Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Trojky dívek D2

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd 10 1 1 1 1 1:1 1:1 196
2 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd 10 1 1 1 1 1:1 1:1 176
3 TJ Spartak Polička, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 171
4 Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 154
5 Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 137
6 Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 132
7 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 129
8 Orel jednota Letohrad 10 1 1 1 1 1:1 1:1 126
9 Volejbalový klub Choceň, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 119
10 TJ Svitavy, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 108
11 Volejbalový klub Litomyšl, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 108
12 TJ Energetik Chvaletice z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 103
13 TJ Spartak Polička, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 99
14 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová 10 1 1 1 1 1:1 1:1 94
15 Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 50
16 Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová 10 1 1 1 1 1:1 2:1 47
17 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd 10 1 1 1 1 1:1 1:2 47
18 Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 46
19 TJ Svitavy, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 39
20 Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 36
21 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 32
22 TJ Svitavy, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 24
23 TJ Žichlínek, z.s. 10 1 1 1 1 1:1 1:1 22
kalendář skupiny
Hraje se pohárovým systémem, 4 výkonnostní skupiny (6,6,6,5)
Vedoucí soutěže - Pavlína Švihelová, Habrová 3, 56802 Svitavy; tel. 777 116 079, e-mail: paja.nem@centrum.cz
© ČVS 2015-2018