Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Městský přebor žen

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělovýchovná jednota Slavoj Stod 12 9 1 0 2 30:12 966:820 29
2 SK Horní Bříza z.s. 11 7 1 1 2 27:13 896:773 24
3 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Doubravka 11 5 0 1 5 22:19 921:880 16
4 Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 12 0 0 0 12 1:36 614:924 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 6. 9. 2021, 17:30 SK Horní Bříza - Skvrňany 3:0 (17,10,20)
2 6. 9. 2021, 17:30 Doubravka - Slavoj Stod 3:0 (21,20,20)
2. kolo
3 8. 9. 2021, 17:30 Skvrňany - Doubravka 0:3 (-11,-19,-12)
4 8. 9. 2021, 17:30 Slavoj Stod - SK Horní Bříza 3:0 (13,20,13)
3. kolo
5 13. 9. 2021, 17:30 Slavoj Stod - Skvrňany 3:0 (14,14,15)
6 29. 9. 2021, 17:30 SK Horní Bříza - Doubravka Odloženo 3:1 (20,-20,19,17)
4. kolo
7 15. 9. 2021, 17:30 Skvrňany - SK Horní Bříza 0:3 (-16,-11,-23)
8 15. 9. 2021, 17:30 Slavoj Stod - Doubravka 3:1 (19,14,-26,18)
5. kolo
9 20. 9. 2021, 17:30 Doubravka - Skvrňany 3:0 (24,22,21)
10 20. 9. 2021, 17:30 SK Horní Bříza - Slavoj Stod 2:3 (-22,21,17,-20,-8)
6. kolo
11 22. 9. 2021, 17:30 Skvrňany - Slavoj Stod 0:3 (-22,-14,-14)
12 22. 9. 2021, 17:30 Doubravka - SK Horní Bříza 2:3 (-17,-23,24,21,-13)
7. kolo
13 11. 5. 2022, 17:30 SK Horní Bříza - Skvrňany 3:0 (17,20,10)
14 11. 5. 2022, 17:30 Doubravka - Slavoj Stod 1:3 (-21,17,-15,-28)
8. kolo
15 16. 5. 2022, 17:30 Skvrňany - Doubravka 0:3 (-13,-28,-17)
16 16. 5. 2022, 17:30 Slavoj Stod - SK Horní Bříza 3:1 (14,20,-20,17)
9. kolo
17 18. 5. 2022, 17:30 Slavoj Stod - Skvrňany 3:0 (23,18,19)
18 18. 5. 2022, 17:30 SK Horní Bříza - Doubravka 3:1 (20,-18,13,24)
10. kolo
19 23. 5. 2022, 17:30 Skvrňany - SK Horní Bříza 0:3 (-18,-8,-15)
20 1. 6. 2022, 17:30 Slavoj Stod - Doubravka 3:1 (18,22,-11,22)
11. kolo
21 25. 5. 2022, 17:30 Doubravka - Skvrňany 3:1 (-18,13,9,22)
22 25. 5. 2022, 17:30 SK Horní Bříza - Slavoj Stod 3:0 (16,17,15)
12. kolo
23 30. 5. 2022, 17:30 Skvrňany - Slavoj Stod 0:3 (-18,-10,-12)
24 30. 5. 2022, 17:30 Doubravka - SK Horní Bříza Koutský M.
© ČVS 2015-2018