Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
Tabulka Z V R P S M B
1 VO TJ Lanškroun 5 5 0 0 10:0 250:85 10
2 Volejbalový oddíl TJ Lanškroun B 5 3 1 1 7:3 219:158 7
3 Volejbalový klub Choceň A 5 3 1 1 7:3 218:158 7
4 T.J. Sokol Geodézie Česká Třebová A 5 2 0 3 4:6 208:174 4
5 TJ Spartak Polička 4 0 0 4 0:8 40:200 0
6 Orel jednota Letohrad A 4 0 0 4 0:8 40:200 0
kalendář skupiny
Pořadatel: VK TJ Lanškroun
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 Lanškroun - Sokol Česká Třebová A 2:0 (8,12)
2 3. 10. 2021, 09:00 Spartak Polička A - VK Choceň A 0:2 (-5,-5)
3 3. 10. 2021, 09:00 VO TJ Lanškroun B - Orel Letohrad A 2:0 (5,5)
4 3. 10. 2021, 09:00 Lanškroun - Spartak Polička A 2:0 (5,5)
5 3. 10. 2021, 09:00 VK Choceň A - Orel Letohrad A 2:0 (5,5)
6 3. 10. 2021, 09:00 VO TJ Lanškroun B - Sokol Česká Třebová A 2:0 (17,24)
7 3. 10. 2021, 09:00 Lanškroun - VO TJ Lanškroun B 2:0 (11,16)
8 3. 10. 2021, 09:00 Orel Letohrad A - Spartak Polička A .
9 3. 10. 2021, 09:00 VK Choceň A - Sokol Česká Třebová A 2:0 (21,26)
10 3. 10. 2021, 09:00 Lanškroun - VK Choceň A 2:0 (11,7)
11 3. 10. 2021, 09:00 Sokol Česká Třebová A - Orel Letohrad A 2:0 (5,5)
12 3. 10. 2021, 09:00 VO TJ Lanškroun B - Spartak Polička A 2:0 (5,5)
13 3. 10. 2021, 09:00 Orel Letohrad A - Lanškroun 0:2 (-5,-5)
14 3. 10. 2021, 09:00 Spartak Polička A - Sokol Česká Třebová A 0:2 (-5,-5)
15 3. 10. 2021, 09:00 VK Choceň A - VO TJ Lanškroun B 1:1 (-22,16)
© ČVS 2015-2018