Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

3. třída mužů - skupina A

ArchivBudoucí hrací sezóna 2022/23
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 18 15 0 1 1 47:14 1389:1174 45
2 Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek 18 13 2 2 1 49:21 1617:1421 45
3 Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře A 18 12 1 1 4 45:22 1551:1403 39
4 Sportovní klub Meteor Praha E 18 9 4 0 5 42:26 1539:1397 35
5 TJ AVIA Čakovice, z.s. 18 8 2 3 5 40:35 1626:1617 31
6 TJ Sokol Horní Počernice B 18 7 1 4 6 36:34 1535:1461 27
7 TJ Sokol Řepy, z.s. D 18 3 4 0 11 23:42 1342:1447 17
8 TJ Sokol Řepy, z.s. B 18 3 1 5 9 26:45 1450:1566 16
9 Sokol Jinonice A 18 2 3 1 12 24:45 1438:1583 13
10 Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře B 18 0 0 1 17 6:54 1043:1461 1
kalendář skupiny
1. kolo
1 25. 4. 2023, 18:00 Řepy B - Řepy D Odloženo !NT! 2:3 (20,16,-23,-20,-12)
2 1. 9. 2022, 17:30 Košíře B - Meteor E 0:3 (-13,-18,-16)
3 1. 9. 2022, 17:30 Př. vědy B - Čakovice A 3:1 (14,16,-14,19)
4 1. 9. 2022, 17:30 Petřiny B - Košíře A 3:1 (24,18,-19,24)
5 1. 9. 2022, 17:30 H. Počernice B - Jinonice A 3:0 (28,22,17)
2. kolo
6 6. 9. 2022, 17:30 Řepy D - Jinonice A 0:3 (-21,-18,-27)
7 6. 9. 2022, 17:30 Košíře A - H. Počernice B 3:0 (16,7,9)
8 6. 9. 2022, 17:30 Čakovice A - Petřiny B 0:3 (-15,-25,-16)
9 6. 9. 2022, 17:30 Meteor E - Př. vědy B 3:2 (-24,22,22,-22,9)
10 6. 9. 2022, 17:30 Řepy B - Košíře B 3:0 (9,23,14)
3. kolo
11 8. 9. 2022, 17:30 Košíře B - Řepy D 0:3 (-23,-11,-9)
12 8. 9. 2022, 17:30 Př. vědy B - Řepy B 3:1 (24,19,-19,12)
13 8. 9. 2022, 17:30 Petřiny B - Meteor E 2:3 (20,-16,21,-19,-8)
14 8. 9. 2022, 17:30 H. Počernice B - Čakovice A 2:3 (-22,22,-18,22,-12)
15 8. 9. 2022, 17:30 Jinonice A - Košíře A 1:3 (17,-22,-23,-19)
4. kolo
16 13. 9. 2022, 17:30 Řepy D - Košíře A 1:3 (-20,14,-24,-19)
17 13. 9. 2022, 17:30 Čakovice A - Jinonice A 3:1 (17,-20,18,16)
18 13. 9. 2022, 17:30 Meteor E - H. Počernice B 3:2 (-24,-24,21,19,12)
19 13. 9. 2022, 17:30 Řepy B - Petřiny B 0:3 (-14,-17,-13)
20 13. 9. 2022, 17:30 Košíře B - Př. vědy B 1:3 (22,-14,-23,-21)
5. kolo
21 15. 9. 2022, 17:30 Př. vědy B - Řepy D 3:0 (20,22,20)
22 15. 9. 2022, 17:30 Petřiny B - Košíře B 3:0 (20,9,12)
23 27. 4. 2023, 18:00 H. Počernice B - Řepy B 3:0 (16,22,24)
24 2. 5. 2023, 18:00 Jinonice A - Meteor E 0:3 (-23,-23,-22)
25 15. 9. 2022, 17:30 Košíře A - Čakovice A 3:1 (-23,20,21,18)
6. kolo
26 20. 9. 2022, 17:30 Řepy D - Čakovice A 3:2 (-20,-24,20,22,7)
27 23. 5. 2023, 18:00 Meteor E - Košíře A 1:3 (19,-18,-18,-28)
28 20. 9. 2022, 17:30 Řepy B - Jinonice A 2:3 (20,-18,-23,18,-10)
29 2. 5. 2023, 18:00 Košíře B - H. Počernice B 1:3 (22,-17,-15,-13)
30 20. 9. 2022, 17:30 Př. vědy B - Petřiny B 0:3 (-18,-23,-19)
7. kolo
31 22. 9. 2022, 17:30 Petřiny B - Řepy D 3:0 (12,14,14)
32 22. 9. 2022, 17:30 H. Počernice B - Př. vědy B 1:3 (-20,-19,13,-22)
33 22. 9. 2022, 17:30 Jinonice A - Košíře B 3:0 (20,20,19)
34 2. 5. 2023, 18:00 Košíře A - Řepy B 3:0 (22,23,26)
35 22. 9. 2022, 17:30 Čakovice A - Meteor E 3:1 (21,17,-18,22)
8. kolo
36 4. 5. 2023, 18:00 Řepy D - Meteor E 0:3 (-19,-12,-20)
37 4. 5. 2023, 18:00 Řepy B - Čakovice A 2:3 (-16,22,-23,18,-10)
38 4. 5. 2023, 18:00 Košíře B - Košíře A 0:3 (-19,-20,-22)
39 4. 5. 2023, 18:00 Př. vědy B - Jinonice A 3:1 (21,-21,19,16)
