Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

3. třída žen- skupina A

18. kolo
Žižka C3:2MFF D(15, -15, 20, -18, 4)
SAVO3:2Michle A(22, -20, -21, 23, 12)
Vysočany3:0Orion A(21, 19, 18)
Př. vědy A3:0Meteor D(16, 22, 20)
Medvědice2:3Řepy A(-16, -18, 21, 20, -12)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha 18 14 2 2 0 52:16 1583:1264 48
2 Tělocvičná jednota Sokol Vysočany 18 8 5 1 4 43:28 1535:1347 35
3 Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 18 9 2 2 5 41:28 1503:1407 33
4 Tělocvičná jednota Sokol Michle A 18 8 2 4 4 40:31 1560:1468 32
5 Sportovní klub Meteor Praha D 18 8 1 4 5 37:34 1491:1477 30
6 Volejbalový klub ŽIŽKA 18 7 2 2 7 35:36 1475:1460 27
7 SAVO Praha 18 6 3 2 7 33:36 1476:1458 26
8 TJ Sokol Řepy A 18 3 4 2 9 30:43 1419:1575 19
9 TJ Orion Praha A 18 3 1 3 11 22:45 1328:1498 14
10 "Volejbalový klub medvědi Praha, o.s." 18 1 1 1 15 15:51 1157:1573 6
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 9. 2021, 17:30 Medvědice - Žižka C 1:3 (-17,-7,19,-21)
2 2. 9. 2021, 17:30 Př. vědy A - Řepy A 3:0 (17,18,17)
3 2. 9. 2021, 17:30 Vysočany - Meteor D 3:0 (0,0,0)
4 2. 9. 2021, 17:30 SAVO - Orion A 3:0 (20,21,19)
5 2. 9. 2021, 17:30 MFF D - Michle A 1:3 (21,-20,-26,-22)
2. kolo
6 7. 9. 2021, 17:30 Žižka C - Michle A 0:3 (-22,-17,-17)
7 7. 9. 2021, 17:30 Orion A - MFF D 0:3 (-12,-21,-21)
8 7. 9. 2021, 17:30 Meteor D - SAVO 2:3 (-19,23,21,-23,-9)
9 7. 9. 2021, 17:30 Řepy A - Vysočany 1:3 (20,-16,-15,-16)
10 7. 9. 2021, 17:30 Medvědice - Př. vědy A 1:3 (-10,23,-21,-18)
3. kolo
11 9. 9. 2021, 17:30 Př. vědy A - Žižka C 3:1 (-19,17,22,13)
12 9. 9. 2021, 17:30 Vysočany - Medvědice 3:0 (18,22,8)
13 9. 9. 2021, 17:30 SAVO - Řepy A 2:3 (11,-18,-19,16,-8)
14 9. 9. 2021, 17:30 MFF D - Meteor D 1:3 (-21,-11,10,-21)
15 19. 5. 2022, 18:00 Michle A - Orion A odloženo!NT! 2:3 (22,23,-24,-18,-14)
4. kolo
16 14. 9. 2021, 17:30 Žižka C - Orion A 3:1 (18,-22,8,14)
17 14. 9. 2021, 17:30 Meteor D - Michle A 0:3 (-19,-22,-22)
18 14. 9. 2021, 17:30 Řepy A - MFF D 1:3 (-24,-6,23,-22)
19 14. 9. 2021, 17:30 Medvědice - SAVO 1:3 (-15,22,-9,-10)
20 14. 9. 2021, 17:30 Př. vědy A - Vysočany 3:0 (18,20,14)
5. kolo
21 28. 4. 2022, 18:00 Vysočany - Žižka C odloženo!NT! 3:2 (-21,-19,13,11,14)
22 23. 9. 2021, 17:30 SAVO - Př. vědy A odloženo!NT! 0:3 (-16,-9,-19)
23 19. 5. 2022, 18:00 MFF D - Medvědice odloženo!NT! 3:0 (7,23,24)
24 28. 4. 2022, 18:00 Michle A - Řepy A odloženo!NT! 3:0 (12,16,16)
25 28. 4. 2022, 18:00 Orion A - Meteor D odloženo!NT! 2:3 (20,20,-10,-22,-7)
6. kolo
26 21. 9. 2021, 17:30 Žižka C - Meteor D 3:1 (22,14,-14,12)
27 26. 4. 2022, 18:00 Řepy A - Orion A odloženo!NT! 3:2 (-9,18,10,-18,9)
28 21. 9. 2021, 17:30 Medvědice - Michle A 1:3 (25,-12,-15,-16)
29 21. 9. 2021, 17:30 Př. vědy A - MFF D 3:2 (-22,-23,17,20,3)
30 2. 6. 2022, 18:00 Vysočany - SAVO odloženo!NT! 3:0 (22,24,15)
7. kolo
31 3. 5. 2022, 18:00 SAVO - Žižka C 3:0 (22,21,18)
32 3. 5. 2022, 18:00 MFF D - Vysočany 3:0 (21,18,20)
33 3. 5. 2022, 18:00 Michle A - Př. vědy A 1:3 (22,-20,-27,-21)
34 3. 5. 2022, 18:00 Orion A - Medvědice 3:0 (18,24,14)
35 3. 5. 2022, 18:00 Meteor D - Řepy A 3:1 (17,-21,23,20)
8. kolo
36 5. 5. 2022, 18:00 Žižka C - Řepy A 3:0 (23,22,11)
37 5. 5. 2022, 18:00 Medvědice - Meteor D 0:3 (-16,-24,-9)
38 5. 5. 2022, 18:00 Př. vědy A - Orion A 3:0 (16,20,19)
