Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

2. třída mužů - skupina A

18. kolo
Košíře A1:3Řepy A(-21, 22, -18, -19)
Řepy C2:3Modřany B(-18, 19, 15, -21, -14)
Technika0:3Vyšehrad A(-22, -22, -17)
Př. vědy D3:0Vysočany A(18, 15, 11)
Slavia Žižkov3:0VŠCHT(14, 12, 22)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Sokol Řepy A 18 15 1 1 1 50:10 1439:1148 48
2 VSK Přírodní vědy UK Praha D 18 11 4 2 1 49:19 1556:1307 43
3 TJ Sokol Modřany B 18 9 2 4 3 43:29 1602:1429 35
4 Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18 9 2 1 6 38:28 1454:1381 32
5 TJ Slavia Žižkov, spolek 18 8 3 2 4 38:30 1453:1448 31
6 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z.s. 18 7 1 3 7 32:35 1465:1484 26
7 TJ Sokol Řepy C 18 5 1 3 9 26:39 1340:1326 20
8 Sportovní klub vysoké školy chemicko-technologické Praha, z.s. 18 5 1 1 11 24:40 1294:1451 18
9 Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře 18 3 2 0 13 18:45 1284:1461 13
10 Tělocvičná jednota Sokol Vysočany 18 0 1 1 16 10:53 1061:1513 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 9. 2021, 17:30 Slavia Žižkov - Košíře A 2:3 (14,-21,-23,22,-11)
2 2. 9. 2021, 17:30 Př. vědy D - VŠCHT 3:0 (8,16,18)
3 2. 9. 2021, 17:30 Technika - Vysočany A 2:3 (9,-23,-27,21,-8)
4 2. 9. 2021, 17:30 Řepy C - Vyšehrad A 0:3 (-12,-17,-16)
5 2. 9. 2021, 17:30 Řepy A - Modřany B 3:2 (19,20,-19,-13,14)
2. kolo
6 7. 9. 2021, 17:30 Košíře A - Modřany B 0:3 (-28,-18,-13)
7 7. 9. 2021, 17:30 Vyšehrad A - Řepy A 0:3 (-18,-15,-23)
8 16. 6. 2022, 18:00 Vysočany A - Řepy C odloženo !2.NT! 0:3 (-3,-0,-0)
9 7. 9. 2021, 17:30 VŠCHT - Technika 3:0 (26,19,23)
10 7. 9. 2021, 17:30 Slavia Žižkov - Př. vědy D 0:3 (-20,-23,-22)
3. kolo
11 26. 4. 2022, 18:00 Př. vědy D - Košíře A odloženo!NT! 3:0 (12,9,15)
12 9. 9. 2021, 17:30 Technika - Slavia Žižkov 2:3 (-23,25,27,-15,-11)
13 9. 9. 2021, 17:30 Řepy C - VŠCHT 0:3 (-19,-21,-22)
14 9. 9. 2021, 17:30 Řepy A - Vysočany A 3:0 (16,22,10)
15 9. 9. 2021, 17:30 Modřany B - Vyšehrad A 3:1 (-16,11,22,19)
4. kolo
16 14. 9. 2021, 17:30 Košíře A - Vyšehrad A 3:2 (-19,-26,21,19,9)
17 2. 6. 2022, 18:00 Vysočany A - Modřany B odloženo! NT! 0:3 (-0,-0,-0)
18 14. 9. 2021, 17:30 VŠCHT - Řepy A 1:3 (-27,23,-16,-14)
19 26. 4. 2022, 18:00 Slavia Žižkov - Řepy C odloženo!NT! X:3
20 14. 9. 2021, 17:30 Př. vědy D - Technika 3:2 (-23,-24,22,18,4)
5. kolo
21 28. 4. 2022, 18:00 Technika - Košíře A odloženo!NT! 3:0 (26,17,22)
