Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

3. třída žen- skupina A

13. kolo
Orion A-Žižka C
Michle A3:2Meteor D(-21, -13, 21, 24, 18)
MFF D3:1Řepy A(-18, 23, 8, 19)
SAVO2:3Medvědice(22, -23, -17, 22, -12)
Vysočany1:3Př. vědy A(17, -15, -20, -16)
Příští kolo
Žižka C-VysočanyÚT31.5.18:00
Př. vědy A-SAVOÚT31.5.18:00
Medvědice-MFF DÚT31.5.18:00
Řepy A-Michle AÚT31.5.18:00
Meteor D-Orion AÚT31.5.18:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha 13 10 2 1 0 38:12 1169:919 35
2 Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 13 8 1 1 3 32:17 1102:992 27
3 Tělocvičná jednota Sokol Michle A 13 7 1 2 3 30:20 1129:1061 25
4 Sportovní klub Meteor Praha D 13 6 1 3 3 28:24 1068:1078 23
5 Tělocvičná jednota Sokol Vysočany 12 4 4 0 4 26:22 1034:899 20
6 SAVO Praha 12 5 1 2 4 22:22 931:917 19
7 Volejbalový klub ŽIŽKA 12 5 0 2 5 22:25 986:962 17
8 TJ Orion Praha A 12 2 1 3 6 18:30 951:1048 11
9 TJ Sokol Řepy A 13 1 3 1 8 18:34 981:1143 10
10 "Volejbalový klub medvědi Praha, o.s." 13 0 1 0 12 10:38 818:1150 2
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 9. 2021, 17:30 Medvědice - Žižka C 1:3 (-17,-7,19,-21)
2 2. 9. 2021, 17:30 Př. vědy A - Řepy A 3:0 (17,18,17)
3 2. 9. 2021, 17:30 Vysočany - Meteor D 3:0 (0,0,0)
4 2. 9. 2021, 17:30 SAVO - Orion A 3:0 (20,21,19)
5 2. 9. 2021, 17:30 MFF D - Michle A 1:3 (21,-20,-26,-22)
2. kolo
6 7. 9. 2021, 17:30 Žižka C - Michle A 0:3 (-22,-17,-17)
7 7. 9. 2021, 17:30 Orion A - MFF D 0:3 (-12,-21,-21)
8 7. 9. 2021, 17:30 Meteor D - SAVO 2:3 (-19,23,21,-23,-9)
9 7. 9. 2021, 17:30 Řepy A - Vysočany 1:3 (20,-16,-15,-16)
10 7. 9. 2021, 17:30 Medvědice - Př. vědy A 1:3 (-10,23,-21,-18)
3. kolo
11 9. 9. 2021, 17:30 Př. vědy A - Žižka C 3:1 (-19,17,22,13)
12 9. 9. 2021, 17:30 Vysočany - Medvědice 3:0 (18,22,8)
13 9. 9. 2021, 17:30 SAVO - Řepy A 2:3 (11,-18,-19,16,-8)
14 9. 9. 2021, 17:30 MFF D - Meteor D 1:3 (-21,-11,10,-21)
15 19. 5. 2022, 18:00 Michle A - Orion A odloženo!NT! 2:3 (22,23,-24,-18,-14)
4. kolo
16 14. 9. 2021, 17:30 Žižka C - Orion A 3:1 (18,-22,8,14)
17 14. 9. 2021, 17:30 Meteor D - Michle A 0:3 (-19,-22,-22)
18 14. 9. 2021, 17:30 Řepy A - MFF D 1:3 (-24,-6,23,-22)
19 14. 9. 2021, 17:30 Medvědice - SAVO 1:3 (-15,22,-9,-10)
20 14. 9. 2021, 17:30 Př. vědy A - Vysočany 3:0 (18,20,14)
5. kolo
21 28. 4. 2022, 18:00 Vysočany - Žižka C odloženo!NT! 3:2 (-21,-19,13,11,14)
22 23. 9. 2021, 17:30 SAVO - Př. vědy A odloženo!NT! 0:3 (-16,-9,-19)
23 19. 5. 2022, 18:00 MFF D - Medvědice odloženo!NT! 3:0 (7,23,24)
24 28. 4. 2022, 18:00 Michle A - Řepy A odloženo!NT! 3:0 (12,16,16)
25 28. 4. 2022, 18:00 Orion A - Meteor D odloženo!NT! 2:3 (20,20,-10,-22,-7)
6. kolo
26 21. 9. 2021, 17:30 Žižka C - Meteor D 3:1 (22,14,-14,12)
27 26. 4. 2022, 18:00 Řepy A - Orion A odloženo!NT! 3:2 (-9,18,10,-18,9)
28 21. 9. 2021, 17:30 Medvědice - Michle A 1:3 (25,-12,-15,-16)
29 21. 9. 2021, 17:30 Př. vědy A - MFF D 3:2 (-22,-23,17,20,3)
30 2. 6. 2022, 18:00 Vysočany - SAVO odloženo!NT! Tkáč A.
