Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor I. třídy mužů

ArchivBudoucí hrací sezóna 2021/22
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Tuchlovice 32 25 3 1 3 87:23 2615:1965 82
2 EcoLifts Roztoky 32 23 2 1 6 80:30 2577:2109 74
3 KV Dobříš 32 16 3 5 8 70:50 2664:2451 59
4 Volleyball Nymburk. 32 14 5 3 10 68:52 2598:2541 55
5 TJ EMĚ Mělník 32 12 4 4 12 58:64 2594:2653 48
6 TJ Sokol Dobřichovice B 32 10 5 5 12 60:68 2711:2787 45
7 TJ TATRAN Sedlčany 32 9 2 4 17 42:71 2277:2468 35
8 TJ Sokol Vlašim 32 4 2 5 21 39:82 2453:2770 21
9 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 32 2 3 1 26 24:88 1897:2642 13
kalendář skupiny
Krajský přebor I. třídy mužů (2021-2022)
1. kolo
1 2. 10. 2021, 11:00 Tuchlovice - Dobříš 3:0 (27,21,21)
2 2. 10. 2021, 10:00 Vlašim - Zruč nad Sázavou 3:0 (12,13,15)
3 3. 10. 2021, 11:00 Mělník - Roztoky Pod Vrchem 3421 Mělník 3:1 (-21,20,15,22)
4 2. 10. 2021, 10:00 Nymburk. - Dobřichovice B 2:3 (21,-23,-23,22,-15)
5 2. 10. 2021, 15:00 Tuchlovice - Dobříš 3:2 (16,-17,-20,15,7)
6 2. 10. 2021, 10:00 Vlašim - Zruč nad Sázavou 3:0 (14,23,13)
7 3. 10. 2021, 15:00 Mělník - Roztoky Pod Vrchem 3421 Mělník 3:2 (-17,21,-10,21,10)
8 2. 10. 2021, 10:00 Nymburk. - Dobřichovice B 3:2 (-16,-23,21,15,10)
2. kolo
9 9. 10. 2021, 11:00 Roztoky - Nymburk. 3:0 (16,16,19)
10 9. 10. 2021, 10:00 Zruč nad Sázavou - Mělník 1:3 (14,-16,-23,-17)
11 9. 10. 2021, 09:00 Dobříš - Vlašim Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín70 3:0 (20,19,14)
12 9. 10. 2021, 10:00 Sedlčany - Tuchlovice 1:3 (-12,-14,21,-20)
13 9. 10. 2021, 15:00 Roztoky - Nymburk. 0:3 (-21,-22,-13)
14 9. 10. 2021, 10:00 Zruč nad Sázavou - Mělník 0:3 (-19,-18,-11)
15 9. 10. 2021, 13:00 Dobříš - Vlašim Nečín70 3:1 (20,21,-16,18)
16 9. 10. 2021, 10:00 Sedlčany - Tuchlovice 0:3 (-18,-22,-16)
3. kolo
17 16. 10. 2021, 10:00 Vlašim - Sedlčany 3:0 (19,11,21)
18 16. 10. 2021, 11:00 Mělník - Dobříš 2:3 (23,-13,-23,21,-6)
19 16. 10. 2021, 10:00 Nymburk. - Zruč nad Sázavou 3:0 (15,18,24)
20 16. 10. 2021, 09:00 Dobřichovice B - Roztoky 1:3 (20,-25,-13,-20)
21 16. 10. 2021, 10:00 Vlašim - Sedlčany 3:0 (23,19,18)
22 16. 10. 2021, 15:00 Mělník - Dobříš 0:3 (-19,-22,-18)
23 16. 10. 2021, 10:00 Nymburk. - Zruč nad Sázavou 3:0 (14,19,16)
