Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor kadetky

22. kolo
Slovan Moravská Třebová A2:3Č.Třebová B(25, -17, 22, -20, -11)
VK Litomyšl A3:0Orel Letohrad A(22, 17, 21)
Sokol Pardubice A3:1VK Choceň A(-27, 22, 16, 15)
Svitavy C3:2TJ Svitavy B(14, -23, 21, -23, 13)
Příští kolo
Č.Třebová B0:3Svitavy CČT10.3.15:30
TJ Svitavy B2:3VK Choceň ASO12.2.10:00
Sokol Pardubice A3:0VK Litomyšl ASO12.2.10:00
Orel Letohrad A1:3Slovan Moravská Třebová ASO12.2.9:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Svitavy C 28 21 4 3 0 81:20 2357:1551 74
2 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová B 28 20 3 1 4 71:27 2268:1861 67
3 T.J. Sokol Pardubice A 28 19 2 3 4 70:29 2296:1912 64
4 TJ Svitavy B 28 13 2 3 10 55:48 2210:2138 46
5 Volejbalový klub Choceň A 28 12 3 2 11 54:50 2181:2197 44
6 TJ Slovan Moravská Třebová A 28 3 3 2 20 28:75 1908:2384 17
7 Volejbalový klub Litomyšl A 28 4 0 2 22 21:73 1627:2241 14
8 Orel jednota Letohrad A 28 2 1 2 23 21:79 1800:2363 10
kalendář skupiny
Krajský přebor kadetky
1. kolo
1 17. 11. 2021, 09:30 Sokol Pardubice A - Č.Třebová B 3:0 (19,20,24)
2 2. 10. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad A 3:0 (15,15,9)
3 2. 10. 2021, 10:00 Svitavy C - Slovan Moravská Třebová A 3:0 (9,15,11)
4 2. 10. 2021, 10:00 VK Litomyšl A - VK Choceň A 0:3 (-16,-17,-14)
2. kolo
5 17. 11. 2021, 12:30 Sokol Pardubice A - Č.Třebová B 3:0 (23,14,22)
6 2. 10. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad A 3:0 (14,18,11)
7 2. 10. 2021, 13:00 Svitavy C - Slovan Moravská Třebová A 3:0 (10,9,10)
8 2. 10. 2021, 13:00 VK Litomyšl A - VK Choceň A 0:3 (-23,-17,-20)
3. kolo
9 9. 10. 2021, 10:00 Č.Třebová B - VK Litomyšl A 3:0 (20,15,17)
10 8. 1. 2022, 10:00 Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň A 1:3 (12,-16,-25,-16)
11 9. 10. 2021, 10:00 Orel Letohrad A - Svitavy C 0:3 (-7,-6,-16)
12 9. 10. 2021, 10:00 Sokol Pardubice A - TJ Svitavy B 3:1 (22,21,-16,17)
4. kolo
13 9. 10. 2021, 13:00 Č.Třebová B - VK Litomyšl A 3:0 (26,15,14)
14 8. 1. 2022, 13:00 Slovan Moravská Třebová A - VK Choceň A 0:3 (-16,-20,-22)
15 9. 10. 2021, 13:00 Orel Letohrad A - Svitavy C 0:3 (-16,-13,-10)
16 9. 10. 2021, 13:00 Sokol Pardubice A - TJ Svitavy B 3:0 (13,18,3)
5. kolo
17 15. 1. 2022, 10:00 TJ Svitavy B - Č.Třebová B 0:3 (-20,-21,-16)
18 23. 10. 2021, 10:00 Svitavy C - Sokol Pardubice A 3:0 (19,17,18)
