 | VK Litomyšl | - | VK Choceň A | 0:3 (-19,-14,-22) | ||
36 | 16. 1. 2022, 13:00 | Sokol Česká Třebová B | - | . |
13. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
37 | 30. 1. 2022, 09:00 | Sokol Česká Třebová B | - | Energetik Chvaletice A | 0:3 (-0,-0,-0) | ||
38 | 30. 1. 2022, 11:00 | - | VK Litomyšl | . | |||
39 | 20. 3. 2022, 13:00 | VK Choceň A | - | Dolní Újezd | 0:3 (-22,-20,-23) |
14. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 30. 1. 2022, 13:00 | Sokol Česká Třebová B | - | Energetik Chvaletice A | 0:3 (-0,-0,-0) | ||
41 | 30. 1. 2022, 15:00 | - | VK Litomyšl | . | |||
42 | 20. 3. 2022, 15:30 | VK Choceň A | - | Dolní Újezd | 0:3 (-13,-16,-20) |
15. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 13. 2. 2022, 10:00 | Energetik Chvaletice A | - | VK Choceň A | 0:3 (-10,-11,-20) | ||
44 | 13. 2. 2022, 10:00 | Dolní Újezd | - | . | |||
45 | 7. 11. 2021, 10:00 | VK Litomyšl | - | Sokol Česká Třebová B | 1:3 (-10,-20,15,-14) |
16. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
46 | 13. 2. 2022, 13:00 | Energetik Chvaletice A | - | VK Choceň A | 0:3 (-8,-19,-12) | ||
47 | 13. 2. 2022, 13:00 | Dolní Újezd | - | . | |||
48 | 7. 11. 2021, 13:00 | VK Litomyšl | - | Sokol Česká Třebová B | 3:0 (19,23,21) |
17. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
49 | 12. 3. 2022, 09:00 | VK Litomyšl | - | Energetik Chvaletice A | 3:0 (20,19,15) | ||
50 | 13. 3. 2022, 09:00 | Sokol Česká Třebová B | - | Dolní Újezd | 0:3 (-9,-11,-13) | ||
51 | 13. 3. 2022, 11:00 | - | VK Choceň A | . |
18. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
52 | 12. 3. 2022, 11:00 | VK Litomyšl | - | Energetik Chvaletice A | 3:0 (19,17,23) | ||
53 | 13. 3. 2022, 13:00 | Sokol Česká Třebová B | - | Dolní Újezd | 0:3 (-11,-20,-22) | ||
54 | 13. 3. 2022, 15:00 | - | VK Choceň A | . |
19. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
55 | 27. 3. 2022, 10:00 | Energetik Chvaletice A | - | . | |||
56 | 27. 3. 2022, 09:00 | VK Choceň A | - | Sokol Česká Třebová B | 3:0 (18,20,10) | ||
57 | 27. 3. 2022, 10:00 | Dolní Újezd | - | VK Litomyšl | 3:0 (10,13,12) |
20. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
58 | 27. 3. 2022, 13:00 | Energetik Chvaletice A | - | . | |||
59 | 27. 3. 2022, 12:00 | VK Choceň A | - | Sokol Česká Třebová B | 3:0 (18,16,20) | ||
60 | 27. 3. 2022, 13:00 | Dolní Újezd | - | VK Litomyšl | 3:0 (5,15,19) |