Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mistrovství Prahy mužů

22. kolo
Hostivař3:0TJ Kyje(13, 23, 21)
Modřany B3:1Dansport B(14, 23, -22, 12)
Španielka3:1ČVUT(12, -22, 21, 14)
Meteor F-Meteor G
Dansport A3:0Michle(17, 12, 11)
Prosek B3:0Modřany C(22, 22, 16)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Hostivař 22 18 2 1 1 62:14 1812:1496 59
2 Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 22 17 2 0 3 58:21 1851:1590 55
3 VSK ČVUT Praha z.s. 22 11 6 0 5 54:30 1888:1720 45
4 Volejbal Modřany, z. s. 21 13 2 2 4 50:28 1762:1566 45
5 SK Dansport Praha A 22 13 1 3 5 51:30 1863:1681 44
6 SK Prosek B 22 10 2 2 8 41:40 1764:1750 36
7 Volejbal Modřany C 22 7 2 3 10 38:47 1885:1903 28
8 TJ Kyje 22 7 2 2 11 35:48 1775:1857 27
9 Tělocvičná jednota Sokol Michle 22 4 1 1 16 20:56 1504:1791 15
10 Sportovní klub Meteor Praha G 21 2 3 2 14 28:54 1651:1880 14
11 Sportovní klub Meteor Praha F 20 2 1 6 11 27:54 1676:1859 14
12 SK Dansport Praha B 22 1 1 3 17 20:62 1634:1972 8
kalendář skupiny
Mistrovství Prahy mužů
1. kolo
1 6. 10. 2021, 18:10 Prosek B - Hostivař Lovosická 559 Praha - Letňany 0:3 (-16,-25,-18)
2 7. 10. 2021, 20:00 Dansport A - Modřany C 3:1 (22,19,-21,24)
3 6. 10. 2021, 20:20 Meteor F - Michle 1:3 (-22,20,-17,-21)
4 20. 12. 2021, 19:30 Španielka - Meteor G odloženo!NT! 3:1 (18,24,-21,19)
5 8. 10. 2021, 19:30 Modřany B - ČVUT 0:3 (-21,-15,-23)
6 4. 10. 2021, 20:30 TJ Kyje - Dansport B Hamerská 1307 Praha - Kyje 3:1 (19,10,-25,19)
2. kolo
7 11. 10. 2021, 20:20 Hostivař - Dansport B 3:0 (22,16,18)
8 12. 10. 2021, 20:30 ČVUT - TJ Kyje 3:1 (-25,23,17,22)
9 13. 10. 2021, 20:30 Meteor G - Modřany B 1:3 (24,-16,-15,-7)
10 14. 10. 2021, 20:30 Michle - Španielka 0:3 (-16,-17,-19)
11 15. 10. 2021, 19:30 Modřany C - Meteor F 3:2 (27,-20,16,-24,17)
12 13. 10. 2021, 18:10 Prosek B - Dansport A Lovosická 559 Praha - Letňany 0:3 (-16,-27,-19)
3. kolo
13 21. 10. 2021, 20:00 Dansport A - Hostivař 2:3 (22,-27,21,-18,-13)
14 20. 10. 2021, 20:20 Meteor F - Prosek B 1:3 (20,-22,-25,-20)
15 18. 10. 2021, 19:30 Španielka - Modřany C 3:2 (20,-19,17,-16,11)
16 22. 10. 2021, 19:30 Modřany B - Michle 3:0 (23,12,10)
17 18. 10. 2021, 20:30 TJ Kyje - Meteor G Hamerská 1307 Praha - Kyje 3:0 (11,18,20)
18 22. 10. 2021, 18:00 Dansport B - ČVUT 2:3 (-11,24,20,-21,-17)
4. kolo
19 25. 10. 2021, 20:20 Hostivař - ČVUT 2:3 (-20,-16,16,24,-7)
20 25. 10. 2021, 20:00 Meteor G - Dansport B předehrávkaNT! 3:2 (23,-24,24,-23,6)
21 25. 10. 2021, 20:30 Michle - TJ Kyje Změna hřiště: Hamerská 1307 Praha - Kyje 1:3 (-26,18,-14,-24)
22 23. 11. 2021, 20:00 Modřany C - Modřany B odloženo!NT! 1:3 (-17,-19,26,-21)
23 27. 10. 2021, 18:10 Prosek B - Španielka Lovosická 559 Praha - Letňany 0:3 (-20,-13,-22)
24 24. 3. 2022, 20:00 Dansport A - Meteor F odloženo!NT! 3:0 (12,15,20)
