Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

OP - Sokolov - ženy

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Tělovýchovná jednota Spartak Horní Slavkov, z.s. 9 8 1 0 0 27:7 817:606 26
2 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. A 8 6 0 0 2 20:9 682:467 18
3 Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. B 9 4 1 1 3 20:15 777:696 15
4 TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří, z.s. 8 3 0 2 3 15:16 651:603 11
5 Sportovní klub Sokolov UNITOP ČR, z.s. 8 2 1 0 1 10:18 359:611 4
6 Školní volejbalový klub při I. ZŠ Habartov 10 0 0 0 9 3:30 506:809 -1
kalendář skupiny
1. kolo
1 7. 10. 2021, 17:00 Baník Sokolov A - Horní Slavkov 1:3 (-23,-21,18,-18)
2 7. 10. 2021, 17:00 Baník Sokolov B - Habartov 3:1 (-23,22,18,24)
3 7. 10. 2021, 17:00 Kynšperk - SKP Sokolov .
2. kolo
4 11. 11. 2021, 18:30 Horní Slavkov - SKP Sokolov 3:1 (19,19,-23,18)
5 14. 10. 2021, 17:00 Habartov - Kynšperk 1:3 (-8,17,-13,-20)
6 14. 10. 2021, 17:00 Baník Sokolov A - Baník Sokolov B .
3. kolo
7 21. 10. 2021, 17:00 Baník Sokolov B - Horní Slavkov 1:3 (-9,23,-18,-17)
8 21. 10. 2021, 17:00 Kynšperk - Baník Sokolov A 1:3 (-11,-19,19,-13)
9 21. 10. 2021, 17:00 SKP Sokolov - Habartov 3:1 (19,14,-18,13)
4. kolo
10 28. 10. 2021, 17:00 Horní Slavkov - Habartov 3:0 (9,10,7)
11 28. 10. 2021, 17:00 Baník Sokolov A - SKP Sokolov .
12 28. 10. 2021, 17:00 Baník Sokolov B - Kynšperk 3:0 (13,22,24)
5. kolo
13 4. 11. 2021, 17:00 Kynšperk - Horní Slavkov 2:3 (-18,-23,26,24,-12)
14 4. 11. 2021, 17:00 SKP Sokolov - Baník Sokolov B 3:2 (-21,24,-23,17,13)
15 4. 11. 2021, 17:00 Habartov - Baník Sokolov A 0:3 (-17,-19,-15)
6. kolo
16 12. 5. 2022, 17:00 Horní Slavkov - Baník Sokolov A 3:1 (-20,19,18,23)
17 12. 5. 2022, 17:00 Habartov - Baník Sokolov B 0:3 (-19,-15,-18)
18 12. 5. 2022, 17:00 SKP Sokolov - Kynšperk X:3
7. kolo
19 19. 5. 2022, 17:00 SKP Sokolov - Horní Slavkov X:3
20 19. 5. 2022, 17:00 Kynšperk - Habartov 3:0 (21,16,16)
21 19. 5. 2022, 17:00 Baník Sokolov B - Baník Sokolov A 1:3 (-21,20,-17,-22)
8. kolo
22 26. 5. 2022, 17:00 Horní Slavkov - Baník Sokolov B 3:1 (20,-18,23,23)
23 26. 5. 2022, 17:00 Baník Sokolov A - Kynšperk 3:1 (15,-21,19,16)
24 26. 5. 2022, 17:00 Habartov - SKP Sokolov 0:3 (-15,-17,-6)
9. kolo
25 2. 6. 2022, 17:00 Habartov - Horní Slavkov 0:3 (-21,-21,-18)
26 2. 6. 2022, 17:00 SKP Sokolov - Baník Sokolov A X:3
27 2. 6. 2022, 17:00 Kynšperk - Baník Sokolov B 2:3 (23,-22,-15,15,-13)
10. kolo
28 9. 6. 2022, 17:00 Horní Slavkov - Kynšperk .
29 9. 6. 2022, 17:00 Baník Sokolov B - SKP Sokolov 3:X
30 9. 6. 2022, 17:00 Baník Sokolov A - Habartov 3:X
© ČVS 2015-2018