Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
KOLO
1. kolo
Lanškroun2:0Sokol Česká Třebová A(8, 12)
Spartak Polička A0:2VK Choceň A(-5, -5)
VO TJ Lanškroun B2:0Orel Letohrad A(5, 5)
Lanškroun2:0Spartak Polička A(5, 5)
VK Choceň A2:0Orel Letohrad A(5, 5)
VO TJ Lanškroun B2:0Sokol Česká Třebová A(17, 24)
Lanškroun2:0VO TJ Lanškroun B(11, 16)
Orel Letohrad A-Spartak Polička A
VK Choceň A2:0Sokol Česká Třebová A(21, 26)
Lanškroun2:0VK Choceň A(11, 7)
Sokol Česká Třebová A2:0Orel Letohrad A(5, 5)
VO TJ Lanškroun B2:0Spartak Polička A(5, 5)
Orel Letohrad A0:2Lanškroun(-5, -5)
Spartak Polička A0:2Sokol Česká Třebová A(-5, -5)
VK Choceň A1:1VO TJ Lanškroun B(-22, 16)
Příští kolo
Tabulka Z V R P S M B
1 VO TJ Lanškroun 5 5 0 0 10:0 250:85 10
2 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun B 5 3 1 1 7:3 219:158 7
3 Volejbalový klub Choceň A 5 3 1 1 7:3 218:158 7
4 T.J. Sokol Geodézie Česká Třebová A 5 2 0 3 4:6 208:174 4
5 TJ Spartak Polička 4 0 0 4 0:8 40:200 0
6 Orel jednota Letohrad A 4 0 0 4 0:8 40:200 0
kalendář skupiny
Pořadatel: VK TJ Lanškroun
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 Lanškroun - Sokol Česká Třebová A 2:0 (8,12)
2 3. 10. 2021, 09:00 Spartak Polička A - VK Choceň A 0:2 (-5,-5)
3 3. 10. 2021, 09:00 VO TJ Lanškroun B - Orel Letohrad A 2:0 (5,5)
4 3. 10. 2021, 09:00 Lanškroun - Spartak Polička A 2:0 (5,5)
5 3. 10. 2021, 09:00 VK Choceň A - Orel Letohrad A 2:0 (5,5)
6 3. 10. 2021, 09:00 VO TJ Lanškroun B - Sokol Česká Třebová A 2:0 (17,24)
7 3. 10. 2021, 09:00 Lanškroun - VO TJ Lanškroun B 2:0 (11,16)
8 3. 10. 2021, 09:00 Orel Letohrad A - Spartak Polička A .
9 3. 10. 2021, 09:00 VK Choceň A - Sokol Česká Třebová A 2:0 (21,26)
10 3. 10. 2021, 09:00 Lanškroun - VK Choceň A 2:0 (11,7)
11 3. 10. 2021, 09:00 Sokol Česká Třebová A - Orel Letohrad A 2:0 (5,5)
12 3. 10. 2021, 09:00 VO TJ Lanškroun B - Spartak Polička A 2:0 (5,5)
13 3. 10. 2021, 09:00 Orel Letohrad A - Lanškroun 0:2 (-5,-5)
14 3. 10. 2021, 09:00 Spartak Polička A - Sokol Česká Třebová A 0:2 (-5,-5)
15 3. 10. 2021, 09:00 VK Choceň A - VO TJ Lanškroun B 1:1 (-22,16)
© ČVS 2015-2018