Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor

4. třída žen- skupina C

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 16 10 2 1 3 40:19 1351:1113 35
2 Tělocvičná jednota Sokol Michle 16 10 2 1 3 40:20 1349:1183 35
3 Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 16 9 2 2 3 38:23 1356:1193 33
4 Tělovýchovná jednota Dukla Praha, z.s. 16 10 0 3 3 38:22 1361:1219 33
5 Tělocvičná jednota Sokol Kunratice 15 7 4 1 3 37:22 1349:1181 30
6 Sportovní klub bojových umění Hostivař, z.s. 16 8 0 1 7 29:28 1258:1158 25
7 Tělocvičná jednota Sokol Spořilov 13 2 1 0 10 13:32 796:1028 8
8 Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha B, spolek 15 1 0 2 12 11:43 920:1258 5
9 TJ ABC Braník, z.s. 15 1 0 0 14 6:43 786:1193 3
kalendář skupiny
1. kolo
1 2. 9. 2021, 17:30 Michle B - Žižkov D 3:0 (16,19,11)
2 2. 9. 2021, 17:30 Kunratice - Dukla 1:3 (-23,-24,21,-26)
3 2. 9. 2021, 17:30 Hostivař - .
4 2. 9. 2021, 17:30 Braník C - Př. vědy B 3:1 (-17,19,16,14)
5 2. 9. 2021, 17:30 Spořilov - Mikulova 3:2 (23,-20,-15,16,10)
2. kolo
6 7. 9. 2021, 17:30 Žižkov D - Mikulova 3:0 (19,14,21)
7 7. 9. 2021, 17:30 Př. vědy B - Spořilov 0:3 (-13,-21,-18)
8 7. 9. 2021, 17:30 - Braník C .
9 23. 9. 2021, 17:30 Dukla - Hostivař odloženo!NT! 3:0 (20,21,13)
10 21. 4. 2022, 18:00 Michle B - Kunratice odloženo!NT! 3:0 (22,20,20)
3. kolo
11 26. 4. 2022, 18:00 Kunratice - Žižkov D odloženo!NT! 3:2 (23,24,-19,-24,6)
12 9. 9. 2021, 17:30 Hostivař - Michle B 3:0 (15,24,20)
13 9. 9. 2021, 17:30 Braník C - Dukla 0:3 (-20,-16,-13)
14 9. 9. 2021, 17:30 Spořilov - .
15 9. 9. 2021, 17:30 Mikulova - Př. vědy B 3:2 (19,-24,17,-22,13)
4. kolo
16 14. 9. 2021, 17:30 Žižkov D - Př. vědy B 3:1 (9,18,-17,8)
17 14. 9. 2021, 17:30 - Mikulova .
18 14. 9. 2021, 17:30 Dukla - Spořilov 3:0 (19,10,17)
19 14. 9. 2021, 17:30 Michle B - Braník C 3:0 (13,15,25)
20 28. 4. 2022, 18:00 Kunratice - Hostivař odloženo!NT! 3:2 (-16,11,-20,14,13)
5. kolo
21 16. 9. 2021, 17:30 Hostivař - Žižkov D 0:3 (-23,-18,-25)
22 19. 5. 2022, 18:00 Braník C - Kunratice odloženo!NT! 0:3 (-15,-20,-11)
23 4. 10. 2021, 19:30 Spořilov - Michle B odloženo!NT! 0:3 (-14,-10,-17)
24 26. 4. 2022, 18:00 Mikulova - Dukla odloženo!NT! 3:2 (18,-23,18,-16,13)
25 16. 9. 2021, 17:30 Př. vědy B - .
6. kolo
26 21. 9. 2021, 17:30 Žižkov D - .
27 21. 9. 2021, 17:30 Dukla - Př. vědy B 3:0 (8,11,16)
28 21. 9. 2021, 17:30 Michle B - Mikulova 3:1 (12,-5,12,21)
29 21. 9. 2021, 17:30 Kunratice - Spořilov 3:1 (-20,22,16,15)
30 21. 9. 2021, 17:30 Hostivař - Braník C 3:1 (20,22,-27,8)
7. kolo
31 3. 5. 2022, 18:00 Braník C - Žižkov D 0:3 (-14,-8,-4)
32 3. 5. 2022, 18:00 Spořilov - Hostivař !Změna! adresa domácího druužstva 1:3 (-6,23,-16,-16)
33 3. 5. 2022, 18:00 Mikulova - Kunratice 3:1 (19,15,-23,19)
34 3. 5. 2022, 18:00 Př. vědy B - Michle B 2:3 (-21,11,20,-12,-7)
35 3. 5. 2022, 18:00 - Dukla .
8. kolo
36 5. 5. 2022, 18:00 Žižkov D - Dukla 3:1 (23,12,-23,14)
37 5. 5. 2022, 18:00 Michle B - .
38 5. 5. 2022, 18:00 Kunratice - Př. vědy B 3:0 (18,20,22)
39 5. 5. 2022, 18:00 Hostivař - Mikulova 3:0 (21,16,24)
40 5. 5. 2022, 18:00 Braník C - Spořilov 0:3 (-15,-16,-23)
9. kolo
41 10. 5. 2022, 18:00 Spořilov - Žižkov D !Změna! adresa domácího druužstva 0:3 (-12,-18,-22)
42 10. 5. 2022, 18:00 Mikulova - Braník C 3:1 (8,11,-21,11)
43 10. 5. 2022, 18:00 Př. vědy B - Hostivař 1:3 (-14,14,-13,-14)
44 10. 5. 2022, 18:00 - Kunratice .