19 23. 10. 2021, 09:00 VK Choceň A - Orel Letohrad A 3:2 (11,-25,-18,24,4)
20 23. 10. 2021, 10:00 VK Litomyšl A - Slovan Moravská Třebová A 1:3 (-15,23,-12,-21)
6. kolo
21 15. 1. 2022, 13:00 TJ Svitavy B - Č.Třebová B 0:3 (-17,-14,-16)
22 23. 10. 2021, 13:00 Svitavy C - Sokol Pardubice A 3:0 (16,22,17)
23 23. 10. 2021, 11:00 VK Choceň A - Orel Letohrad A 3:0 (23,14,22)
24 23. 10. 2021, 13:00 VK Litomyšl A - Slovan Moravská Třebová A 2:3 (-16,19,-21,17,-8)
7. kolo
25 6. 11. 2021, 10:00 Č.Třebová B - Slovan Moravská Třebová A 3:0 (9,16,15)
26 6. 11. 2021, 10:00 Orel Letohrad A - VK Litomyšl A 0:3 (-23,-17,-10)
27 6. 11. 2021, 09:00 VK Choceň A - Sokol Pardubice A 3:2 (-20,-16,15,22,12)
28 10. 12. 2021, 16:00 TJ Svitavy B - Svitavy C 1:3 (-19,20,-15,-12)
8. kolo
29 6. 11. 2021, 13:00 Č.Třebová B - Slovan Moravská Třebová A 3:0 (16,18,14)
30 6. 11. 2021, 13:00 Orel Letohrad A - VK Litomyšl A 1:3 (18,-23,-22,-23)
31 6. 11. 2021, 11:00 VK Choceň A - Sokol Pardubice A 0:3 (-19,-21,-12)
32 10. 12. 2021, 18:00 TJ Svitavy B - Svitavy C 0:3 (-19,-23,-19)
9. kolo
33 16. 1. 2022, 10:00 Svitavy C - Č.Třebová B 2:3 (23,-22,23,-19,-7)
34 11. 3. 2022, 17:00 VK Choceň A - TJ Svitavy B 2:3 (-22,14,23,-21,-12)
35 13. 11. 2021, 10:00 VK Litomyšl A - Sokol Pardubice A 1:3 (12,-17,-15,-20)
36 13. 11. 2021, 09:00 Slovan Moravská Třebová A - Orel Letohrad A 2:3 (-17,19,19,-21,-8)
10. kolo
37 16. 1. 2022, 13:00 Svitavy C - Č.Třebová B 3:2 (-16,22,-15,21,12)
38 11. 3. 2022, 19:00 VK Choceň A - TJ Svitavy B 3:1 (-21,21,21,19)
39 13. 11. 2021, 13:00 VK Litomyšl A - Sokol Pardubice A 3:0 (22,19,26)
40 13. 11. 2021, 12:00 Slovan Moravská Třebová A - Orel Letohrad A 3:2 (15,-17,20,-20,8)
11. kolo
41 10. 12. 2021, 18:00 Č.Třebová B - Orel Letohrad A 3:1 (11,20,-10,19)
42 18. 12. 2021, 10:00 Sokol Pardubice A - Slovan Moravská Třebová A 3:0 (14,20,24)
43 28. 11. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl A 3:0 (18,13,23)
44 12. 3. 2022, 10:00 Svitavy C - VK Choceň A 3:0 (12,10,15)
12. kolo
45 10. 12. 2021, 20:00 Č.Třebová B - Orel Letohrad A 3:1 (-22,21,16,14)
46 18. 12. 2021, 13:00 Sokol Pardubice A - Slovan Moravská Třebová A 3:0 (15,18,18)
47 28. 11. 2021, 13:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl A 3:0 (10,20,18)
48 12. 3. 2022, 13:00 Svitavy C - VK Choceň A 3:1 (11,22,-24,16)
13. kolo
49 5. 12. 2021, 10:00 VK Choceň A - Č.Třebová B 1:3 (-19,-18,25,-19)
50 4. 12. 2021, 10:00 VK Litomyšl A - Svitavy C 0:3 (-5,-15,-13)
