Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor juniorky

20. kolo
Energetik Chvaletice A-
VK Choceň A3:0Sokol Česká Třebová B(18, 16, 20)
Dolní Újezd3:0VK Litomyšl(5, 15, 19)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Dolní Újezd 16 16 0 0 0 48:0 1200:580 48
2 Volejbalový klub Choceň A 16 10 1 1 4 35:20 1228:1072 33
3 Volejbalový klub Litomyšl 16 7 0 0 9 24:28 1035:1050 21
4 T.J. Sokol Geodézie Česká Třebová B 16 3 1 0 12 13:41 704:1272 11
5 TJ Energetik Chvaletice A 16 2 0 1 13 11:42 946:1139 7
kalendář skupiny
Krajský přebor juniorky
1. kolo
1 10. 10. 2021, 10:00 Dolní Újezd - Energetik Chvaletice A 3:0 (11,7,7)
2 10. 10. 2021, 10:00 VK Choceň A - VK Litomyšl 3:1 (-25,16,8,25)
3 10. 10. 2021, 10:00 - Sokol Česká Třebová B .
2. kolo
4 10. 10. 2021, 13:00 Dolní Újezd - Energetik Chvaletice A 3:0 (15,14,18)
5 10. 10. 2021, 13:00 VK Choceň A - VK Litomyšl 3:0 (16,14,19)
6 10. 10. 2021, 13:00 - Sokol Česká Třebová B .
3. kolo
7 24. 10. 2021, 10:00 Energetik Chvaletice A - Sokol Česká Třebová B 1:3 (-22,16,-21,-21)
8 24. 10. 2021, 10:00 VK Litomyšl - .
9 24. 10. 2021, 10:00 Dolní Újezd - VK Choceň A 3:0 (11,9,16)
4. kolo
10 24. 10. 2021, 13:00 Energetik Chvaletice A - Sokol Česká Třebová B 1:3 (-22,13,-20,-20)
11 24. 10. 2021, 13:00 VK Litomyšl - .
12 24. 10. 2021, 13:00 Dolní Újezd - VK Choceň A 3:0 (17,14,6)
5. kolo
13 7. 11. 2021, 10:00 VK Choceň A - Energetik Chvaletice A 3:2 (-26,-23,15,18,13)
14 7. 11. 2021, 10:00 - Dolní Újezd .
15 13. 2. 2022, 09:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl 0:3 (-0,-0,-0)
6. kolo
16 7. 11. 2021, 13:00 VK Choceň A - Energetik Chvaletice A 3:0 (22,19,11)
17 7. 11. 2021, 13:00 - Dolní Újezd .
18 13. 2. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Litomyšl 0:3 (-0,-0,-0)
7. kolo
19 13. 3. 2022, 10:00 Energetik Chvaletice A - VK Litomyšl 1:3 (19,-21,-14,-10)
20 9. 1. 2022, 09:00 Dolní Újezd - Sokol Česká Třebová B 3:0 (0,0,0)
21 28. 11. 2021, 10:00 VK Choceň A - .
8. kolo
22 13. 3. 2022, 13:00 Energetik Chvaletice A - VK Litomyšl 0:3 (-18,-25,-21)
23 9. 1. 2022, 11:00 Dolní Újezd - Sokol Česká Třebová B 3:0 (0,0,0)
24 28. 11. 2021, 13:00 VK Choceň A - .
9. kolo
25 12. 12. 2021, 11:00 - Energetik Chvaletice A .
26 12. 12. 2021, 09:00 Sokol Česká Třebová B - VK Choceň A 1:3 (-19,-22,21,-19)
27 12. 12. 2021, 10:00 VK Litomyšl - Dolní Újezd 0:3 (-15,-6,-9)
10. kolo
28 12. 12. 2021, 15:00 - Energetik Chvaletice A .
29 12. 12. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová B - VK Choceň A 3:2 (-12,-21,21,21,14)
30 12. 12. 2021, 13:00 VK Litomyšl - Dolní Újezd 0:3 (-23,-17,-21)
11. kolo
31 16. 1. 2022, 10:00 Energetik Chvaletice A - Dolní Újezd 0:3 (-14,-8,-18)
32 16. 1. 2022, 10:00 VK Litomyšl - VK Choceň A 1:3 (-18,23,-13,-19)
33 16. 1. 2022, 10:00 Sokol Česká Třebová B - .
12. kolo
34 16. 1. 2022, 13:00 Energetik Chvaletice A - Dolní Újezd 0:3 (-3,-11,-16)
35 16. 1. 2022, 13:00 VK Litomyšl - VK Choceň A 0:3 (-19,-14,-22)
36 16. 1. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová B - .
13. kolo
37 30. 1. 2022, 09:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice A 0:3 (-0,-0,-0)
38 30. 1. 2022, 11:00 - VK Litomyšl .
39 20. 3. 2022, 13:00 VK Choceň A - Dolní Újezd 0:3 (-22,-20,-23)
14. kolo
40 30. 1. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Energetik Chvaletice A 0:3 (-0,-0,-0)
41 30. 1. 2022, 15:00 - VK Litomyšl .
42 20. 3. 2022, 15:30 VK Choceň A - Dolní Újezd 0:3 (-13,-16,-20)
15. kolo
43 13. 2. 2022, 10:00 Energetik Chvaletice A - VK Choceň A 0:3 (-10,-11,-20)
44 13. 2. 2022, 10:00 Dolní Újezd - .
45 7. 11. 2021, 10:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B 1:3 (-10,-20,15,-14)
16. kolo
46 13. 2. 2022, 13:00 Energetik Chvaletice A - VK Choceň A 0:3 (-8,-19,-12)
47 13. 2. 2022, 13:00 Dolní Újezd - .
48 7. 11. 2021, 13:00 VK Litomyšl - Sokol Česká Třebová B 3:0 (19,23,21)
17. kolo
49 12. 3. 2022, 09:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice A 3:0 (20,19,15)
50 13. 3. 2022, 09:00 Sokol Česká Třebová B - Dolní Újezd 0:3 (-9,-11,-13)
51 13. 3. 2022, 11:00 - VK Choceň A .
18. kolo
52 12. 3. 2022, 11:00 VK Litomyšl - Energetik Chvaletice A 3:0 (19,17,23)
53 13. 3. 2022, 13:00 Sokol Česká Třebová B - Dolní Újezd 0:3 (-11,-20,-22)
54 13. 3. 2022, 15:00 - VK Choceň A .
19. kolo
55 27. 3. 2022, 10:00 Energetik Chvaletice A - .
56 27. 3. 2022, 09:00 VK Choceň A - Sokol Česká Třebová B 3:0 (18,20,10)
57 27. 3. 2022, 10:00 Dolní Újezd - VK Litomyšl 3:0 (10,13,12)
20. kolo
58 27. 3. 2022, 13:00 Energetik Chvaletice A - .
59 27. 3. 2022, 12:00 VK Choceň A - Sokol Česká Třebová B 3:0 (18,16,20)
60 27. 3. 2022, 13:00 Dolní Újezd - VK Litomyšl 3:0 (5,15,19)
Vedoucí soutěže: Marcela Sezemská, tel. 739400608, e-mail: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018