Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
KOLO
1. kolo
Svitavy2:0Dolní Újezd(9, 20)
VK Litomyšl0:2Pardubice(-12, -8)
TJ Svitavy B1:1Energetik Chvaletice A(-16, 18)
Svitavy2:0VK Litomyšl(20, 11)
Pardubice2:0Energetik Chvaletice A(14, 19)
TJ Svitavy B0:2Dolní Újezd(-17, -12)
Svitavy2:0TJ Svitavy B(17, 16)
Energetik Chvaletice A2:0VK Litomyšl(9, 10)
Pardubice2:0Dolní Újezd(23, 17)
Svitavy1:1Pardubice(13, -21)
Dolní Újezd2:0Energetik Chvaletice A(17, 13)
TJ Svitavy B2:0VK Litomyšl(22, 8)
Energetik Chvaletice A0:2Svitavy(-7, -17)
VK Litomyšl0:2Dolní Újezd(-8, -24)
Pardubice2:0TJ Svitavy B(11, 12)
Příští kolo
Tabulka Z V R P S M B
1 TJ Svitavy 5 4 1 0 9:1 246:155 9
2 TJ Sokol Pardubice I. 5 4 1 0 9:1 238:162 9
3 TJ Sokol Dolní Újezd 5 3 0 2 6:4 220:191 6
4 TJ Energetik Chvaletice A 5 1 1 3 3:7 180:210 3
5 TJ Svitavy B 5 1 1 3 3:7 176:223 3
6 Volejbalový klub Litomyšl 5 0 0 5 0:10 132:251 0
kalendář skupiny
Pořadatel: TJ Svitavy
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 Svitavy - Dolní Újezd 2:0 (9,20)
2 3. 10. 2021, 09:00 VK Litomyšl - Pardubice 0:2 (-12,-8)
3 3. 10. 2021, 09:00 TJ Svitavy B - Energetik Chvaletice A 1:1 (-16,18)
4 3. 10. 2021, 09:00 Svitavy - VK Litomyšl 2:0 (20,11)
5 3. 10. 2021, 09:00 Pardubice - Energetik Chvaletice A 2:0 (14,19)
6 3. 10. 2021, 09:00 TJ Svitavy B - Dolní Újezd 0:2 (-17,-12)
7 3. 10. 2021, 09:00 Svitavy - TJ Svitavy B 2:0 (17,16)
8 3. 10. 2021, 09:00 Energetik Chvaletice A - VK Litomyšl 2:0 (9,10)
9 3. 10. 2021, 09:00 Pardubice - Dolní Újezd 2:0 (23,17)
10 3. 10. 2021, 09:00 Svitavy - Pardubice 1:1 (13,-21)
11 3. 10. 2021, 09:00 Dolní Újezd - Energetik Chvaletice A 2:0 (17,13)
12 3. 10. 2021, 09:00 TJ Svitavy B - VK Litomyšl 2:0 (22,8)
13 3. 10. 2021, 09:00 Energetik Chvaletice A - Svitavy 0:2 (-7,-17)
14 3. 10. 2021, 09:00 VK Litomyšl - Dolní Újezd 0:2 (-8,-24)
15 3. 10. 2021, 09:00 Pardubice - TJ Svitavy B 2:0 (11,12)
© ČVS 2015-2018