Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Okresní přebor muži

1. kolo
VK AŠ Kvasiny3:0Sokol Chleny B(18, 14, 17)
SK Kounov3:0Spartak Opočno(15, 19, 18)
Sokol Čestice0:3VK SPORT(-22, -14, -22)
Příští kolo
Spartak Opočno3:1Sokol ČesticeČT3.9.17:00
Sokol Chleny B0:3SK Kounov4.9.17:00
AMT Kostelec0:3VK AŠ Kvasiny4.9.17:00
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový klub AUTO ŠKODA Kvasiny 6 6 0 0 0 18:2 495:408 18
2 VK SPORT Rychnov nad Kněžnou 7 6 0 0 1 19:4 561:411 18
3 Sportovní klub Kounov 8 3 1 0 4 13:14 410:570 11
4 AMT Kostelec nad Orlicí 7 2 2 0 3 12:13 534:437 10
5 TJ Spartak Opočno 7 3 0 1 3 11:14 576:573 10
6 TJ Sokol Čestice 7 1 0 1 5 6:19 519:583 4
7 Tělocvičná jednota Sokol Chleny B 6 0 0 1 5 5:18 434:547 1
kalendář skupiny
Okresní přebor mužů - Rychnov n. Kn. - 2020/2021
1. kolo
1 28. 8. 2020, 17:00 VK AŠ Kvasiny - Sokol Chleny B 3:0 (18,14,17)
2 28. 8. 2020, 17:00 SK Kounov - Spartak Opočno 3:0 (15,19,18)
3 28. 8. 2020, 17:00 Sokol Čestice - VK SPORT 0:3 (-22,-14,-22)
2. kolo
4 3. 9. 2020, 17:00 Spartak Opočno - Sokol Čestice 3:1 (14,15,-28,20)
5 4. 9. 2020, 17:00 Sokol Chleny B - SK Kounov 0:3 (-13,-18,-13)
6 4. 9. 2020, 17:00 AMT Kostelec - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-18,-19,-19)
3. kolo
7 9. 10. 2020, 16:30 SK Kounov - AMT Kostelec zrušeno 0:3 (-0,-0,-0)
8 11. 9. 2020, 17:00 Sokol Čestice - Sokol Chleny B 3:1 (-21,19,14,15)
9 11. 9. 2020, 17:00 VK SPORT - Spartak Opočno 3:0 (22,22,23)
4. kolo
10 18. 9. 2020, 17:00 Sokol Chleny B - VK SPORT 1:3 (-12,-17,22,-23)
11 30. 9. 2020, 17:00 AMT Kostelec - Sokol Čestice 3:2 (-17,22,23,-22,13)
12 25. 6. 2021, 17:30 VK AŠ Kvasiny - SK Kounov Duben M.
5. kolo
13 23. 4. 2021, 17:30 Sokol Čestice - VK AŠ Kvasiny odloženo Sršeň M.
14 25. 9. 2020, 17:00 VK SPORT - AMT Kostelec 3:0 (23,20,15)
15 25. 9. 2020, 17:00 Spartak Opočno - Sokol Chleny B 3:1 (19,30,-22,19)
6. kolo
16 2. 10. 2020, 17:00 AMT Kostelec - Spartak Opočno 3:2 (-22,20,23,-18,11)
17 2. 10. 2020, 17:00 VK AŠ Kvasiny - VK SPORT 3:1 (24,16,-16,24)
18 2. 10. 2020, 17:00 SK Kounov - Sokol Čestice 3:0 (14,22,18)
7. kolo
19 28. 5. 2021, 17:30 VK SPORT - SK Kounov 3:0 (0,0,0)
20 28. 5. 2021, 17:30 Spartak Opočno - VK AŠ Kvasiny 0:3 (-28,-20,-20)
21 28. 5. 2021, 17:30 Sokol Chleny B - AMT Kostelec nedohráno déšť-odloženo Myšák J.
8. kolo
22 4. 6. 2021, 17:30 Sokol Chleny B - VK AŠ Kvasiny Myšák J.
23 23. 7. 2021, 17:30 Spartak Opočno - SK Kounov domluveno Škoda P.
24 3. 6. 2021, 17:30 VK SPORT - Sokol Čestice 3:0 (13,23,22)
9. kolo
25 11. 6. 2021, 17:30 Sokol Čestice - Spartak Opočno 0:3 (-17,-23,-26)
26 11. 6. 2021, 17:30 SK Kounov - Sokol Chleny B 3:2 (16,23,-14,-21,9)
27 11. 6. 2021, 17:30 VK AŠ Kvasiny - AMT Kostelec 3:0 (22,21,18)
10. kolo
28 18. 6. 2021, 17:30 AMT Kostelec - SK Kounov zrušeno 3:0 (0,0,0)
29 18. 6. 2021, 17:30 Sokol Chleny B - Sokol Čestice Myšák J.
30 18. 6. 2021, 17:30 Spartak Opočno - VK SPORT Škoda P.
11. kolo
31 25. 6. 2021, 17:30 VK SPORT - Sokol Chleny B Volt K.
32 25. 6. 2021, 17:30 Sokol Čestice - AMT Kostelec Sršeň M.
33 18. 9. 2020, 17:00 SK Kounov - VK AŠ Kvasiny 1:3 (22,-23,-19,-18)
12. kolo
34 2. 7. 2021, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Sokol Čestice Klár V.
35 23. 6. 2021, 17:30 AMT Kostelec - VK SPORT Volt K.
36 2. 7. 2021, 17:30 Sokol Chleny B - Spartak Opočno Myšák J.
13. kolo
37 9. 7. 2021, 17:30 Spartak Opočno - AMT Kostelec Škoda P.
38 9. 7. 2021, 17:30 VK SPORT - VK AŠ Kvasiny Klár V.
39 9. 7. 2021, 17:30 Sokol Čestice - SK Kounov Sršeň M.
14. kolo
40 16. 7. 2021, 17:30 SK Kounov - VK SPORT Škoda P.
41 16. 7. 2021, 17:30 VK AŠ Kvasiny - Spartak Opočno Klár V.
42 16. 7. 2021, 17:30 AMT Kostelec - Sokol Chleny B Myšák J.
Vedoucí soutěže: Ing. Karel Volt, Javornická 1581, 51601 Rychnov nad Kněžnou - M: 603562485, e-mail: autostar.rk@tiscali.cz
© ČVS 2015-2018