45 10. 5. 2022, 18:00 Dukla - Michle B 1:3 (-22,24,-21,-20)
10. kolo
46 12. 5. 2022, 18:00 Žižkov D - Michle B 3:2 (21,21,-21,-19,13)
47 12. 5. 2022, 18:00 Dukla - Kunratice 2:3 (-23,-17,23,23,-10)
48 12. 5. 2022, 18:00 - Hostivař .
49 12. 5. 2022, 18:00 Př. vědy B - Braník C 3:1 (-14,28,12,19)
50 19. 5. 2022, 18:00 Mikulova - Spořilov přeloženo !NT! 3:0 (21,10,16)
11. kolo
51 17. 5. 2022, 18:00 Mikulova - Žižkov D 3:1 (23,-14,17,20)
52 17. 5. 2022, 18:00 Spořilov - Př. vědy B !Změna! adresa domácího druužstva Richter J.
53 17. 5. 2022, 18:00 Braník C - .
54 17. 5. 2022, 18:00 Hostivař - Dukla 1:3 (-27,18,-21,-21)
55 17. 5. 2022, 18:00 Kunratice - Michle B 2:3 (14,-25,-21,24,-16)
12. kolo
56 24. 5. 2022, 18:00 Žižkov D - Kunratice 1:3 (-24,24,-24,-15)
57 24. 5. 2022, 18:00 Michle B - Hostivař 3:1 (19,23,-17,17)
58 23. 6. 2022, 18:00 Dukla - Braník C přeloženo !NT! 3:0 (17,18,16)
59 24. 5. 2022, 18:00 - Spořilov .
60 23. 6. 2022, 18:00 Př. vědy B - Mikulova přeloženo !NT! 0:3 (-21,-20,-15)
13. kolo
61 16. 6. 2022, 18:00 Př. vědy B - Žižkov D přeloženo !NT! 0:3 (-23,-6,-16)
62 26. 5. 2022, 18:00 Mikulova - .
63 26. 5. 2022, 18:00 Spořilov - Dukla !Změna! adresa domácího druužstva 0:3 (-24,-12,-11)
64 26. 5. 2022, 18:00 Braník C - Michle B 0:3 (-14,-16,-22)
65 26. 5. 2022, 18:00 Hostivař - Kunratice 0:3 (-23,-18,-20)
14. kolo
66 31. 5. 2022, 18:00 Žižkov D - Hostivař 3:1 (-26,21,14,17)
67 31. 5. 2022, 18:00 Kunratice - Braník C 3:0 (15,11,17)
68 31. 5. 2022, 18:00 Michle B - Spořilov 3:1 (-17,13,10,14)
69 31. 5. 2022, 18:00 Dukla - Mikulova 0:3 (-23,-22,-23)
70 31. 5. 2022, 18:00 - Př. vědy B .
15. kolo
71 7. 6. 2022, 18:00 - Žižkov D .
72 7. 6. 2022, 18:00 Př. vědy B - Dukla 1:3 (-20,-9,19,-13)
73 7. 6. 2022, 18:00 Mikulova - Michle B 3:1 (16,17,-22,21)
74 7. 6. 2022, 18:00 Spořilov - Kunratice !Změna! adresa domácího druužstva Kužel Z.
75 7. 6. 2022, 18:00 Braník C - Hostivař 0:3 (-13,-3,-10)
16. kolo
76 9. 6. 2022, 18:00 Žižkov D - Braník C 3:0 (11,13,16)
77 28. 6. 2022, 18:00 Hostivař - Spořilov přeloženo !NT! 3:1 (13,19,-12,12)
78 9. 6. 2022, 18:00 Kunratice - Mikulova 3:2 (-18,22,21,-23,9)
79 9. 6. 2022, 18:00 Michle B - Př. vědy B 3:0 (12,19,19)
80 9. 6. 2022, 18:00 Dukla - .
17. kolo
81 14. 6. 2022, 18:00 Dukla - Žižkov D 2:3 (-18,17,22,-20,-8)
82 14. 6. 2022, 18:00 - Michle B .
83 14. 6. 2022, 18:00 Př. vědy B - Kunratice 0:3 (-7,-14,-8)
84 14. 6. 2022, 18:00 Mikulova - Hostivař 3:0 (18,20,15)
85 14. 6. 2022, 18:00 Spořilov - Braník C !Změna! adresa domácího druužstva Vondráček V.
18. kolo
86 21. 6. 2022, 18:00 Žižkov D - Spořilov 3:0 (18,12,11)
87 21. 6. 2022, 18:00 Braník C - Mikulova 0:3 (-20,-12,-4)
88 21. 6. 2022, 18:00 Hostivař - Př. vědy B 3:0 (12,17,13)
89 21. 6. 2022, 18:00 Kunratice - .
90 21. 6. 2022, 18:00 Michle B - Dukla 1:3 (18,-20,-22,-20)
vedoucí soutěže: Tomáš Buchar, tel.: 775 692 593, email: stk@volejbalpraha.cz
© ČVS 2015-2018