5. kolo
25 3. 11. 2021, 20:20 Meteor F - Hostivař 1:3 (20,-18,-23,-25)
26 1. 11. 2021, 19:30 Španielka - Dansport A 3:1 (13,-26,20,22)
27 3. 11. 2021, 18:10 Modřany B - Prosek B Náhradní hala- Lovosická 559 Praha - Letňany 2:3 (18,-11,-16,18,-9)
28 1. 11. 2021, 20:30 TJ Kyje - Modřany C Hamerská 1307 Praha - Kyje 3:1 (22,-17,21,22)
29 5. 11. 2021, 18:00 Dansport B - Michle 3:0 (27,23,17)
30 2. 11. 2021, 20:30 ČVUT - Meteor G 3:0 (18,21,20)
6. kolo
31 8. 11. 2021, 20:20 Hostivař - Meteor G 3:1 (17,-22,13,16)
32 11. 11. 2021, 20:30 Michle - ČVUT 0:3 (-13,-15,-14)
33 12. 11. 2021, 19:30 Modřany C - Dansport B 3:2 (-24,21,-23,23,6)
34 10. 11. 2021, 18:10 Prosek B - TJ Kyje Lovosická 559 Praha - Letňany 0:3 (-18,-20,-22)
35 11. 11. 2021, 20:00 Dansport A - Modřany B 1:3 (-20,-16,19,-19)
36 10. 11. 2021, 20:20 Meteor F - Španielka 2:3 (-16,17,21,-14,-11)
7. kolo
37 15. 11. 2021, 19:30 Španielka - Hostivař 1:3 (-17,-17,21,-17)
38 14. 12. 2021, 20:15 Modřany B - Meteor F Odloženo!NT! 3:0 (21,25,16)
39 15. 11. 2021, 20:30 TJ Kyje - Dansport A Hamerská 1307 Praha - Kyje 2:3 (-15,20,27,-13,-12)
40 26. 11. 2021, 18:00 Dansport B - Prosek B odloženo!NT! 3:2 (-22,-21,21,22,18)
41 16. 11. 2021, 20:30 ČVUT - Modřany C 3:0 (20,15,19)
42 23. 3. 2022, 20:30 Meteor G - Michle odloženo!NT! 3:2 (19,13,-24,-13,10)
8. kolo
43 25. 11. 2021, 20:30 Hostivař - Michle odloženo!NT! + změna pořadatelství- hala: Pod Stárkou 36 Praha - Michle 3:0 (19,22,21)
44 26. 11. 2021, 19:30 Modřany C - Meteor G 3:1 (16,-23,18,22)
45 24. 11. 2021, 18:10 Prosek B - ČVUT Lovosická 559 Praha - Letňany 3:0 (22,9,23)
46 25. 11. 2021, 20:00 Dansport A - Dansport B 3:0 (16,19,16)
47 24. 11. 2021, 20:20 Meteor F - TJ Kyje 1:3 (17,-23,-23,-15)
48 22. 11. 2021, 19:30 Španielka - Modřany B 3:0 (17,14,13)
9. kolo
49 11. 1. 2022, 20:20 Modřany B - Hostivař 0:3 (-18,-21,-20)
50 29. 11. 2021, 20:30 TJ Kyje - Španielka Hamerská 1307 Praha - Kyje 1:3 (-19,-23,23,-19)
51 3. 12. 2021, 18:00 Dansport B - Meteor F 1:3 (-23,-18,14,-11)
52 30. 11. 2021, 20:30 ČVUT - Dansport A 1:3 (22,-20,-18,-18)
53 1. 12. 2021, 20:30 Meteor G - Prosek B 0:3 (-22,-17,-15)
54 2. 12. 2021, 20:30 Michle - Modřany C 0:3 (-12,-17,-21)
10. kolo
55 6. 12. 2021, 20:20 Hostivař - Modřany C 3:0 (21,15,16)
56 8. 12. 2021, 18:10 Prosek B - Michle Lovosická 559 Praha - Letňany 3:1 (12,20,-16,12)
57 9. 12. 2021, 20:00 Dansport A - Meteor G 3:0 (17,19,22)
58 8. 12. 2021, 20:20 Meteor F - ČVUT 2:3 (-21,21,-26,25,-10)
59 6. 12. 2021, 19:30 Španielka - Dansport B 3:1 (20,15,-23,25)
60 10. 12. 2021, 19:30 Modřany B - TJ Kyje 3:0 (14,13,11)
11. kolo
61 13. 12. 2021, 20:30 TJ Kyje - Hostivař Hamerská 1307 Praha - Kyje 0:3 (-23,-19,-20)
62 17. 12. 2021, 18:00 Dansport B - Modřany B 1:3 (-17,20,-23,-15)