22 28. 4. 2022, 18:00 Řepy C - Př. vědy D odloženo!NT! !Změna! hřiště za Sokolovnou, Na Chobotě 125, Praha 17 Řepy 3:2 (18,-20,20,-19,9)
23 19. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Slavia Žižkov odloženo!NT! 3:0 (20,16,17)
24 27. 4. 2022, 18:00 Modřany B - VŠCHT odloženo!NT! 3:0 (22,20,14)
25 28. 4. 2022, 18:00 Vyšehrad A - Vysočany A odloženo!NT! 3:2 (12,-21,-18,13,13)
6. kolo
26 21. 9. 2021, 17:30 Košíře A - Vysočany A 3:1 (-22,23,9,18)
27 19. 5. 2022, 18:00 VŠCHT - Vyšehrad A odloženo!NT! 0:3 (-18,-24,-17)
28 21. 9. 2021, 17:30 Slavia Žižkov - Modřany B 1:3 (-18,24,-19,-17)
29 21. 9. 2021, 17:30 Př. vědy D - Řepy A 3:0 (22,20,17)
30 21. 9. 2021, 17:30 Technika - Řepy C 3:1 (16,19,-23,16)
7. kolo
31 3. 5. 2022, 18:00 Řepy C - Košíře A 3:0 (22,21,16)
32 3. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Technika 3:0 (22,22,18)
33 3. 5. 2022, 18:00 Modřany B - Př. vědy D 2:3 (-21,23,18,-8,-15)
34 3. 5. 2022, 18:00 Vyšehrad A - Slavia Žižkov 1:3 (-24,-12,26,-27)
35 3. 5. 2022, 18:00 Vysočany A - VŠCHT 0:3 (-20,-18,-15)
8. kolo
36 5. 5. 2022, 18:00 Košíře A - VŠCHT 1:3 (19,-11,-14,-22)
37 5. 5. 2022, 18:00 Slavia Žižkov - Vysočany A 3:0 (15,20,18)
38 5. 5. 2022, 18:00 Př. vědy D - Vyšehrad A 3:1 (21,23,-20,23)
39 5. 5. 2022, 18:00 Technika - Modřany B 1:3 (20,-22,-16,-16)
40 5. 5. 2022, 18:00 Řepy C - Řepy A !Změna! antukové kurty za Sokolovnou Na Chobotě 125, Praha 17 Řepy 0:3 (-18,-18,-18)
9. kolo
41 10. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Košíře A 3:0 (19,18,16)
42 10. 5. 2022, 18:00 Modřany B - Řepy C 3:1 (12,-24,23,21)
43 10. 5. 2022, 18:00 Vyšehrad A - Technika 3:0 (19,19,18)
44 10. 5. 2022, 18:00 Vysočany A - Př. vědy D 0:3 (-15,-18,-22)
45 10. 5. 2022, 18:00 VŠCHT - Slavia Žižkov 0:3 (-17,-20,-26)
10. kolo
46 12. 5. 2022, 18:00 Košíře A - Slavia Žižkov 0:3 (-19,-12,-22)
47 12. 5. 2022, 18:00 VŠCHT - Př. vědy D 1:3 (-22,22,-16,-23)
48 12. 5. 2022, 18:00 Vysočany A - Technika 1:3 (22,-19,-22,-29)
49 12. 5. 2022, 18:00 Vyšehrad A - Řepy C 3:0 (23,18,20)
50 12. 5. 2022, 18:00 Modřany B - Řepy A 0:3 (-18,-18,-16)
11. kolo
51 17. 5. 2022, 18:00 Modřany B - Košíře A 3:0 (27,23,24)
52 17. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Vyšehrad A 3:0 (11,21,16)
53 17. 5. 2022, 18:00 Řepy C - Vysočany A 3:0 (16,20,15)
54 17. 5. 2022, 18:00 Technika - VŠCHT 3:0 (20,23,19)
55 17. 5. 2022, 18:00 Př. vědy D - Slavia Žižkov 0:3 (-14,-19,-20)
12. kolo
56 2. 6. 2022, 18:00 Košíře A - Př. vědy D přeloženo !NT! 0:3 (-17,-17,-20)