24 16. 10. 2021, 13:00 Dobřichovice B - Roztoky 0:3 (-13,-23,-18)
4. kolo
25 23. 10. 2021, 10:00 Zruč nad Sázavou - Dobřichovice B 0:3 (-18,-19,-21)
26 23. 10. 2021, 09:00 Dobříš - Nymburk. Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín70 1:3 (22,-21,-23,-23)
27 23. 10. 2021, 10:00 Sedlčany - Mělník 2:3 (18,20,-18,-21,-12)
28 5. 12. 2021, 12:30 Tuchlovice - Vlašim 3:0 (15,12,14)
29 23. 10. 2021, 10:00 Zruč nad Sázavou - Dobřichovice B 1:3 (21,-19,-14,-17)
30 23. 10. 2021, 13:00 Dobříš - Nymburk. Nečín70 2:3 (20,-20,-24,17,-6)
31 23. 10. 2021, 10:00 Sedlčany - Mělník 3:0 (15,22,17)
32 5. 12. 2021, 15:00 Tuchlovice - Vlašim 3:0 (13,19,19)
5. kolo
33 6. 11. 2021, 11:00 Mělník - Tuchlovice 3:1 (19,29,-23,15)
34 6. 11. 2021, 10:00 Nymburk. - Sedlčany Pořadatel: NH - BIOS, COP Nymburk - V kolonii 1804 - Nymburk 3:0 (20,22,19)
35 6. 11. 2021, 09:00 Dobřichovice B - Dobříš 3:2 (19,-20,11,-20,9)
36 6. 11. 2021, 11:00 Roztoky - Zruč nad Sázavou 3:1 (-21,15,14,20)
37 6. 11. 2021, 15:00 Mělník - Tuchlovice 0:3 (-13,-15,-11)
38 6. 11. 2021, 10:00 Nymburk. - Sedlčany 3:0 (23,18,21)
39 6. 11. 2021, 13:00 Dobřichovice B - Dobříš 3:2 (-13,18,20,-23,8)
40 6. 11. 2021, 15:00 Roztoky - Zruč nad Sázavou 3:0 (19,20,16)
6. kolo
41 13. 11. 2021, 10:00 Dobříš - Roztoky Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín70 2:3 (-23,16,-23,23,-10)
42 13. 11. 2021, 10:00 Sedlčany - Dobřichovice B 2:3 (20,-23,-14,23,-13)
43 13. 11. 2021, 10:00 Tuchlovice - Nymburk. 3:0 (13,16,16)
44 13. 11. 2021, 10:00 Vlašim - Mělník 1:3 (-21,-18,21,-21)
45 13. 11. 2021, 10:00 Dobříš - Roztoky Nečín70 3:1 (-16,20,11,16)
46 13. 11. 2021, 10:00 Sedlčany - Dobřichovice B 3:1 (21,22,-13,23)
47 13. 11. 2021, 10:00 Tuchlovice - Nymburk. 3:0 (22,13,16)
48 13. 11. 2021, 10:00 Vlašim - Mělník 1:3 (20,-21,-22,-22)
7. kolo
49 12. 3. 2022, 10:00 Nymburk. - Vlašim 3:2 (15,-23,-19,21,17)
50 20. 11. 2021, 11:30 Dobřichovice B - Tuchlovice 0:3 (-23,-17,-15)
51 20. 11. 2021, 11:00 Roztoky - Sedlčany 3:0 (12,11,22)
52 20. 11. 2021, 10:00 Zruč nad Sázavou - Dobříš 0:3 (-19,-21,-23)
53 12. 3. 2022, 10:00 Nymburk. - Vlašim 3:2 (-16,-15,8,12,5)
54 20. 11. 2021, 13:30 Dobřichovice B - Tuchlovice 2:3 (20,-18,17,-25,-13)
55 20. 11. 2021, 15:00 Roztoky - Sedlčany 3:0 (24,15,15)
56 20. 11. 2021, 10:00 Zruč nad Sázavou - Dobříš 1:3 (25,-19,-17,-22)
