Krajský přebor juniorky

19. kolo
Energetik Chvaletice A-
VK Choceň A-Sokol Česká Třebová B
Sokol Dolní Újezd A-VK Litomyšl
Příští kolo
Energetik Chvaletice A-NE27.3.13:00
VK Choceň A-Sokol Česká Třebová BNE27.3.13:00
Sokol Dolní Újezd A-VK LitomyšlNE27.3.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 T.J. Sokol Dolní Újezd A 8 8 0 0 0 24:0 600:306 24
2 Volejbalový klub Choceň A 10 6 1 1 2 23:14 814:740 21
3 T.J. Sokol Geodézie Česká Třebová B 6 3 1 0 2 13:11 516:522 11
4 Volejbalový klub Litomyšl 8 1 0 0 7 6:21 490:653 3
5 TJ Energetik Chvaletice A 8 0 0 1 7 4:24 469:668 1
kalendář skupiny
Krajský přebor juniorky
1. kolo
1 10. 10. 2021, 10:00 Sokol Dolní Újezd A - Energetik Chvaletice A 3:0 (11,7,7)
2 10. 10. 2021, 10:00 VK Choceň A - VK Litomyšl 3:1 (-25,16,8,25)
3 10. 10. 2021, 10:00 - Sokol Česká Třebová B .
2. kolo
4 10. 10. 2021, 13:00 Sokol Dolní Újezd A - Energetik Chvaletice A 3:0 (15,14,18)
5 10. 10. 2021, 13:00 VK Choceň A - VK Litomyšl 3:0 (16,14,19)
6 10. 10. 2021, 13:00 - Sokol Česká Třebová B .
3. kolo
7 24. 10. 2021, 10:00 Energetik Chvaletice A - Sokol Česká Třebová B 1:3 (-22,16,-21,-21)
8 24. 10. 2021, 10:00 VK Litomyšl - .
9 24. 10. 2021, 10:00 Sokol Dolní Újezd A - VK Choceň A 3:0 (11,9,16)
4. kolo
10 24. 10. 2021, 13:00 Energetik Chvaletice A - Sokol Česká Třebová B 1:3 (-22,13,-20,-20)
11 24. 10. 2021, 13:00 VK Litomyšl - .
12 24. 10. 2021, 13:00 Sokol Dolní Újezd A - VK Choceň A 3:0 (17,14,6)
5. kolo
13 7. 11. 2021, 10:00 VK Choceň A - Energetik Chvaletice A 3:2 (-26,-23,15,18,13)
14 7. 11. 2021, 10:00 - Sokol Dolní Újezd A .
15 13. 2. 2022, 09:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl Maťátko V.
6. kolo
16 7. 11. 2021, 13:00 VK Choceň A - Energetik Chvaletice A 3:0 (22,19,11)
17 7. 11. 2021, 13:00 - Sokol Dolní Újezd A .
18 13. 2. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl Maťátko V.
7. kolo
19 13. 3. 2022, 10:00 Energetik Chvaletice A - VK Litomyšl Sobotka V.
20 9. 1. 2022, 09:00 Sokol Dolní Újezd A - Sokol Česká Třebová B Maťátko V.
21 28. 11. 2021, 10:00 VK Choceň A - .
8. kolo
22 13. 3. 2022, 13:00 Energetik Chvaletice A - VK Litomyšl Sobotka V.
23 9. 1. 2022, 11:00 Sokol Dolní Újezd A - Sokol Česká Třebová B Maťátko V.
24 28. 11. 2021, 13:00 VK Choceň A - .
9. kolo
25 12. 12. 2021, 11:00 - Energetik Chvaletice A .
26 12. 12. 2021, 09:00 Sokol Česká Třebová B - VK Choceň A 1:3 (-19,-22,21,-19)
27 12. 12. 2021, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-15,-6,-9)
10. kolo
28 12. 12. 2021, 15:00 - Energetik Chvaletice A .
29 12. 12. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Choceň A 3:2 (-12,-21,21,21,14)
30 12. 12. 2021, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-23,-17,-21)
11. kolo
31 16. 1. 2022, 10:00 Energetik Chvaletice A - Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-14,-8,-18)
32 16. 1. 2022, 10:00 VK Litomyšl - VK Choceň A 1:3 (-18,23,-13,-19)
33 16. 1. 2022, 10:00 Sokol Česká Třebová B - .
12. kolo
34 16. 1. 2022, 13:00 Energetik Chvaletice A - Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-3,-11,-16)
35 16. 1. 2022, 13:00 VK Litomyšl - VK Choceň A 0:3 (-19,-14,-22)
36 16. 1. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová B - .
13. kolo
37 30. 1. 2022, 09:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice A Kvídera M.
38 30. 1. 2022, 11:00 - VK Litomyšl .
39 30. 1. 2022, 10:00 VK Choceň A - Sokol Dolní Újezd A Kučera P.
14. kolo
40 30. 1. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice A Kvídera M.
41 30. 1. 2022, 15:00 - VK Litomyšl .
42 30. 1. 2022, 13:00 VK Choceň A - Sokol Dolní Újezd A Kučera P.
15. kolo
43 13. 2. 2022, 10:00 Energetik Chvaletice A - VK Choceň A Sobotka V.
44 13. 2. 2022, 10:00 Sokol Dolní Újezd A - .
45 7. 11. 2021, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B 1:3 (-10,-20,15,-14)
16. kolo
46 13. 2. 2022, 13:00 Energetik Chvaletice A - VK Choceň A Sobotka V.
47 13. 2. 2022, 13:00 Sokol Dolní Újezd A - .
48 7. 11. 2021, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B 3:0 (19,23,21)
17. kolo
49 28. 11. 2021, 10:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice A Slezák V.
50 13. 3. 2022, 09:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Dolní Újezd A Hübl F.
51 13. 3. 2022, 11:00 - VK Choceň A .
18. kolo
52 28. 11. 2021, 13:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice A Slezák V.
53 13. 3. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Sokol Dolní Újezd A Hübl F.
54 13. 3. 2022, 15:00 - VK Choceň A .
19. kolo
55 27. 3. 2022, 10:00 Energetik Chvaletice A - .
56 27. 3. 2022, 10:00 VK Choceň A - Sokol Česká Třebová B Kostka M.
57 27. 3. 2022, 10:00 Sokol Dolní Újezd A - VK Litomyšl Rejman Z.
20. kolo
58 27. 3. 2022, 13:00 Energetik Chvaletice A - .
59 27. 3. 2022, 13:00 VK Choceň A - Sokol Česká Třebová B Kostka M.
60 27. 3. 2022, 13:00 Sokol Dolní Újezd A - VK Litomyšl Rejman Z.
Vedoucí soutěže: Marcela Sezemská, tel. 739400608, e-mail: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018