Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Okresní přebor muži

ArchivBudoucí hrací sezóna 2020/21
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny 12 12 0 0 0 36:4 979:697 36
2 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou B 12 10 0 0 2 32:9 971:736 30
3 AMT Kostelec nad Orlicí 12 2 3 2 5 19:27 937:908 14
4 TJ Spartak Opočno 12 4 0 2 6 18:26 922:948 14
5 Sportovní klub Kounov 12 3 1 0 8 13:26 410:870 11
6 TJ Sokol Čestice 12 3 0 2 7 14:28 858:887 11
7 Tělocvičná jednota Sokol Chleny B 12 1 3 1 7 18:30 965:996 10
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů - Rychnov n. Kn. - 2020/2021
1. kolo
1 28. 8. 2020, 17:00 VK AŠ Kvasiny - Sokol Chleny B 3:0 (18,14,17)
2 28. 8. 2020, 17:00 SK Kounov - Spartak Opočno 3:0 (15,19,18)
3 28. 8. 2020, 17:00 Sokol Čestice - VK SPORT B 0:3 (-22,-14,-22)
2. kolo
4 3. 9. 2020, 17:00 Spartak Opočno - Sokol Čestice 3:1 (14,15,-28,20)
5 4. 9. 2020, 17:00 Sokol Chleny B - SK Kounov 0:3 (-13,-18,-13)
6 4. 9. 2020, 17:00 AMT Kostelec - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-18,-19,-19)
3. kolo
7 9. 10. 2020, 16:30 SK Kounov - AMT Kostelec zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
8 11. 9. 2020, 17:00 Sokol Čestice - Sokol Chleny B 3:1 (-21,19,14,15)
9 11. 9. 2020, 17:00 VK SPORT B - Spartak Opočno 3:0 (22,22,23)
4. kolo
10 18. 9. 2020, 17:00 Sokol Chleny B - VK SPORT B 1:3 (-12,-17,22,-23)
11 30. 9. 2020, 17:00 AMT Kostelec - Sokol Čestice 3:2 (-17,22,23,-22,13)
12 13. 7. 2021, 17:30 VK AŠ Kvasiny - SK Kounov zrušeno 3:0 (0,0,0)
5. kolo
13 2. 7. 2021, 18:30 Sokol Čestice - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-19,-11,-17)
14 25. 9. 2020, 17:00 VK SPORT B - AMT Kostelec 3:0 (23,20,15)
15 25. 9. 2020, 17:00 Spartak Opočno - Sokol Chleny B 3:1 (19,30,-22,19)
6. kolo
16 2. 10. 2020, 17:00 AMT Kostelec - Spartak Opočno 3:2 (-22,20,23,-18,11)
17 2. 10. 2020, 17:00 VK AŠ Kvasiny - VK SPORT B 3:1 (24,16,-16,24)
18 2. 10. 2020, 17:00 SK Kounov - Sokol Čestice 3:0 (14,22,18)
7. kolo
19 28. 5. 2021, 17:30 VK SPORT B - SK Kounov zrušeno 3:0 (0,0,0)
20 28. 5. 2021, 17:30 Spartak Opočno - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-28,-20,-20)
21 14. 7. 2021, 17:30 Sokol Chleny B - AMT Kostelec dohrávka 3:2 (-22,19,15,-22,9)
8. kolo
22 4. 6. 2021, 17:30 Sokol Chleny B - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-12,-16,-18)
23 23. 7. 2021, 17:30 Spartak Opočno - SK Kounov zrušeno 3:0 (0,0,0)
24 3. 6. 2021, 17:30 VK SPORT B - Sokol Čestice 3:0 (13,23,22)
9. kolo
25 11. 6. 2021, 17:30 Sokol Čestice - Spartak Opočno 0:3 (-17,-23,-26)
26 11. 6. 2021, 17:30 SK Kounov - Sokol Chleny B 3:2 (16,23,-14,-21,9)
27 11. 6. 2021, 17:30 VK AŠ Kvasiny - AMT Kostelec 3:0 (22,21,18)
10. kolo
28 18. 6. 2021, 17:30 AMT Kostelec - SK Kounov zrušeno 3:0 (0,0,0)
29 1. 7. 2021, 17:30 Sokol Chleny B - Sokol Čestice 3:2 (20,19,-20,-15,8)
30 18. 6. 2021, 17:30 Spartak Opočno - VK SPORT B 1:3 (-20,-22,22,-18)
11. kolo
31 25. 6. 2021, 17:30 VK SPORT B - Sokol Chleny B 3:1 (-16,24,24,21)
32 8. 7. 2021, 17:30 Sokol Čestice - AMT Kostelec 3:0 (14,17,23)
33 18. 9. 2020, 17:00 SK Kounov - VK AŠ Kvasiny 1:3 (22,-23,-19,-18)
12. kolo
34 2. 7. 2021, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Sokol Čestice 3:0 (10,18,17)
35 23. 6. 2021, 17:30 AMT Kostelec - VK SPORT B 0:3 (-15,-20,-22)
36 15. 7. 2021, 17:30 Sokol Chleny B - Spartak Opočno zrušeno 3:0 (0,0,0)
13. kolo
37 9. 7. 2021, 17:30 Spartak Opočno - AMT Kostelec 2:3 (-24,-18,21,21,-13)
38 9. 7. 2021, 17:00 VK SPORT B - VK AŠ Kvasiny 1:3 (14,-19,-10,-16)
39 9. 7. 2021, 17:30 Sokol Čestice - SK Kounov zrušeno 3:0 (0,0,0)
14. kolo
40 16. 7. 2021, 17:30 SK Kounov - VK SPORT B zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
41 21. 7. 2021, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Spartak Opočno 3:1 (17,-20,18,21)
42 14. 7. 2021, 18:30 AMT Kostelec - Sokol Chleny B 2:3 (-21,-12,23,19,-8)
Vedoucí soutěže: Ing. Karel Volt, Javornická 1581, 51601 Rychnov nad Kněžnou - M: 603562485, e-mail: autostar.rk@tiscali.cz
© ČVS 2015-2018