Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Krajský přebor mladší žáci

KOLO
3. kolo
TJ Svitavy A2:0Sokol Česká Třebová(24, 16)
Orel Letohrad0:2Slavia Hradec Králové(-23, -23)
TJ Svitavy B1:2Slavia Hradec Králové(-22, 21, -13)
TJ Svitavy A2:0Orel Letohrad(9, 17)
Slavia Hradec Králové0:2TJ Svitavy A(-13, -9)
Sokol Česká Třebová0:2Orel Letohrad(-17, -17)
Orel Letohrad2:0TJ Svitavy B(17, 21)
Slavia Hradec Králové1:2Sokol Česká Třebová(-20, 17, -12)
Sokol Česká Třebová0:2TJ Svitavy B(-8, -12)
TJ Svitavy B0:2TJ Svitavy A(-13, -21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Svitavy, z.s. 12 11 0 1 0 23:2 600:401 34
2 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 11 4 3 2 2 16:11 564:536 20
3 Orel jednota Letohrad 11 5 1 1 4 13:11 498:482 18
4 Tělocvičná jednota Sokol Geodézie Česká Třebová 12 2 1 1 8 7:19 462:583 9
5 TJ Svitavy, z.s. 12 1 1 1 9 5:21 466:588 6
6 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou, z.s. 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 19. 9. 2020, 09:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B pořadatel Letohrad 2:0 (18,9)
2 19. 9. 2020, 09:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy A antuka 0:2 (-9,-12)
3 19. 9. 2020, 09:00 TJ Svitavy B - TJ Svitavy A 0:2 (-16,-17)
4 19. 9. 2020, 09:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad 0:2 (-15,-16)
5 19. 9. 2020, 09:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B 2:0 (17,21)
6 19. 9. 2020, 09:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová 2:0 (14,10)
7 5. 6. 2021, 14:00 Sokol Česká Třebová - Slavia Hradec Králové ve Svitavách 0:2 (-18,-19)
8 31. 5. 2021, 18:30 Slavia Hradec Králové - TJ Svitavy A v Hradci Králové 0:2 (-23,-24)
9 31. 5. 2021, 16:30 TJ Svitavy B - Slavia Hradec Králové v Hradci Králové 0:2 (-15,-12)
10 5. 6. 2021, 13:00 Slavia Hradec Králové - Orel Letohrad ve Svitavách 1:2 (21,-19,-12)
2. kolo
11 28. 5. 2021, 15:00 TJ Svitavy B - Orel Letohrad pořadatel Česká Třebová 2:1 (-11,21,11)
12 5. 6. 2021, 15:00 Slavia Hradec Králové - Sokol Česká Třebová ve Svitavách 2:1 (-20,20,12)
13 28. 5. 2021, 15:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová 2:0 (14,14)
14 31. 5. 2021, 17:30 TJ Svitavy B - Slavia Hradec Králové 0:2 (-19,-23)
15 28. 5. 2021, 16:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B 2:0 (19,19)
16 22. 5. 2021, 11:00 Orel Letohrad - Slavia Hradec Králové .
17 31. 5. 2021, 19:30 Slavia Hradec Králové - TJ Svitavy A 2:1 (-21,16,7)
18 28. 5. 2021, 17:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad 0:2 (-15,-19)
19 28. 5. 2021, 16:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy A 0:2 (-18,-19)
20 17. 5. 2021, 16:30 TJ Svitavy A - TJ Svitavy B ve Svitavách 2:0 (23,5)
3. kolo
21 5. 6. 2021, 09:00 TJ Svitavy A - Sokol Česká Třebová pořadatel Svitavy 2:0 (24,16)
22 5. 6. 2021, 09:00 Orel Letohrad - Slavia Hradec Králové antuka 0:2 (-23,-23)
23 5. 6. 2021, 10:00 TJ Svitavy B - Slavia Hradec Králové 1:2 (-22,21,-13)
24 5. 6. 2021, 10:00 TJ Svitavy A - Orel Letohrad 2:0 (9,17)
25 5. 6. 2021, 11:00 Slavia Hradec Králové - TJ Svitavy A 0:2 (-13,-9)
26 5. 6. 2021, 11:00 Sokol Česká Třebová - Orel Letohrad 0:2 (-17,-17)
27 5. 6. 2021, 12:00 Orel Letohrad - TJ Svitavy B 2:0 (17,21)
28 5. 6. 2021, 12:00 Slavia Hradec Králové - Sokol Česká Třebová 1:2 (-20,17,-12)
29 5. 6. 2021, 13:00 Sokol Česká Třebová - TJ Svitavy B 0:2 (-8,-12)
30 24. 5. 2021, 16:30 TJ Svitavy B - TJ Svitavy A ve Svitavách 0:2 (-13,-21)
Vedoucí soutěže - Ing. Petr Sezemský, Švabinského 1416/3, Svitavy, 568 02 ; TM 777 153 428 ; Email: petr@sezemsky.cz
© ČVS 2015-2018