51 4. 12. 2021, 10:00 Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B 0:3 (-18,-18,-18)
52 4. 12. 2021, 10:00 Orel Letohrad A - Sokol Pardubice A 0:3 (-13,-11,-15)
14. kolo
53 5. 12. 2021, 13:00 VK Choceň A - Č.Třebová B 1:3 (-21,-22,20,-17)
54 4. 12. 2021, 13:00 VK Litomyšl A - Svitavy C 0:3 (-5,-6,-5)
55 4. 12. 2021, 13:00 Slovan Moravská Třebová A - TJ Svitavy B 1:3 (22,-16,-20,-13)
56 4. 12. 2021, 13:00 Orel Letohrad A - Sokol Pardubice A 0:3 (-16,-23,-17)
15. kolo
57 19. 12. 2021, 09:30 Č.Třebová B - Sokol Pardubice A 0:3 (-16,-16,-21)
58 11. 12. 2021, 09:00 Orel Letohrad A - TJ Svitavy B 0:3 (-24,-21,-17)
59 11. 12. 2021, 10:00 Slovan Moravská Třebová A - Svitavy C 0:3 (-16,-9,-16)
60 11. 12. 2021, 09:00 VK Choceň A - VK Litomyšl A 3:0 (7,26,22)
16. kolo
61 19. 12. 2021, 13:00 Č.Třebová B - Sokol Pardubice A 3:1 (-23,20,23,20)
62 11. 12. 2021, 12:00 Orel Letohrad A - TJ Svitavy B 1:3 (-23,19,-19,-17)
63 11. 12. 2021, 13:00 Slovan Moravská Třebová A - Svitavy C 0:3 (-23,-8,-4)
64 11. 12. 2021, 11:00 VK Choceň A - VK Litomyšl A 3:0 (20,5,15)
17. kolo
65 8. 1. 2022, 13:00 VK Litomyšl A - Č.Třebová B 0:3 (-18,-20,-20)
66 9. 10. 2021, 09:00 VK Choceň A - Slovan Moravská Třebová A 3:1 (12,-19,22,12)
67 8. 1. 2022, 10:00 Svitavy C - Orel Letohrad A 3:0 (8,11,11)
68 8. 1. 2022, 10:00 TJ Svitavy B - Sokol Pardubice A 3:2 (-20,19,23,-22,13)
18. kolo
69 8. 1. 2022, 15:00 VK Litomyšl A - Č.Třebová B 1:3 (22,-17,-16,-10)
70 9. 10. 2021, 11:00 VK Choceň A - Slovan Moravská Třebová A 3:0 (13,19,19)
71 8. 1. 2022, 13:00 Svitavy C - Orel Letohrad A 3:0 (12,13,19)
72 8. 1. 2022, 13:00 TJ Svitavy B - Sokol Pardubice A 2:3 (17,-21,-25,26,-8)
19. kolo
73 23. 10. 2021, 11:00 Č.Třebová B - TJ Svitavy B 3:0 (17,24,19)
74 15. 1. 2022, 10:00 Sokol Pardubice A - Svitavy C 3:2 (18,-26,-18,24,9)
75 19. 3. 2022, 09:00 Orel Letohrad A - VK Choceň A 1:3 (18,-18,-16,-14)
76 15. 1. 2022, 10:00 Slovan Moravská Třebová A - VK Litomyšl A 3:1 (18,23,-21,25)
20. kolo
77 23. 10. 2021, 14:30 Č.Třebová B - TJ Svitavy B 3:0 (21,18,22)
78 15. 1. 2022, 13:00 Sokol Pardubice A - Svitavy C 2:3 (-20,-14,21,18,-18)
79 19. 3. 2022, 11:00 Orel Letohrad A - VK Choceň A 1:3 (-16,18,-21,-12)
80 15. 1. 2022, 13:00 Slovan Moravská Třebová A - VK Litomyšl A 3:2 (-23,-21,24,23,12)
21. kolo
81 25. 3. 2022, 16:00 Slovan Moravská Třebová A - Č.Třebová B 0:3 (-17,-11,-11)
