Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Mistrovství Prahy mužů

13. kolo
Dansport B-
Kyje-ČVUT
Modřany B-Meteor G
Španielka-Michle
Meteor F-Modřany C
Dansport A-Prosek B
Příští kolo
-Dansport APO30.11.0:00
Prosek B-Meteor FPO18.1.20:00
Modřany C-Španielka22.1.19:30
Michle-Modřany BČT21.1.20:30
Meteor G-KyjeST10.2.20:30
ČVUT-Dansport BÚT19.1.20:30
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbal Modřany B 1 1 0 0 0 3:0 75:61 3
2 SK Meteor Praha F 1 1 0 0 0 3:0 82:68 3
3 SK Dansport Praha A 1 1 0 0 0 3:1 100:86 3
4 TJ Kyje Praha 14 1 0 1 0 0 3:2 101:106 2
5 SK Dansport Praha B 1 0 0 1 0 2:3 106:101 1
6 Volejbal Modřany C 1 0 0 0 1 1:3 86:100 0
7 TJ Sokol Michle 1 0 0 0 1 0:3 68:82 0
8 VSK ČVUT Praha 1 0 0 0 1 0:3 61:75 0
9 SK Španielka Řepy 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
10 SK Meteor Praha G 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
11 SK Prosek Praha B 0 0 0 0 0 0:0 0:0 0
kalendář skupiny
Mistrovství Prahy mužů 2020/2021
1. kolo
2 8. 10. 2020, 20:00 Dansport A - Modřany C 3:1 (-23,22,14,25)
3 7. 10. 2020, 20:20 Meteor F - Michle 3:0 (23,30,15)
4 16. 11. 2020, 19:00 Španielka - Meteor G odloženo!NT! Poláček J.
5 9. 10. 2020, 19:30 Modřany B - ČVUT 3:0 (18,21,22)
6 5. 10. 2020, 20:30 Kyje - Dansport B 3:2 (-16,23,23,-20,10)
2. kolo
8 23. 2. 2021, 20:30 ČVUT - Kyje nový termín!NT! Farář P.
9 24. 2. 2021, 20:30 Meteor G - Modřany B nový termín!NT! Zich J.
10 25. 2. 2021, 20:30 Michle - Španielka nový termín!NT! Koumarová O.
11 26. 2. 2021, 19:30 Modřany C - Meteor F nový termín!NT! Hadrbolcová .
12 22. 2. 2021, 20:00 Prosek B - Dansport A nový termín!NT! Buchar T.
3. kolo
14 3. 3. 2021, 20:00 Meteor F - Prosek B nový termín!NT! Louka P.
15 1. 3. 2021, 19:00 Španielka - Modřany C nový termín!NT! Farář P.
16 5. 3. 2021, 19:30 Modřany B - Michle nový termín!NT! Dupal R.
17 1. 3. 2021, 20:30 Kyje - Meteor G nový termín!NT! Strachanová I.
18 5. 3. 2021, 18:00 Dansport B - ČVUT nový termín!NT! Pítr V.
4. kolo
20 9. 11. 2020, 20:30 Meteor G - Dansport B odloženo!NT! .
21 29. 10. 2020, 20:30 Michle - Kyje Gill M.
22 30. 10. 2020, 19:30 Modřany C - Modřany B Hadrbolcová .
23 26. 10. 2020, 20:00 Prosek B - Španielka Zich J.
24 29. 10. 2020, 20:00 Dansport A - Meteor F Koumarová O.
5. kolo
26 2. 11. 2020, 19:00 Španielka - Dansport A Poláček J.
27 6. 11. 2020, 19:30 Modřany B - Prosek B Velinov E.
28 2. 11. 2020, 20:30 Kyje - Modřany C Horbowyj V.
29 6. 11. 2020, 18:00 Dansport B - Michle .
30 3. 11. 2020, 20:30 ČVUT - Meteor G .
6. kolo
32 12. 11. 2020, 20:30 Michle - ČVUT Velinov E.
33 13. 11. 2020, 19:30 Modřany C - Dansport B .
34 9. 11. 2020, 20:00 Prosek B - Kyje Kohlmann T.
35 12. 11. 2020, 20:00 Dansport A - Modřany B .
36 11. 11. 2020, 20:20 Meteor F - Španielka .
7. kolo
38 20. 11. 2020, 19:30 Modřany B - Meteor F .
39 16. 11. 2020, 20:30 Kyje - Dansport A .
40 20. 11. 2020, 18:00 Dansport B - Prosek B .
41 10. 11. 2020, 20:30 ČVUT - Modřany C předehrávka!NT! .
42 18. 11. 2020, 20:30 Meteor G - Michle .
8. kolo
44 27. 11. 2020, 19:30 Modřany C - Meteor G .
45 23. 11. 2020, 20:00 Prosek B - ČVUT .
46 26. 11. 2020, 20:00 Dansport A - Dansport B .
47 25. 11. 2020, 20:20 Meteor F - Kyje .
48 23. 11. 2020, 19:00 Španielka - Modřany B .
9. kolo
50 30. 11. 2020, 20:30 Kyje - Španielka .