57 24. 5. 2022, 18:00 Slavia Žižkov - Technika 3:1 (-21,20,18,23)
58 24. 5. 2022, 18:00 VŠCHT - Řepy C 3:2 (-17,19,-15,12,10)
59 24. 5. 2022, 18:00 Vysočany A - Řepy A 0:3 (-18,-22,-22)
60 24. 5. 2022, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B 3:1 (17,22,-21,21)
13. kolo
61 26. 5. 2022, 18:00 Vyšehrad A - Košíře A 3:0 (14,19,20)
62 26. 5. 2022, 18:00 Modřany B - Vysočany A 3:0 (14,18,12)
63 26. 5. 2022, 18:00 Řepy A - VŠCHT 3:0 (16,15,15)
64 26. 5. 2022, 18:00 Řepy C - Slavia Žižkov 2:3 (-23,-22,23,17,-9)
65 26. 5. 2022, 18:00 Technika - Př. vědy D 3:2 (-18,-12,18,16,15)
14. kolo
66 31. 5. 2022, 18:00 Košíře A - Technika 0:3 (-14,-21,-19)
67 31. 5. 2022, 18:00 Př. vědy D - Řepy C 3:0 (20,12,21)
68 31. 5. 2022, 18:00 Slavia Žižkov - Řepy A 0:3 (-18,-14,-23)
69 31. 5. 2022, 18:00 VŠCHT - Modřany B 2:3 (20,24,-14,-22,-9)
70 31. 5. 2022, 18:00 Vysočany A - Vyšehrad A 1:3 (-16,20,-16,-20)
15. kolo
71 7. 6. 2022, 18:00 Vysočany A - Košíře A 0:3 (-15,-22,-13)
72 7. 6. 2022, 18:00 Vyšehrad A - VŠCHT 3:1 (-22,22,9,17)
73 7. 6. 2022, 18:00 Modřany B - Slavia Žižkov 2:3 (21,18,-22,-20,-13)
74 28. 6. 2022, 18:00 Řepy A - Př. vědy D přeloženo !2.NT! 2:3 (23,-19,20,-29,-10)
75 7. 6. 2022, 18:00 Řepy C - Technika 0:3 (-20,-21,-13)
16. kolo
76 9. 6. 2022, 18:00 Košíře A - Řepy C 1:3 (-23,26,-22,-19)
77 9. 6. 2022, 18:00 Technika - Řepy A 0:3 (-20,-13,-19)
78 9. 6. 2022, 18:00 Př. vědy D - Modřany B 3:2 (-23,20,-18,22,11)
79 16. 6. 2022, 18:00 Slavia Žižkov - Vyšehrad A přeloženo !NT! 2:3 (-20,20,15,-15,-11)
80 9. 6. 2022, 18:00 VŠCHT - Vysočany A 3:1 (-13,19,23,10)
17. kolo
81 14. 6. 2022, 18:00 VŠCHT - Košíře A 1:3 (-15,19,-20,-14)
82 14. 6. 2022, 18:00 Vysočany A - Slavia Žižkov 1:3 (13,-17,-28,-17)
83 14. 6. 2022, 18:00 Vyšehrad A - Př. vědy D 0:3 (-14,-10,-21)
84 14. 6. 2022, 18:00 Modřany B - Technika 1:3 (-23,-15,17,-19)
85 14. 6. 2022, 18:00 Řepy A - Řepy C !Změna hřiště! - Antukové kurty v areálu ZŠ Jana Wericha (na Španielce) Španielova 1111/19, Praha 6 - Řepy 3:0 (23,12,15)
18. kolo
86 21. 6. 2022, 18:00 Košíře A - Řepy A 1:3 (-21,22,-18,-19)
87 21. 6. 2022, 18:00 Řepy C - Modřany B !Změna hřiště! - antukové kurty za Sokolovnou Na Chobotě 125, Praha 17 Řepy 2:3 (-18,19,15,-21,-14)
88 21. 6. 2022, 18:00 Technika - Vyšehrad A 0:3 (-22,-22,-17)
89 21. 6. 2022, 18:00 Př. vědy D - Vysočany A 3:0 (18,15,11)
90 21. 6. 2022, 18:00 Slavia Žižkov - VŠCHT 3:0 (14,12,22)
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018