Reprezentace
28. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - TUR
Reprezentace
28. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - HUN
Reprezentace
29. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
29. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - CRO
Reprezentace
30. 5. 2021
Muži - turnaj GEL v BLR : CZE - POR
Reprezentace
30. 5. 2021
Ženy - turnaj GEL / Praha : CZE - BLR
Reprezentace
4. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - POR
Reprezentace
4. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - BLR
Reprezentace
5. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - CRO
Reprezentace
6. 6. 2021
Muži - turnaj GEL v POR : CZE - TUR
Reprezentace
6. 6. 2021
Ženy - turnaj GEL v BLR : CZE - HUN

Trojky dívek D2

KOLO
1. kolo
Příští kolo
Tabulka Z V R P S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd A 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 Tělocvičná jednota Sokol Dolní Újezd B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Volejbalový klub Choceň, z.s. A 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 Volejbalový klub Choceň, z.s. B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 TJ Energetik Chvaletice z.s. A 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 TJ Energetik Chvaletice z.s. B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. A 0 0 0 0 0:0 0:0 0
8 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
9 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. C 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. D 0 0 0 0 0:0 0:0 0
11 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. E 0 0 0 0 0:0 0:0 0
12 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. F 0 0 0 0 0:0 0:0 0
13 Orel jednota Letohrad 0 0 0 0 0:0 0:0 0
14 TJ Slovan Moravská Třebová, z.s. 0 0 0 0 0:0 0:0 0
15 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. A 0 0 0 0 0:0 0:0 0
16 Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
17 TJ Spartak Polička, z.s. A 0 0 0 0 0:0 0:0 0
18 TJ Spartak Polička, z.s. B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
19 Volejbalový klub Vysoké Mýto, z.s. 0 0 0 0 0:0 0:0 0
20 TJ Žichlínek, z.s. 0 0 0 0 0:0 0:0 0
21 TJ Svitavy, z.s. A 0 0 0 0 0:0 0:0 0
22 TJ Svitavy, z.s. B 0 0 0 0 0:0 0:0 0
23 TJ Svitavy, z.s. C 0 0 0 0 0:0 0:0 0
24 TJ Svitavy, z.s. D 0 0 0 0 0:0 0:0 0
25 TJ Svitavy, z.s. E 0 0 0 0 0:0 0:0 0
26 TJ Svitavy, z.s. F 0 0 0 0 0:0 0:0 0
27 TJ Svitavy, z.s. G 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Vedoucí soutěže - Pavlína Švihelová, Habrová 3, 56802 Svitavy; tel. 777 116 079, e-mail: paja.nem@centrum.cz
© ČVS 2015-2018