51 4. 12. 2020, 18:00 Dansport B - Meteor F .
52 1. 12. 2020, 20:30 ČVUT - Dansport A .
53 2. 12. 2020, 20:30 Meteor G - Prosek B .
54 3. 12. 2020, 20:30 Michle - Modřany C .
10. kolo
56 7. 12. 2020, 20:00 Prosek B - Michle .
57 10. 12. 2020, 20:00 Dansport A - Meteor G .
58 9. 12. 2020, 20:20 Meteor F - ČVUT .
59 7. 12. 2020, 19:00 Španielka - Dansport B .
60 11. 12. 2020, 19:30 Modřany B - Kyje .
11. kolo
62 18. 12. 2020, 18:00 Dansport B - Modřany B .
63 15. 12. 2020, 20:30 ČVUT - Španielka .
64 16. 12. 2020, 20:30 Meteor G - Meteor F .
65 17. 12. 2020, 20:30 Michle - Dansport A .
66 18. 12. 2020, 19:30 Modřany C - Prosek B .
12. kolo
68 8. 1. 2021, 19:30 Modřany C - Dansport A .
69 3. 1. 2021, 20:30 Michle - Meteor F .
70 6. 1. 2021, 20:30 Meteor G - Španielka .
71 5. 1. 2021, 20:30 ČVUT - Modřany B .
72 8. 1. 2021, 18:00 Dansport B - Kyje .
13. kolo
74 11. 1. 2021, 20:30 Kyje - ČVUT .
75 15. 1. 2021, 19:30 Modřany B - Meteor G .
76 11. 1. 2021, 19:00 Španielka - Michle .
77 13. 1. 2021, 20:20 Meteor F - Modřany C .
78 14. 1. 2021, 20:00 Dansport A - Prosek B .
14. kolo
80 18. 1. 2021, 20:00 Prosek B - Meteor F Buchar T.
81 22. 1. 2021, 19:30 Modřany C - Španielka .
82 21. 1. 2021, 20:30 Michle - Modřany B .
83 10. 2. 2021, 20:30 Meteor G - Kyje odloženo!NT! .
84 19. 1. 2021, 20:30 ČVUT - Dansport B .
15. kolo
86 22. 1. 2021, 18:00 Dansport B - Meteor G předehrávka!NT! .
87 25. 1. 2021, 20:30 Kyje - Michle .
88 29. 1. 2021, 19:30 Modřany B - Modřany C .
89 25. 1. 2021, 19:00 Španielka - Prosek B .
90 27. 1. 2021, 20:20 Meteor F - Dansport A .
16. kolo
92 4. 2. 2021, 20:00 Dansport A - Španielka .
93 1. 2. 2021, 20:00 Prosek B - Modřany B .
94 5. 2. 2021, 19:30 Modřany C - Kyje .
95 4. 2. 2021, 20:30 Michle - Dansport B .
96 3. 2. 2021, 20:30 Meteor G - ČVUT .
17. kolo
98 9. 2. 2021, 20:30 ČVUT - Michle .
99 12. 2. 2021, 18:00 Dansport B - Modřany C .
100 8. 2. 2021, 20:30 Kyje - Prosek B .
101 12. 2. 2021, 19:30 Modřany B - Dansport A .
102 8. 2. 2021, 19:00 Španielka - Meteor F .
18. kolo
104 17. 2. 2021, 20:20 Meteor F - Modřany B .
105 18. 2. 2021, 20:00 Dansport A - Kyje .
106 15. 2. 2021, 20:00 Prosek B - Dansport B .
107 19. 2. 2021, 19:30 Modřany C - ČVUT .
108 18. 2. 2021, 20:30 Michle - Meteor G .
19. kolo
110 10. 3. 2021, 20:30 Meteor G - Modřany C .
111 9. 3. 2021, 20:30 ČVUT - Prosek B .
112 12. 3. 2021, 18:00 Dansport B - Dansport A .
113 8. 3. 2021, 20:30 Kyje - Meteor F .
114 12. 3. 2021, 19:30 Modřany B - Španielka .
20. kolo
116 15. 3. 2021, 19:00 Španielka - Kyje .
117 17. 3. 2021, 20:20 Meteor F - Dansport B .
118 18. 3. 2021, 20:00 Dansport A - ČVUT .
119 15. 3. 2021, 20:00 Prosek B - Meteor G .
120 19. 3. 2021, 19:30 Modřany C - Michle .
21. kolo
122 25. 3. 2021, 20:30 Michle - Prosek B .
123 24. 3. 2021, 20:30 Meteor G - Dansport A .
124 23. 3. 2021, 20:30 ČVUT - Meteor F .
125 26. 3. 2021, 18:00 Dansport B - Španielka .
126 22. 3. 2021, 20:30 Kyje - Modřany B .
22. kolo
128 2. 4. 2021, 19:30 Modřany B - Dansport B .
129 29. 3. 2021, 19:00 Španielka - ČVUT .
130 31. 3. 2021, 20:20 Meteor F - Meteor G .
131 1. 4. 2021, 20:00 Dansport A - Michle .
132 29. 3. 2021, 20:00 Prosek B - Modřany C .
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, 778 004 538, praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018