82 29. 1. 2022, 09:00 VK Litomyšl A - Orel Letohrad A 1:3 (21,-21,-21,-19)
83 15. 3. 2022, 17:30 Sokol Pardubice A - VK Choceň A 3:0 (20,9,24)
84 17. 3. 2022, 15:30 Svitavy C - TJ Svitavy B 3:1 (11,14,-12,9)
22. kolo
85 25. 3. 2022, 18:00 Slovan Moravská Třebová A - Č.Třebová B 2:3 (25,-17,22,-20,-11)
86 29. 1. 2022, 13:00 VK Litomyšl A - Orel Letohrad A 3:0 (22,17,21)
87 25. 3. 2022, 18:00 Sokol Pardubice A - VK Choceň A 3:1 (-27,22,16,15)
88 24. 3. 2022, 15:30 Svitavy C - TJ Svitavy B 3:2 (14,-23,21,-23,13)
23. kolo
89 10. 3. 2022, 15:30 Č.Třebová B - Svitavy C 0:3 (-17,-17,-18)
90 12. 2. 2022, 10:00 TJ Svitavy B - VK Choceň A 2:3 (22,-11,-17,19,-14)
91 12. 2. 2022, 10:00 Sokol Pardubice A - VK Litomyšl A 3:0 (12,14,26)
92 12. 2. 2022, 09:00 Orel Letohrad A - Slovan Moravská Třebová A 1:3 (-25,-13,29,-17)
24. kolo
93 10. 3. 2022, 18:00 Č.Třebová B - Svitavy C 3:2 (14,22,-6,-16,12)
94 12. 2. 2022, 13:00 TJ Svitavy B - VK Choceň A 3:1 (-25,15,15,13)
95 12. 2. 2022, 13:00 Sokol Pardubice A - VK Litomyšl A 3:0 (11,18,14)
96 12. 2. 2022, 12:00 Orel Letohrad A - Slovan Moravská Třebová A 3:1 (-23,25,17,21)
25. kolo
97 12. 3. 2022, 09:00 Orel Letohrad A - Č.Třebová B 0:3 (-11,-21,-12)
98 12. 3. 2022, 10:00 Slovan Moravská Třebová A - Sokol Pardubice A 0:3 (-8,-15,-14)
99 12. 3. 2022, 09:00 VK Litomyšl A - TJ Svitavy B 0:3 (-11,-18,-20)
100 13. 11. 2021, 09:00 VK Choceň A - Svitavy C 0:3 (-18,-16,-15)
26. kolo
101 12. 3. 2022, 12:00 Orel Letohrad A - Č.Třebová B 0:3 (-15,-8,-23)
102 12. 3. 2022, 13:00 Slovan Moravská Třebová A - Sokol Pardubice A 0:3 (-17,-18,-13)
103 12. 3. 2022, 13:00 VK Litomyšl A - TJ Svitavy B 0:3 (-16,-16,-13)
104 13. 11. 2021, 11:00 VK Choceň A - Svitavy C 2:3 (-15,-15,21,24,-13)
27. kolo
105 26. 3. 2022, 09:00 Č.Třebová B - VK Choceň A 3:0 (17,20,13)
106 26. 3. 2022, 10:00 Svitavy C - VK Litomyšl A 3:0 (0,0,0)
107 26. 3. 2022, 10:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová A 3:1 (18,19,-18,16)
108 26. 3. 2022, 10:00 Sokol Pardubice A - Orel Letohrad A 3:1 (4,-20,14,15)
28. kolo
109 26. 3. 2022, 13:00 Č.Třebová B - VK Choceň A 3:0 (13,12,11)
110 26. 3. 2022, 13:00 Svitavy C - VK Litomyšl A 3:0 (0,0,0)
111 26. 3. 2022, 13:00 TJ Svitavy B - Slovan Moravská Třebová A 3:1 (14,18,-23,23)
112 26. 3. 2022, 13:00 Sokol Pardubice A - Orel Letohrad A 3:0 (22,23,13)
Vedoucí soutěže: Marcela Sezemská, tel.: 739400608, e-mail: marcela.sezemska@seznam.cz
© ČVS 2015-2018