Tabulka | Z | V3 | V2 | P1 | P0 | S | M | B | ||
1 | TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří, z.s. | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3:1 | 97:59 | 3 | |
2 | Školní volejbalový klub při I. ZŠ Habartov | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 59:97 | 0 | |
3 | Volejbalový sportovní klub Baník Sokolov, z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
4 | Sportovní klub Sokolov UNITOP ČR, z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 | |
5 | Tělovýchovná jednota Spartak Horní Slavkov, z.s. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0:0 | 0 |
1. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19. 10. 2023, 17:00 | Baník Sokolov | - | . | |||
2 | 19. 10. 2023, 17:00 | Kynšperk nad Ohří | - | Habartov | 3:1 (13,-22,11,10) | ||
3 | 19. 10. 2023, 17:00 | SKP Sokolov | - | Horní Slavkov | . |
2. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
4 | 26. 10. 2023, 17:00 | - | Horní Slavkov | . | |||
5 | 13. 2. 2024, 17:00 | Habartov | - | SKP Sokolov | . | ||
6 | 26. 10. 2023, 17:00 | Baník Sokolov | - | Kynšperk nad Ohří | . |
3. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 2. 11. 2023, 17:00 | Kynšperk nad Ohří | - | . | |||
8 | 2. 11. 2023, 17:00 | SKP Sokolov | - | Baník Sokolov | . | ||
9 | 2. 11. 2023, 17:00 | Horní Slavkov | - | Habartov | . |
4. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 9. 11. 2023, 17:00 | - | Habartov | . | |||
11 | 9. 11. 2023, 17:00 | Baník Sokolov | - | Horní Slavkov | . | ||
12 | 7. 12. 2023, 17:00 | Kynšperk nad Ohří | - | SKP Sokolov | . |
5. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 16. 11. 2023, 17:00 | SKP Sokolov | - | . | |||
14 | 11. 1. 2024, 18:00 | Horní Slavkov | - | Kynšperk nad Ohří | . | ||
15 | 16. 11. 2023, 17:00 | Habartov | - | Baník Sokolov | . |
6. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 2. 5. 2024, 17:00 | - | Baník Sokolov | . | |||
17 | 2. 5. 2024, 17:00 | Habartov | - | Kynšperk nad Ohří | . | ||
18 | 2. 5. 2024, 17:00 | Horní Slavkov | - | SKP Sokolov | . |
7. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19 | 9. 5. 2024, 17:00 | Horní Slavkov | - | . | |||
20 | 9. 5. 2024, 17:00 | SKP Sokolov | - | Habartov | . | ||
21 | 9. 5. 2024, 17:00 | Kynšperk nad Ohří | - | Baník Sokolov | . |
8. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
22 | 16. 5. 2024, 17:00 | - | Kynšperk nad Ohří | . | |||
23 | 16. 5. 2024, 17:00 | Baník Sokolov | - | SKP Sokolov | . | ||
24 | 16. 5. 2024, 17:00 | Habartov | - | Horní Slavkov | . |
9. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
25 | 23. 5. 2024, 17:00 | Habartov | - | . | |||
26 | 23. 5. 2024, 17:00 | Horní Slavkov | - | Baník Sokolov | . | ||
27 | 23. 5. 2024, 17:00 | SKP Sokolov | - | Kynšperk nad Ohří | . |
10. kolo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28 | 30. 5. 2024, 17:00 | - | SKP Sokolov | . | |||
29 | 30. 5. 2024, 17:00 | Kynšperk nad Ohří | - | Horní Slavkov | . | ||
30 | 30. 5. 2024, 17:00 | Baník Sokolov | - | Habartov | . |