Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor žen II. třídy

1. kolo
Orel Letohrad-SK Spartak Slatiňany
TJ Tesla Pardubice-TJ Jiskra Holice
TJ Energetik Chvaletice-VK Choceň
Příští kolo
Orel Letohrad-SK Spartak SlatiňanySO3.9.13:00
TJ Tesla Pardubice-TJ Jiskra HoliceSO3.9.13:00
TJ Energetik Chvaletice-VK ChoceňNE4.9.13:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Orel Letohrad 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
2 TJ Tesla Pardubice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
3 Sportovní kluby Spartak Slatiňany, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
4 TJ Energetik Chvaletice z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
5 Volejbalový klub Choceň, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
6 Tělocvičná jednota Sokol Nasavrky 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
7 TJ Jiskra Holice, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor žen II.třídy
1. kolo
2 3. 9. 2022, 10:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany .
3 3. 9. 2022, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice .
4 4. 9. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň .
2. kolo
6 3. 9. 2022, 13:00 Orel Letohrad - SK Spartak Slatiňany .
7 3. 9. 2022, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice .
8 4. 9. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - VK Choceň .
3. kolo
10 10. 9. 2022, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Energetik Chvaletice .
11 10. 9. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice .
12 10. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - Orel Letohrad .
4. kolo
14 10. 9. 2022, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Energetik Chvaletice .
15 10. 9. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Tesla Pardubice .
16 10. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - Orel Letohrad .
5. kolo
18 17. 9. 2022, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Nasavrky .
19 18. 9. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Spartak Slatiňany .
20 18. 9. 2022, 10:00 VK Choceň - TJ Jiskra Holice .
6. kolo
22 17. 9. 2022, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Sokol Nasavrky .
23 18. 9. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - SK Spartak Slatiňany .
24 18. 9. 2022, 13:00 VK Choceň - TJ Jiskra Holice .
7. kolo
26 24. 9. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň .
27 24. 9. 2022, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Energetik Chvaletice .
28 24. 9. 2022, 10:00 Orel Letohrad - TJ Tesla Pardubice .
8. kolo
30 24. 9. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - VK Choceň .
31 24. 9. 2022, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Energetik Chvaletice .
32 24. 9. 2022, 13:00 Orel Letohrad - TJ Tesla Pardubice .
9. kolo
34 2. 10. 2022, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel Letohrad .
35 2. 10. 2022, 10:00 VK Choceň - TJ Sokol Nasavrky .
36 1. 10. 2022, 10:00 TJ Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany .
10. kolo
38 2. 10. 2022, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - Orel Letohrad .
39 2. 10. 2022, 13:00 VK Choceň - TJ Sokol Nasavrky .
40 1. 10. 2022, 13:00 TJ Jiskra Holice - SK Spartak Slatiňany .
11. kolo
42 8. 10. 2022, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice .
43 8. 10. 2022, 10:00 Orel Letohrad - VK Choceň .
44 8. 10. 2022, 10:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Energetik Chvaletice .
12. kolo
46 8. 10. 2022, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Jiskra Holice .
47 8. 10. 2022, 13:00 Orel Letohrad - VK Choceň .
48 8. 10. 2022, 13:00 TJ Tesla Pardubice - TJ Energetik Chvaletice .
13. kolo
50 16. 10. 2022, 10:00 VK Choceň - TJ Tesla Pardubice .
51 15. 10. 2022, 10:00 TJ Jiskra Holice - Orel Letohrad .
52 15. 10. 2022, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Nasavrky .
14. kolo
54 16. 10. 2022, 13:00 VK Choceň - TJ Tesla Pardubice .
55 15. 10. 2022, 13:00 TJ Jiskra Holice - Orel Letohrad .
56 15. 10. 2022, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Sokol Nasavrky .
15. kolo
58 6. 5. 2023, 10:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad .
59 6. 5. 2023, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice .
60 7. 5. 2023, 10:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice .
16. kolo
62 6. 5. 2023, 13:00 SK Spartak Slatiňany - Orel Letohrad .
63 6. 5. 2023, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Tesla Pardubice .
64 7. 5. 2023, 13:00 VK Choceň - TJ Energetik Chvaletice .
17. kolo
66 14. 5. 2023, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Jiskra Holice .
67 13. 5. 2023, 10:00 TJ Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany .
68 13. 5. 2023, 10:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Nasavrky .
18. kolo
70 14. 5. 2023, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Jiskra Holice .
71 13. 5. 2023, 13:00 TJ Tesla Pardubice - SK Spartak Slatiňany .
72 13. 5. 2023, 13:00 Orel Letohrad - TJ Sokol Nasavrky .
19. kolo
74 20. 5. 2023, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice .
75 20. 5. 2023, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Energetik Chvaletice .
76 20. 5. 2023, 10:00 TJ Jiskra Holice - VK Choceň .
20. kolo
78 20. 5. 2023, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - TJ Tesla Pardubice .
79 20. 5. 2023, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Energetik Chvaletice .
80 20. 5. 2023, 13:00 TJ Jiskra Holice - VK Choceň .
21. kolo
82 28. 5. 2023, 10:00 VK Choceň - SK Spartak Slatiňany .
83 28. 5. 2023, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Nasavrky .
84 27. 5. 2023, 10:00 TJ Tesla Pardubice - Orel Letohrad .
22. kolo
86 28. 5. 2023, 13:00 VK Choceň - SK Spartak Slatiňany .
87 28. 5. 2023, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Nasavrky .
88 27. 5. 2023, 13:00 TJ Tesla Pardubice - Orel Letohrad .
23. kolo
90 3. 6. 2023, 10:00 Orel Letohrad - TJ Energetik Chvaletice .
91 3. 6. 2023, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - VK Choceň .
92 3. 6. 2023, 10:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice .
24. kolo
94 3. 6. 2023, 13:00 Orel Letohrad - TJ Energetik Chvaletice .
95 3. 6. 2023, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - VK Choceň .
96 3. 6. 2023, 13:00 SK Spartak Slatiňany - TJ Jiskra Holice .
25. kolo
98 10. 6. 2023, 10:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Nasavrky .
99 11. 6. 2023, 10:00 VK Choceň - Orel Letohrad .
100 11. 6. 2023, 10:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Tesla Pardubice .
26. kolo
102 10. 6. 2023, 13:00 TJ Jiskra Holice - TJ Sokol Nasavrky .
103 11. 6. 2023, 13:00 VK Choceň - Orel Letohrad .
104 11. 6. 2023, 13:00 TJ Energetik Chvaletice - TJ Tesla Pardubice .
27. kolo
106 17. 6. 2023, 10:00 TJ Tesla Pardubice - VK Choceň .
107 17. 6. 2023, 10:00 Orel Letohrad - TJ Jiskra Holice .
108 17. 6. 2023, 10:00 TJ Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany .
28. kolo
110 17. 6. 2023, 13:00 TJ Tesla Pardubice - VK Choceň .
111 17. 6. 2023, 13:00 Orel Letohrad - TJ Jiskra Holice .
112 17. 6. 2023, 13:00 TJ Sokol Nasavrky - SK Spartak Slatiňany .
Vedoucí soutěže - Jan Motl, U Potoka 765, Letohrad, 561 51 ; TM 604480933 ; Email: motl.jan@seznam.cz
© ČVS 2015-2018