39 5. 5. 2022, 18:00 Vysočany - Michle A 3:2 (-21,19,-23,12,10)
40 5. 5. 2022, 18:00 SAVO - MFF D 0:3 (-17,-22,-20)
9. kolo
41 10. 5. 2022, 18:00 MFF D - Žižka C 3:2 (-21,16,-15,18,9)
42 10. 5. 2022, 18:00 Michle A - SAVO 3:0 (8,23,17)
43 10. 5. 2022, 18:00 Orion A - Vysočany 2:3 (-20,15,-22,15,-6)
44 10. 5. 2022, 18:00 Meteor D - Př. vědy A 2:3 (-18,21,-17,22,-6)
45 10. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Medvědice 3:1 (14,19,-10,7)
10. kolo
46 12. 5. 2022, 18:00 Žižka C - Medvědice 3:1 (20,-23,7,11)
47 12. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Př. vědy A 3:2 (-20,-15,21,19,10)
48 12. 5. 2022, 18:00 Meteor D - Vysočany 3:1 (17,-23,22,17)
49 12. 5. 2022, 18:00 Orion A - SAVO 1:3 (-16,-20,20,-24)
50 12. 5. 2022, 18:00 Michle A - MFF D 0:3 (-13,-24,-21)
11. kolo
51 17. 5. 2022, 18:00 Michle A - Žižka C 3:1 (-18,19,22,17)
52 17. 5. 2022, 18:00 MFF D - Orion A 3:1 (14,-17,17,21)
53 17. 5. 2022, 18:00 SAVO - Meteor D 0:3 (-22,-20,-14)
54 17. 5. 2022, 18:00 Vysočany - Řepy A 3:2 (-28,17,16,-20,13)
55 17. 5. 2022, 18:00 Př. vědy A - Medvědice 3:0 (14,12,14)
12. kolo
56 24. 5. 2022, 18:00 Žižka C - Př. vědy A 1:3 (-11,16,-20,-19)
57 24. 5. 2022, 18:00 Medvědice - Vysočany 1:3 (-5,23,-18,-13)
58 24. 5. 2022, 18:00 Řepy A - SAVO 0:3 (-21,-7,-22)
59 24. 5. 2022, 18:00 Meteor D - MFF D 3:1 (19,-17,20,15)
60 24. 5. 2022, 18:00 Orion A - Michle A 3:1 (22,-18,15,22)
13. kolo
61 26. 5. 2022, 18:00 Orion A - Žižka C 0:3 (-20,-15,-18)
62 26. 5. 2022, 18:00 Michle A - Meteor D 3:2 (-21,-13,21,24,18)
63 26. 5. 2022, 18:00 MFF D - Řepy A 3:1 (-18,23,8,19)
64 26. 5. 2022, 18:00 SAVO - Medvědice 2:3 (22,-23,-17,22,-12)
65 26. 5. 2022, 18:00 Vysočany - Př. vědy A 1:3 (17,-15,-20,-16)
14. kolo
66 31. 5. 2022, 18:00 Žižka C - Vysočany 1:3 (12,-14,-16,-13)
67 31. 5. 2022, 18:00 Př. vědy A - SAVO 3:1 (-16,16,19,16)
68 31. 5. 2022, 18:00 Medvědice - MFF D 0:3 (-23,-10,-16)
69 31. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Michle A 2:3 (13,22,-16,-14,-13)
70 31. 5. 2022, 18:00 Meteor D - Orion A 3:0 (15,18,23)
15. kolo
71 7. 6. 2022, 18:00 Meteor D - Žižka C 2:3 (-20,19,-22,15,-12)
72 16. 6. 2022, 18:00 Orion A - Řepy A přeloženo !NT! 1:3 (-24,-20,17,-14)
73 7. 6. 2022, 18:00 Michle A - Medvědice 3:0 (9,15,15)
74 7. 6. 2022, 18:00 MFF D - Př. vědy A 3:2 (19,14,-20,-21,14)
75 7. 6. 2022, 18:00 SAVO - Vysočany 3:2 (17,-28,-23,16,7)
16. kolo
76 9. 6. 2022, 18:00 Žižka C - SAVO 3:1 (-18,19,23,23)
77 9. 6. 2022, 18:00 Vysočany - MFF D 3:0 (14,20,17)
78 9. 6. 2022, 18:00 Př. vědy A - Michle A 3:0 (13,24,18)
79 9. 6. 2022, 18:00 Medvědice - Orion A 0:3 (-16,-15,-26)
80 9. 6. 2022, 18:00 Řepy A - Meteor D 1:3 (-13,-17,22,-16)
17. kolo
81 14. 6. 2022, 18:00 Řepy A - Žižka C 3:0 (14,20,22)
82 14. 6. 2022, 18:00 Meteor D - Medvědice 1:3 (23,-22,-20,-22)
83 14. 6. 2022, 18:00 Orion A - Př. vědy A 0:3 (-20,-12,-17)
84 14. 6. 2022, 18:00 Michle A - Vysočany 2:3 (10,-14,18,-17,-13)
85 14. 6. 2022, 18:00 MFF D - SAVO 1:3 (-16,-15,21,-23)
18. kolo
86 21. 6. 2022, 18:00 Žižka C - MFF D 3:2 (15,-15,20,-18,4)
87 21. 6. 2022, 18:00 SAVO - Michle A 3:2 (22,-20,-21,23,12)
88 21. 6. 2022, 18:00 Vysočany - Orion A 3:0 (21,19,18)
89 21. 6. 2022, 18:00 Př. vědy A - Meteor D 3:0 (16,22,20)
90 21. 6. 2022, 18:00 Medvědice - Řepy A 2:3 (-16,-18,21,20,-12)
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018