7. kolo
31 3. 5. 2022, 18:00 SAVO - Žižka C 3:0 (22,21,18)
32 3. 5. 2022, 18:00 MFF D - Vysočany 3:0 (21,18,20)
33 3. 5. 2022, 18:00 Michle A - Př. vědy A 1:3 (22,-20,-27,-21)
34 3. 5. 2022, 18:00 Orion A - Medvědice 3:0 (18,24,14)
35 3. 5. 2022, 18:00 Meteor D - Řepy A 3:1 (17,-21,23,20)
8. kolo
36 5. 5. 2022, 18:00 Žižka C - Řepy A 3:0 (23,22,11)
37 5. 5. 2022, 18:00 Medvědice - Meteor D 0:3 (-16,-24,-9)
38 5. 5. 2022, 18:00 Př. vědy A - Orion A 3:0 (16,20,19)
39 5. 5. 2022, 18:00 Vysočany - Michle A 3:2 (-21,19,-23,12,10)
40 5. 5. 2022, 18:00 SAVO - MFF D 0:3 (-17,-22,-20)
9. kolo
41 10. 5. 2022, 18:00 MFF D - Žižka C 3:2 (-21,16,-15,18,9)
42 10. 5. 2022, 18:00 Michle A - SAVO 3:0 (8,23,17)
43 10. 5. 2022, 18:00 Orion A - Vysočany 2:3 (-20,15,-22,15,-6)
44 10. 5. 2022, 18:00 Meteor D - Př. vědy A 2:3 (-18,21,-17,22,-6)
45 10. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Medvědice 3:1 (14,19,-10,7)
10. kolo
46 12. 5. 2022, 18:00 Žižka C - Medvědice 3:1 (20,-23,7,11)
47 12. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Př. vědy A 3:2 (-20,-15,21,19,10)
48 12. 5. 2022, 18:00 Meteor D - Vysočany 3:1 (17,-23,22,17)
49 12. 5. 2022, 18:00 Orion A - SAVO 1:3 (-16,-20,20,-24)
50 12. 5. 2022, 18:00 Michle A - MFF D 0:3 (-13,-24,-21)
11. kolo
51 17. 5. 2022, 18:00 Michle A - Žižka C 3:1 (-18,19,22,17)
52 17. 5. 2022, 18:00 MFF D - Orion A 3:1 (14,-17,17,21)
53 17. 5. 2022, 18:00 SAVO - Meteor D 0:3 (-22,-20,-14)
54 17. 5. 2022, 18:00 Vysočany - Řepy A 3:2 (-28,17,16,-20,13)
55 17. 5. 2022, 18:00 Př. vědy A - Medvědice 3:0 (14,12,14)
12. kolo
56 24. 5. 2022, 18:00 Žižka C - Př. vědy A 1:3 (-11,16,-20,-19)
57 24. 5. 2022, 18:00 Medvědice - Vysočany 1:3 (-5,23,-18,-13)
58 24. 5. 2022, 18:00 Řepy A - SAVO 0:3 (-21,-7,-22)
59 24. 5. 2022, 18:00 Meteor D - MFF D 3:1 (19,-17,20,15)
60 24. 5. 2022, 18:00 Orion A - Michle A 3:1 (22,-18,15,22)
13. kolo
61 26. 5. 2022, 18:00 Orion A - Žižka C Kobliha V.
62 26. 5. 2022, 18:00 Michle A - Meteor D 3:2 (-21,-13,21,24,18)
63 26. 5. 2022, 18:00 MFF D - Řepy A 3:1 (-18,23,8,19)
64 26. 5. 2022, 18:00 SAVO - Medvědice 2:3 (22,-23,-17,22,-12)
65 26. 5. 2022, 18:00 Vysočany - Př. vědy A 1:3 (17,-15,-20,-16)
14. kolo
66 31. 5. 2022, 18:00 Žižka C - Vysočany .
67 31. 5. 2022, 18:00 Př. vědy A - SAVO .
68 31. 5. 2022, 18:00 Medvědice - MFF D .
69 31. 5. 2022, 18:00 Řepy A - Michle A .
70 31. 5. 2022, 18:00 Meteor D - Orion A .
15. kolo
71 7. 6. 2022, 18:00 Meteor D - Žižka C .
72 7. 6. 2022, 18:00 Orion A - Řepy A .
73 7. 6. 2022, 18:00 Michle A - Medvědice .
74 7. 6. 2022, 18:00 MFF D - Př. vědy A .
75 7. 6. 2022, 18:00 SAVO - Vysočany .
16. kolo
76 9. 6. 2022, 18:00 Žižka C - SAVO .
77 9. 6. 2022, 18:00 Vysočany - MFF D .
78 9. 6. 2022, 18:00 Př. vědy A - Michle A .
79 9. 6. 2022, 18:00 Medvědice - Orion A .
80 9. 6. 2022, 18:00 Řepy A - Meteor D .
17. kolo
81 14. 6. 2022, 18:00 Řepy A - Žižka C .
82 14. 6. 2022, 18:00 Meteor D - Medvědice .
83 14. 6. 2022, 18:00 Orion A - Př. vědy A .
84 14. 6. 2022, 18:00 Michle A - Vysočany .
85 14. 6. 2022, 18:00 MFF D - SAVO .
18. kolo
86 21. 6. 2022, 18:00 Žižka C - MFF D .
87 21. 6. 2022, 18:00 SAVO - Michle A .
88 21. 6. 2022, 18:00 Vysočany - Orion A .
89 21. 6. 2022, 18:00 Př. vědy A - Meteor D .
90 21. 6. 2022, 18:00 Medvědice - Řepy A .
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018