8. kolo
57 27. 11. 2021, 10:00 Sedlčany - Zruč nad Sázavou 3:0 (0,0,0)
58 11. 12. 2021, 11:00 Tuchlovice - Roztoky 3:0 (19,17,14)
59 27. 11. 2021, 10:00 Vlašim - Dobřichovice B 1:3 (25,-21,-23,-17)
60 27. 11. 2021, 09:00 Mělník - Nymburk. 0:3 (-20,-25,-20)
61 27. 11. 2021, 10:00 Sedlčany - Zruč nad Sázavou 3:0 (0,0,0)
62 11. 12. 2021, 15:00 Tuchlovice - Roztoky 3:0 (20,21,23)
63 27. 11. 2021, 10:00 Vlašim - Dobřichovice B 1:3 (-20,18,-20,-18)
64 27. 11. 2021, 13:00 Mělník - Nymburk. 3:1 (-28,20,18,15)
9. kolo
65 4. 12. 2021, 11:00 Dobřichovice B - Mělník 2:3 (-17,-22,21,21,-13)
66 4. 12. 2021, 11:00 Roztoky - Vlašim 3:0 (19,14,18)
67 4. 12. 2021, 10:00 Zruč nad Sázavou - Tuchlovice 0:3 (-21,-14,-16)
68 4. 12. 2021, 09:00 Dobříš - Sedlčany Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín70 3:0 (11,12,11)
69 4. 12. 2021, 13:00 Dobřichovice B - Mělník 3:0 (22,21,22)
70 4. 12. 2021, 15:00 Roztoky - Vlašim 3:0 (21,23,21)
71 4. 12. 2021, 10:00 Zruč nad Sázavou - Tuchlovice 0:3 (-13,-22,-19)
72 4. 12. 2021, 13:00 Dobříš - Sedlčany Nečín70 3:0 (14,16,21)
10. kolo
73 15. 1. 2022, 10:00 Dobříš - Tuchlovice Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín70 3:2 (-20,-17,23,23,13)
74 15. 1. 2022, 10:00 Zruč nad Sázavou - Vlašim 3:2 (-22,-20,20,19,12)
75 15. 1. 2022, 11:00 Roztoky - Mělník 3:0 (13,11,22)
76 15. 1. 2022, 09:00 Dobřichovice B - Nymburk. 3:1 (-18,19,16,12)
77 15. 1. 2022, 10:00 Dobříš - Tuchlovice Nečín70 1:3 (15,-19,-23,-20)
78 15. 1. 2022, 10:00 Zruč nad Sázavou - Vlašim 3:0 (21,21,24)
79 15. 1. 2022, 15:00 Roztoky - Mělník 3:0 (16,18,19)
80 15. 1. 2022, 13:00 Dobřichovice B - Nymburk. 0:3 (-16,-14,-15)
11. kolo
81 22. 1. 2022, 10:00 Nymburk. - Roztoky 0:3 (-25,-13,-18)
82 22. 1. 2022, 10:00 Mělník - Zruč nad Sázavou 3:0 (18,18,18)
83 22. 1. 2022, 10:00 Vlašim - Dobříš 0:3 (-23,-15,-21)
84 22. 1. 2022, 11:00 Tuchlovice - Sedlčany 3:0 (20,19,15)
85 22. 1. 2022, 10:00 Nymburk. - Roztoky 1:3 (-19,-15,24,-10)
86 22. 1. 2022, 10:00 Mělník - Zruč nad Sázavou 3:2 (18,-23,-21,23,11)
87 22. 1. 2022, 10:00 Vlašim - Dobříš 0:3 (-23,-16,-18)
88 22. 1. 2022, 15:00 Tuchlovice - Sedlčany 3:2 (-20,-19,20,19,7)
12. kolo
89 5. 3. 2022, 10:00 Sedlčany - Vlašim 3:2 (-20,19,-22,25,11)