63 14. 12. 2021, 20:30 ČVUT - Španielka 3:0 (22,20,17)
64 15. 12. 2021, 20:30 Meteor G - Meteor F 3:2 (-24,20,-20,15,5)
65 16. 12. 2021, 20:30 Michle - Dansport A 0:3 (-17,-23,-22)
66 17. 12. 2021, 19:30 Modřany C - Prosek B 3:1 (-22,20,21,22)
12. kolo
67 3. 1. 2022, 20:20 Hostivař - Prosek B 3:0 (24,15,18)
68 18. 3. 2022, 19:30 Modřany C - Dansport A 1:3 (22,-22,-21,-26)
69 6. 1. 2022, 20:30 Michle - Meteor F 3:0 (16,17,12)
70 5. 1. 2022, 20:30 Meteor G - Španielka 1:3 (-24,20,-12,-23)
71 4. 1. 2022, 20:30 ČVUT - Modřany B 3:2 (-22,19,-23,21,11)
72 7. 1. 2022, 18:00 Dansport B - TJ Kyje 1:3 (-16,-22,26,-20)
13. kolo
73 14. 1. 2022, 18:00 Dansport B - Hostivař 0:3 (-14,-21,-16)
74 10. 1. 2022, 20:30 TJ Kyje - ČVUT Hamerská 1307 Praha - Kyje 1:3 (19,-14,-16,-23)
75 14. 1. 2022, 19:30 Modřany B - Meteor G 3:2 (-25,-20,2,23,10)
76 10. 1. 2022, 19:30 Španielka - Michle 3:0 (18,21,23)
77 12. 1. 2022, 20:20 Meteor F - Modřany C 1:3 (-20,20,-26,-18)
78 13. 1. 2022, 20:00 Dansport A - Prosek B 3:0 (10,18,12)
14. kolo
79 17. 1. 2022, 20:20 Hostivař - Dansport A 3:0 (19,22,19)
80 30. 3. 2022, 19:00 Prosek B - Meteor F Lovosická 559 Praha - Letňany 3:2 (24,-14,-31,18,10)
81 21. 1. 2022, 19:30 Modřany C - Španielka 0:3 (-21,-23,-20)
82 20. 1. 2022, 20:30 Michle - Modřany B 0:3 (-12,-18,-17)
83 30. 3. 2022, 20:30 Meteor G - TJ Kyje odloženo!NT! 3:0 (19,21,22)
84 18. 1. 2022, 20:30 ČVUT - Dansport B 3:0 (11,24,14)
15. kolo
85 22. 3. 2022, 20:30 ČVUT - Hostivař 0:3 (-21,-16,-15)
86 28. 1. 2022, 18:00 Dansport B - Meteor G 0:3 (-23,-20,-19)
87 27. 1. 2022, 20:30 TJ Kyje - Michle Změna hřiště: Pod Stárkou 36 Praha - Michle 2:3 (-23,-18,18,24,-11)
88 22. 3. 2022, 20:00 Modřany B - Modřany C 3:0 (21,26,17)
89 24. 1. 2022, 19:30 Španielka - Prosek B 3:0 (13,14,23)
90 26. 1. 2022, 20:20 Meteor F - Dansport A 3:2 (-23,-23,13,14,12)
16. kolo
91 7. 3. 2022, 20:20 Hostivař - Meteor F 3:1 (17,-25,17,16)
92 3. 2. 2022, 20:00 Dansport A - Španielka 0:3 (-24,-19,-24)
93 1. 2. 2022, 20:20 Prosek B - Modřany B předehrávkaNT! + změna haly-TJ Sokol Modřany- K Vltavě 410 2:3 (-15,23,-24,24,-11)
94 4. 2. 2022, 19:30 Modřany C - TJ Kyje 2:3 (-22,-18,23,20,-10)
95 31. 3. 2022, 20:30 Michle - Dansport B 3:1 (-23,21,19,23)
96 2. 2. 2022, 20:30 Meteor G - ČVUT 2:3 (-16,25,24,-16,-7)
17. kolo
97 9. 2. 2022, 20:30 Meteor G - Hostivař 0:3 (-16,-20,-12)
98 29. 3. 2022, 20:30 ČVUT - Michle 3:0 (18,13,20)
99 11. 2. 2022, 18:00 Dansport B - Modřany C 0:3 (-16,-17,-20)
100 21. 3. 2022, 20:30 TJ Kyje - Prosek B Hamerská 1307 Praha - Kyje 1:3 (17,-17,-18,-12)
101 11. 2. 2022, 19:30 Modřany B - Dansport A 3:1 (24,-23,17,24)
102 7. 2. 2022, 19:30 Španielka - Meteor F 3:0 (22,22,16)
18. kolo
103 28. 3. 2022, 20:20 Hostivař - Španielka 3:0 (25,17,16)
104 16. 2. 2022, 20:20 Meteor F - Modřany B Šedá V.
