Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Krajský přebor kadetky

1. kolo
TJ Svitavy-Orel Letohrad
TJ Svitavy C-TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.
Volejbalový klub Choceň, z.s.-Volejbalový klub Litomyšl, z.s.
Příští kolo
TJ Svitavy-Orel LetohradSO2.10.13:00
TJ Svitavy C-TJ Slovan Moravská Třebová, z.s.SO2.10.13:00
Volejbalový klub Choceň, z.s.-Volejbalový klub Litomyšl, z.s.SO2.10.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Svitavy, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 TJ Svitavy, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbalový klub Choceň, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Orel jednota Letohrad 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor kadetky
1. kolo
1 2. 10. 2021, 10:00 TJ Svitavy - Orel Letohrad .
2 2. 10. 2021, 10:00 TJ Svitavy C - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
3 2. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
2. kolo
4 2. 10. 2021, 13:00 TJ Svitavy - Orel Letohrad .
5 2. 10. 2021, 13:00 TJ Svitavy C - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
6 2. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
3. kolo
7 9. 10. 2021, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
8 9. 10. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy C .
9 9. 10. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy .
4. kolo
10 9. 10. 2021, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
11 9. 10. 2021, 13:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy C .
12 9. 10. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy .
5. kolo
13 23. 10. 2021, 10:00 TJ Svitavy C - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
14 23. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Orel Letohrad .
15 23. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
6. kolo
16 23. 10. 2021, 13:00 TJ Svitavy C - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
17 23. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Orel Letohrad .
18 23. 10. 2021, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
7. kolo
19 6. 11. 2021, 10:00 Orel Letohrad - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
20 6. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
21 6. 11. 2021, 10:00 TJ Svitavy - TJ Svitavy C .
8. kolo
22 6. 11. 2021, 13:00 Orel Letohrad - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
23 6. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
24 6. 11. 2021, 13:00 TJ Svitavy - TJ Svitavy C .
9. kolo
25 13. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Svitavy .
26 13. 11. 2021, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
27 13. 11. 2021, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - Orel Letohrad .
10. kolo
28 13. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Svitavy .
29 13. 11. 2021, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
30 13. 11. 2021, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - Orel Letohrad .
11. kolo
31 27. 11. 2021, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
32 27. 11. 2021, 10:00 TJ Svitavy - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
33 27. 11. 2021, 10:00 TJ Svitavy C - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
12. kolo
34 27. 11. 2021, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
35 27. 11. 2021, 13:00 TJ Svitavy - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
36 27. 11. 2021, 13:00 TJ Svitavy C - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
13. kolo
37 4. 12. 2021, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - TJ Svitavy C .
38 4. 12. 2021, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - TJ Svitavy .
39 4. 12. 2021, 10:00 Orel Letohrad - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
14. kolo
40 4. 12. 2021, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - TJ Svitavy C .
41 4. 12. 2021, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - TJ Svitavy .
42 4. 12. 2021, 13:00 Orel Letohrad - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
15. kolo
43 11. 12. 2021, 10:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy .
44 11. 12. 2021, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - TJ Svitavy C .
45 11. 12. 2021, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
16. kolo
46 11. 12. 2021, 13:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy .
47 11. 12. 2021, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - TJ Svitavy C .
48 11. 12. 2021, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
17. kolo
49 8. 1. 2022, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
50 8. 1. 2022, 10:00 TJ Svitavy C - Orel Letohrad .
51 8. 1. 2022, 10:00 TJ Svitavy - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
18. kolo
52 8. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
53 8. 1. 2022, 13:00 TJ Svitavy C - Orel Letohrad .
54 8. 1. 2022, 13:00 TJ Svitavy - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
19. kolo
55 15. 1. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy C .
56 15. 1. 2022, 10:00 Orel Letohrad - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
57 15. 1. 2022, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
20. kolo
58 15. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - TJ Svitavy C .
59 15. 1. 2022, 13:00 Orel Letohrad - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
60 15. 1. 2022, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
21. kolo
61 29. 1. 2022, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Orel Letohrad .
62 29. 1. 2022, 09:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
63 29. 1. 2022, 10:00 TJ Svitavy C - TJ Svitavy .
22. kolo
64 29. 1. 2022, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - Orel Letohrad .
65 29. 1. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
66 29. 1. 2022, 13:00 TJ Svitavy C - TJ Svitavy .
23. kolo
67 12. 2. 2022, 10:00 TJ Svitavy - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
68 12. 2. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
69 12. 2. 2022, 10:00 Orel Letohrad - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
24. kolo
70 12. 2. 2022, 13:00 TJ Svitavy - Volejbalový klub Choceň, z.s. .
71 12. 2. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
72 12. 2. 2022, 13:00 Orel Letohrad - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
25. kolo
73 12. 3. 2022, 10:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
74 12. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - TJ Svitavy .
75 12. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Svitavy C .
26. kolo
76 12. 3. 2022, 13:00 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. - Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. .
77 12. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. - TJ Svitavy .
78 12. 3. 2022, 13:00 Volejbalový klub Choceň, z.s. - TJ Svitavy C .
27. kolo
79 26. 3. 2022, 10:00 TJ Svitavy C - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
80 26. 3. 2022, 10:00 TJ Svitavy - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
81 26. 3. 2022, 10:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad .
28. kolo
82 26. 3. 2022, 13:00 TJ Svitavy C - Volejbalový klub Litomyšl, z.s. .
83 26. 3. 2022, 13:00 TJ Svitavy - TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. .
84 26. 3. 2022, 13:00 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. - Orel Letohrad .
Vedoucí soutěže: Marcela Sezemská, tel.: 739400608, e-mail: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018