Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
6. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
7. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : CZE - SVK - Hradec Králové
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

2. třída mužů - skupina A

ArchivBudoucí hrací sezóna 2020/21
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VSK Přírodní vědy UK Praha D 8 6 1 0 1 22:9 734:600 20
2 TJ Sokol Vyšehrad 10 4 3 0 3 23:16 872:831 18
3 TJ Sokol Řepy A 6 6 0 0 0 18:2 486:387 18
4 Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha 9 4 2 0 3 19:15 742:721 16
5 TJ Sokol Modřany B 8 4 1 1 2 18:12 677:612 15
6 TJ Slavia Žižkov 8 2 1 2 3 14:17 653:700 10
7 TJ Sokol Řepy C 7 2 0 2 3 12:15 590:600 8
8 SK vysoké školy chemicko-technologické Praha 8 1 0 2 5 8:21 548:673 5
9 TJ Sokol Vysočany A 5 1 0 0 4 4:13 342:415 3
10 TJ Sokol Praha Košíře A 7 0 0 1 6 3:21 482:587 1
kalendář skupiny
2. třída mužů 2020/2021, sk. A
1. kolo
1 1. 9. 2020, 17:30 Slavia Žižkov - Košíře A 3:0 (23,18,20)
2 1. 9. 2020, 17:30 Př. vědy D - VŠCHT 3:1 (-23,12,15,17)
3 1. 9. 2020, 17:30 Technika - Vysočany A 3:1 (22,17,-25,20)
4 1. 9. 2020, 17:30 Řepy C - Vyšehrad A 1:3 (19,-22,-19,-19)
5 1. 9. 2020, 17:30 Řepy A - Modřany B 3:0 (20,17,23)
2. kolo
6 3. 9. 2020, 17:30 Košíře A - Modřany B 0:3 (-18,-20,-15)
7 3. 9. 2020, 17:30 Vyšehrad A - Řepy A 1:3 (-16,12,-17,-21)
8 3. 9. 2020, 17:30 Vysočany A - Řepy C 3:1 (21,-20,22,22)
9 3. 9. 2020, 17:30 VŠCHT - Technika 0:3 (-19,-9,-11)
10 3. 9. 2020, 17:30 Slavia Žižkov - Př. vědy D 1:3 (-26,-15,21,-18)
3. kolo
12 8. 9. 2020, 17:30 Technika - Slavia Žižkov 3:2 (-20,-23,24,19,9)
13 8. 9. 2020, 17:30 Řepy C - VŠCHT 3:0 (24,16,18)
15 8. 9. 2020, 17:30 Modřany B - Vyšehrad A 3:1 (19,-25,22,23)
4. kolo
16 10. 9. 2020, 17:30 Košíře A - Vyšehrad A 0:3 (-24,-20,-17)
17 10. 9. 2020, 17:30 Vysočany A - Modřany B 0:3 (-17,-16,-11)
18 10. 9. 2020, 17:30 VŠCHT - Řepy A 0:3 (-12,-19,-16)
19 10. 9. 2020, 17:30 Slavia Žižkov - Řepy C 3:0 (20,24,21)
20 10. 9. 2020, 17:30 Př. vědy D - Technika 3:1 (21,-20,16,18)
5. kolo
21 15. 9. 2020, 17:30 Technika - Košíře A 3:0 (23,21,18)
22 15. 9. 2020, 17:30 Řepy C - Př. vědy D 2:3 (-20,20,22,-12,-12)
23 15. 9. 2020, 17:30 Řepy A - Slavia Žižkov 3:0 (23,24,16)
24 15. 9. 2020, 17:30 Modřany B - VŠCHT 3:0 (22,13,16)
25 15. 9. 2020, 17:30 Vyšehrad A - Vysočany A 3:0 (21,21,14)
6. kolo
27 17. 9. 2020, 17:30 VŠCHT - Vyšehrad A 2:3 (20,-22,-16,25,-14)
28 17. 9. 2020, 17:30 Slavia Žižkov - Modřany B 3:2 (-21,20,-17,22,12)
29 17. 9. 2020, 17:30 Př. vědy D - Řepy A 1:3 (21,-15,-22,-25)
30 17. 9. 2020, 17:30 Technika - Řepy C 3:2 (18,-25,23,-22,12)
7. kolo
31 22. 9. 2020, 17:30 Řepy C - Košíře A 3:0 (17,22,19)
32 22. 9. 2020, 17:30 Řepy A - Technika 3:0 (19,15,17)
33 22. 9. 2020, 17:30 Modřany B - Př. vědy D 1:3 (23,-21,-14,-17)
34 22. 9. 2020, 17:30 Vyšehrad A - Slavia Žižkov 3:0 (16,18,19)
35 22. 9. 2020, 17:30 Vysočany A - VŠCHT 0:3 (-16,-23,-22)
8. kolo
36 11. 5. 2021, 18:00 Košíře A - VŠCHT .
38 11. 5. 2021, 18:00 Př. vědy D - Vyšehrad A .
39 11. 5. 2021, 18:00 Technika - Modřany B .
9. kolo
43 13. 5. 2021, 18:00 Vyšehrad A - Technika .
45 13. 5. 2021, 18:00 VŠCHT - Slavia Žižkov .
10. kolo
46 18. 5. 2021, 18:00 Košíře A - Slavia Žižkov .
47 18. 5. 2021, 18:00 VŠCHT - Př. vědy D .
11. kolo
51 25. 5. 2021, 18:00 Modřany B - Košíře A .
54 25. 5. 2021, 18:00 Technika - VŠCHT .
55 25. 5. 2021, 18:00 Př. vědy D - Slavia Žižkov .
12. kolo
56 27. 5. 2021, 18:00 Košíře A - Př. vědy D .
57 27. 5. 2021, 18:00 Slavia Žižkov - Technika .
60 27. 5. 2021, 18:00 Vyšehrad A - Modřany B .
13. kolo
61 1. 6. 2021, 18:00 Vyšehrad A - Košíře A 3:2 (-22,17,-26,19,16)
65 1. 6. 2021, 18:00 Technika - Př. vědy D 0:3 (-19,-12,-14)
14. kolo
66 8. 6. 2021, 18:00 Košíře A - Technika 1:3 (20,-17,-18,-22)
69 8. 6. 2021, 18:00 VŠCHT - Modřany B Kotrč M.
15. kolo
72 10. 6. 2021, 18:00 Vyšehrad A - VŠCHT 3:2 (-22,22,-15,23,10)
73 10. 6. 2021, 18:00 Modřany B - Slavia Žižkov 3:2 (14,20,-23,-23,13)
16. kolo
78 15. 6. 2021, 18:00 Př. vědy D - Modřany B Syrový M.
79 15. 6. 2021, 18:00 Slavia Žižkov - Vyšehrad A Pechá A.
17. kolo
83 22. 6. 2021, 18:00 Vyšehrad A - Př. vědy D 0:3 (-23,-21,-9)
84 22. 6. 2021, 18:00 Modřany B - Technika Pechá A.
18. kolo
88 24. 6. 2021, 18:00 Technika - Vyšehrad A Pechá A.
90 24. 6. 2021, 18:00 Slavia Žižkov - VŠCHT Kuběna R.
Vedoucí soutěže: Barbora Caithamelová, 778 004 538, praha@volejbal.cz
© ČVS 2015-2018