105 17. 2. 2022, 20:00 Dansport A - TJ Kyje 3:0 (19,22,20)
106 16. 2. 2022, 18:10 Prosek B - Dansport B Lovosická 559 Praha - Letňany 3:0 (22,19,22)
107 18. 2. 2022, 19:30 Modřany C - ČVUT 1:3 (18,-16,-20,-23)
108 17. 2. 2022, 20:30 Michle - Meteor G 3:1 (-21,23,27,18)
19. kolo
109 21. 2. 2022, 20:20 Michle - Hostivař změna termínu + místa utkáníNa Třebešíně 3215 Praha - Strašnice 0:3 (-16,-23,-16)
110 23. 2. 2022, 20:30 Meteor G - Modřany C 1:3 (-16,-26,15,-21)
111 22. 2. 2022, 20:30 ČVUT - Prosek B 1:3 (-18,15,-20,-20)
112 24. 2. 2022, 20:00 Dansport B - Dansport A 0:3 (-11,-16,-19)
113 28. 3. 2022, 20:30 TJ Kyje - Meteor F Hamerská 1307 Praha - Kyje 3:2 (-26,15,-24,14,11)
114 25. 2. 2022, 19:30 Modřany B - Španielka 1:3 (-16,-16,17,-17)
20. kolo
115 28. 2. 2022, 20:20 Hostivař - Modřany B 0:3 (-20,-18,-21)
116 28. 2. 2022, 19:30 Španielka - TJ Kyje 3:0 (16,20,20)
117 2. 3. 2022, 20:20 Meteor F - Dansport B 3:0 (25,24,19)
118 3. 3. 2022, 20:00 Dansport A - ČVUT 2:3 (-24,16,-23,20,-11)
119 2. 3. 2022, 18:10 Prosek B - Meteor G Lovosická 559 Praha - Letňany 3:1 (-21,19,17,19)
120 4. 3. 2022, 19:30 Modřany C - Michle 3:0 (20,25,26)
21. kolo
121 8. 4. 2022, 19:30 Modřany C - Hostivař 2:3 (19,-20,17,-24,-11)
122 7. 4. 2022, 20:30 Michle - Prosek B 1:3 (-12,-19,28,-11)
123 6. 4. 2022, 20:30 Meteor G - Dansport A 1:3 (-23,-19,18,-16)
124 5. 4. 2022, 20:30 ČVUT - Meteor F 3:0 (20,22,16)
125 8. 4. 2022, 18:00 Dansport B - Španielka 1:3 (-15,-9,21,-24)
126 4. 4. 2022, 20:30 TJ Kyje - Modřany B Hamerská 1307 Praha - Kyje 0:3 (-20,-19,-23)
22. kolo
127 11. 4. 2022, 20:20 Hostivař - TJ Kyje 3:0 (13,23,21)
128 12. 4. 2022, 20:00 Modřany B - Dansport B Předehrávka. NT! 3:1 (14,23,-22,12)
129 11. 4. 2022, 19:30 Španielka - ČVUT 3:1 (12,-22,21,14)
130 13. 4. 2022, 20:20 Meteor F - Meteor G Škoda Z.
131 12. 4. 2022, 18:30 Dansport A - Michle PŘEDEHRÁVKA! NT! 3:0 (17,12,11)
132 13. 4. 2022, 18:10 Prosek B - Modřany C Lovosická 559 Praha - Letňany 3:0 (22,22,16)
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018