Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Okresní přebor muži

14. kolo
SK Kounov0:3VK AŠ Kvasiny(-17, -18, -20)
VK SPORT "B"3:XSpartak Opočno
AMT Kostelec3:0Sokol Čestice(25, 24, 17)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou B 12 10 1 0 1 34:7 979:718 32
2 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny 12 9 1 0 2 32:12 1021:838 29
3 TJ Spartak Opočno 12 5 2 0 4 23:22 883:972 18
4 Sportovní klub Kounov 12 4 0 3 5 20:26 962:1031 15
5 Tělocvičná jednota Sokol Chleny B 12 4 0 2 6 19:27 959:997 14
6 AMT Kostelec nad Orlicí 12 2 1 1 8 15:29 895:1001 9
7 TJ Sokol Čestice 12 2 1 0 9 11:31 852:994 8
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů - Rychnov n. Kn. - 2021/2022
1. kolo
1 22. 9. 2021, 17:00 VK SPORT "B" - Sokol Čestice 3:0 (18,16,6)
2 29. 4. 2022, 17:00 SK Kounov - Spartak Opočno 3:0 (12,25,21)
3 6. 5. 2022, 16:30 Sokol Chleny B - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-17,-14,-14)
2. kolo
4 3. 9. 2021, 17:00 Spartak Opočno - Sokol Chleny B 1:3 (-25,-16,23,-19)
5 13. 5. 2022, 17:30 Sokol Čestice - SK Kounov výměna pořadatelství 0:3 (-19,-24,-24)
6 1. 9. 2021, 17:00 AMT Kostelec - VK SPORT "B" 1:3 (-19,22,-15,-14)
3. kolo
7 20. 5. 2022, 16:30 SK Kounov - AMT Kostelec hraje se v Kostelci 2:3 (-20,17,24,-17,-15)
8 10. 9. 2021, 17:00 Sokol Chleny B - Sokol Čestice 1:3 (22,-23,-23,-15)
9 22. 5. 2022, 15:00 VK AŠ Kvasiny - Spartak Opočno dvojzapas v OPOČNĚ 1:3 (-18,15,-17,-16)
4. kolo
10 16. 9. 2021, 17:00 Sokol Čestice - VK AŠ Kvasiny 1:3 (-21,-23,19,-14)
11 17. 9. 2021, 17:00 AMT Kostelec - Sokol Chleny B 0:3 (-21,-16,-21)
12 17. 9. 2021, 17:00 VK SPORT "B" - SK Kounov 3:0 (17,20,15)
5. kolo
13 24. 9. 2021, 17:00 Sokol Chleny B - VK SPORT "B" 0:3 (-20,-23,-6)
14 24. 9. 2021, 17:00 VK AŠ Kvasiny - AMT Kostelec 3:0 (18,11,21)
15 24. 6. 2022, 17:30 Spartak Opočno - Sokol Čestice 3:1 (20,-10,19,19)
6. kolo
16 10. 6. 2022, 17:00 AMT Kostelec - Spartak Opočno dvojzápas v Opočně 2:3 (16,-19,18,-19,-17)
17 1. 10. 2021, 16:30 VK SPORT "B" - VK AŠ Kvasiny 3:1 (-16,21,21,22)
18 1. 10. 2021, 17:00 SK Kounov - Sokol Chleny B 3:1 (17,-18,21,20)
7. kolo
19 19. 6. 2022, 17:00 VK AŠ Kvasiny - SK Kounov dvojzápas 3:2 (13,-17,22,-13,4)
20 8. 10. 2021, 16:30 Spartak Opočno - VK SPORT "B" 0:3 (-22,-19,-16)
21 8. 10. 2021, 17:00 Sokol Čestice - AMT Kostelec 0:3 (-17,-18,-16)
8. kolo
22 6. 5. 2022, 17:30 Sokol Čestice - VK SPORT "B" 0:3 (-23,-17,-21)
23 6. 5. 2022, 17:30 Spartak Opočno - SK Kounov 3:0 (13,18,20)
24 6. 5. 2022, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Sokol Chleny B hráno ve Chlenech 3:1 (-16,25,14,18)
9. kolo
25 13. 5. 2022, 17:30 Sokol Chleny B - Spartak Opočno 2:3 (16,-22,-14,13,-12)
26 3. 9. 2021, 17:00 SK Kounov - Sokol Čestice 1:3 (-26,22,-22,-22)
27 13. 5. 2022, 17:30 VK SPORT "B" - AMT Kostelec 3:0 (17,17,14)
10. kolo
28 20. 5. 2022, 17:30 AMT Kostelec - SK Kounov 1:3 (-21,22,-20,-20)
29 20. 5. 2022, 17:30 Sokol Čestice - Sokol Chleny B 3:2 (20,-23,-18,23,11)
30 22. 5. 2022, 17:30 Spartak Opočno - VK AŠ Kvasiny 1:3 (25,-17,-13,-14)
11. kolo
31 27. 5. 2022, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Sokol Čestice 3:0 (18,16,10)
32 1. 6. 2022, 18:00 Sokol Chleny B - AMT Kostelec Pozdě potvrzení na VISu 3:1 (23,12,-19,18)
33 27. 5. 2022, 17:30 SK Kounov - VK SPORT "B" hříště Černčice 2:3 (-19,21,-21,24,-14)
12. kolo
34 3. 6. 2022, 17:30 VK SPORT "B" - Sokol Chleny B 3:0 (17,15,13)
35 3. 6. 2022, 17:30 AMT Kostelec - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-19,-21,-18)
36 9. 6. 2022, 17:30 Sokol Čestice - Spartak Opočno 0:3 (-22,-15,-17)
13. kolo
37 10. 6. 2022, 18:00 Spartak Opočno - AMT Kostelec 3:1 (21,11,-15,21)
38 10. 6. 2022, 17:30 VK AŠ Kvasiny - VK SPORT "B" 3:1 (18,-24,15,21)
39 10. 6. 2022, 17:30 Sokol Chleny B - SK Kounov 3:1 (-23,10,14,19)
14. kolo
40 19. 6. 2022, 17:30 SK Kounov - VK AŠ Kvasiny dvojzápas v Kvasinách 0:3 (-17,-18,-20)
41 23. 6. 2022, 17:30 VK SPORT "B" - Spartak Opočno 3:X
42 17. 6. 2022, 17:30 AMT Kostelec - Sokol Čestice 3:0 (25,24,17)
Vedoucí soutěže: Ing. Karel Volt, Javornická 1581, 51601 Rychnov nad Kněžnou - M: 603562485, e-mail: autostar.rk@tiscali.cz
© ČVS 2015-2018