40 4. 5. 2023, 18:00 Petřiny B - H. Počernice B 3:1 (24,20,-18,17)
9. kolo
41 11. 5. 2023, 18:00 H. Počernice B - Řepy D 3:0 (16,19,15)
42 11. 5. 2023, 18:00 Jinonice A - Petřiny B 0:3 (-24,-20,-16)
43 11. 5. 2023, 18:00 Košíře A - Př. vědy B 1:3 (-25,-22,18,-13)
44 11. 5. 2023, 18:00 Čakovice A - Košíře B 3:1 (11,22,-20,19)
45 11. 5. 2023, 18:00 Meteor E - Řepy B 3:1 (-23,23,15,18)
10. kolo
46 23. 5. 2023, 18:00 Řepy D - Řepy B 3:2 (22,-18,19,-22,13)
47 16. 5. 2023, 18:00 Meteor E - Košíře B 3:1 (19,-20,12,13)
48 16. 5. 2023, 18:00 Čakovice A - Př. vědy B 2:3 (21,25,-16,-20,-2)
49 16. 5. 2023, 18:00 Košíře A - Petřiny B 1:3 (-16,-25,22,-24)
50 23. 5. 2023, 18:00 Jinonice A - H. Počernice B 3:2 (-24,19,15,-21,19)
11. kolo
51 18. 5. 2023, 18:00 Jinonice A - Řepy D 2:3 (21,-16,-19,22,-10)
52 18. 5. 2023, 18:00 H. Počernice B - Košíře A 1:3 (-11,-17,17,-19)
53 18. 5. 2023, 18:00 Petřiny B - Čakovice A 3:1 (22,-25,12,14)
54 18. 5. 2023, 18:00 Př. vědy B - Meteor E 3:1 (22,18,-20,15)
55 18. 5. 2023, 18:00 Košíře B - Řepy B 0:3 (-12,-24,-20)
12. kolo
56 25. 5. 2023, 18:00 Řepy D - Košíře B 3:0 (9,18,18)
57 25. 5. 2023, 18:00 Řepy B - Př. vědy B 0:3 (-13,-21,-11)
58 25. 5. 2023, 18:00 Meteor E - Petřiny B 0:3 (-20,-18,-17)
59 25. 5. 2023, 18:00 Čakovice A - H. Počernice B 3:1 (-24,22,23,23)
60 6. 6. 2023, 18:00 Košíře A - Jinonice A 3:0 (20,18,17)
13. kolo
61 30. 5. 2023, 18:00 Košíře A - Řepy D 3:0 (18,20,21)
62 30. 5. 2023, 18:00 Jinonice A - Čakovice A 1:3 (22,-25,-16,-21)
63 30. 5. 2023, 18:00 H. Počernice B - Meteor E 0:3 (-23,-20,-27)
64 30. 5. 2023, 18:00 Petřiny B - Řepy B 3:0 (20,23,18)
65 30. 5. 2023, 18:00 Př. vědy B - Košíře B 3:0 (22,16,15)
14. kolo
66 1. 6. 2023, 18:00 Řepy D - Př. vědy B 0:3 (-24,-21,-23)
67 1. 6. 2023, 18:00 Košíře B - Petřiny B 0:3 (-11,-14,-12)
68 1. 6. 2023, 18:00 Řepy B - H. Počernice B 2:3 (-16,-20,22,20,-12)
69 1. 6. 2023, 18:00 Meteor E - Jinonice A 3:0 (18,14,15)
70 22. 6. 2023, 18:00 Čakovice A - Košíře A 3:1 (23,7,-21,19)
15. kolo
71 8. 6. 2023, 18:00 Čakovice A - Řepy D 1:3 (22,-22,-21,-22)
72 8. 6. 2023, 18:00 Košíře A - Meteor E 3:0 (8,26,20)
73 8. 6. 2023, 18:00 Jinonice A - Řepy B 1:3 (-22,-19,20,-16)
74 8. 6. 2023, 18:00 H. Počernice B - Košíře B 3:0 (14,18,19)
75 8. 6. 2023, 18:00 Petřiny B - Př. vědy B 0:3 (-22,-20,-18)
16. kolo
76 13. 6. 2023, 18:00 Řepy D - Petřiny B 0:3 (-15,-12,-16)
77 13. 6. 2023, 18:00 Př. vědy B - H. Počernice B 3:2 (-23,23,-23,19,13)
78 13. 6. 2023, 18:00 Košíře B - Jinonice A 2:3 (-22,-13,22,12,-14)
79 13. 6. 2023, 18:00 Řepy B - Košíře A 3:2 (-22,-18,19,22,13)
80 13. 6. 2023, 18:00 Meteor E - Čakovice A 3:2 (13,-23,-16,15,18)
17. kolo
81 22. 6. 2023, 18:00 Meteor E - Řepy D 3:0 (18,19,21)
82 15. 6. 2023, 18:00 Čakovice A - Řepy B 3:1 (21,-20,18,15)
83 15. 6. 2023, 18:00 Košíře A - Košíře B 3:0 (13,15,24)
84 15. 6. 2023, 18:00 Jinonice A - Př. vědy B 1:3 (20,-21,-15,-18)
85 15. 6. 2023, 18:00 H. Počernice B - Petřiny B 3:X
18. kolo
86 20. 6. 2023, 18:00 Řepy D - H. Počernice B 1:3 (19,-20,-24,-18)
87 20. 6. 2023, 18:00 Petřiny B - Jinonice A 3:1 (15,-15,26,13)
88 20. 6. 2023, 18:00 Př. vědy B - Košíře A 2:3 (18,-18,20,-24,-13)
89 20. 6. 2023, 18:00 Košíře B - Čakovice A 0:3 (-16,-18,-20)
90 20. 6. 2023, 18:00 Řepy B - Meteor E 1:3 (15,-16,-16,-12)
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018