90 29. 1. 2022, 10:00 Dobříš - Mělník Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín70 3:1 (-19,17,20,17)
91 5. 2. 2022, 10:00 Zruč nad Sázavou - Nymburk. 0:3 (-21,-22,-18)
92 5. 3. 2022, 10:00 Roztoky - Dobřichovice B 1:3 (-23,-22,20,-23)
93 5. 3. 2022, 10:00 Sedlčany - Vlašim 3:1 (-18,26,35,25)
94 29. 1. 2022, 10:00 Dobříš - Mělník Nečín70 3:0 (15,20,19)
95 5. 2. 2022, 10:00 Zruč nad Sázavou - Nymburk. 3:2 (-13,-23,23,20,8)
96 5. 3. 2022, 10:00 Roztoky - Dobřichovice B 3:1 (24,18,-16,19)
13. kolo
97 12. 2. 2022, 11:30 Dobřichovice B - Zruč nad Sázavou 3:1 (24,-21,22,15)
98 12. 2. 2022, 09:00 Nymburk. - Dobříš 2:3 (-15,18,-18,21,-13)
99 12. 2. 2022, 09:00 Mělník - Sedlčany 3:0 (23,16,16)
100 12. 2. 2022, 10:00 Vlašim - Tuchlovice 1:3 (23,-13,-17,-19)
101 12. 2. 2022, 13:30 Dobřichovice B - Zruč nad Sázavou 1:3 (-15,-18,21,-17)
102 12. 2. 2022, 13:00 Nymburk. - Dobříš 3:1 (22,24,-28,19)
103 12. 2. 2022, 13:00 Mělník - Sedlčany 3:0 (11,22,16)
104 12. 2. 2022, 10:00 Vlašim - Tuchlovice 0:3 (-15,-19,-11)
14. kolo
105 19. 2. 2022, 11:00 Tuchlovice - Mělník 3:0 (22,17,15)
106 19. 2. 2022, 10:00 Sedlčany - Nymburk. 3:1 (22,16,-17,19)
107 19. 2. 2022, 09:00 Dobříš - Dobřichovice B Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín70 3:0 (14,10,17)
108 19. 2. 2022, 10:00 Zruč nad Sázavou - Roztoky 0:3 (-12,-7,-9)
109 19. 2. 2022, 15:00 Tuchlovice - Mělník 3:1 (15,14,-23,20)
110 19. 2. 2022, 10:00 Sedlčany - Nymburk. 0:3 (-21,-20,-18)
111 19. 2. 2022, 13:00 Dobříš - Dobřichovice B Nečín70 3:0 (16,18,14)
112 19. 2. 2022, 10:00 Zruč nad Sázavou - Roztoky 0:3 (-11,-12,-18)
15. kolo
113 26. 2. 2022, 10:00 Roztoky - Dobříš 3:0 (18,19,22)
114 26. 2. 2022, 09:00 Dobřichovice B - Sedlčany 3:0 (22,20,20)
115 26. 2. 2022, 09:00 Nymburk. - Tuchlovice Pořadatel: NH - BIOS, COP Nymburk - V kolonii 1804 - Nymburk 0:3 (-12,-19,-17)
116 26. 2. 2022, 11:00 Mělník - Vlašim 3:1 (19,-24,15,16)
117 26. 2. 2022, 10:00 Roztoky - Dobříš 3:0 (16,9,17)
118 26. 2. 2022, 13:00 Dobřichovice B - Sedlčany 2:3 (-23,17,-22,20,-13)
119 26. 2. 2022, 11:00 Nymburk. - Tuchlovice 1:3 (15,-19,-19,-12)
120 26. 2. 2022, 15:00 Mělník - Vlašim 2:3 (-19,19,12,-20,-12)
16. kolo
121 12. 12. 2021, 10:00 Vlašim - Nymburk. 0:3 (-20,-14,-20)
122 12. 3. 2022, 11:00 Tuchlovice - Dobřichovice B 3:0 (22,14,8)
123 12. 3. 2022, 10:00 Sedlčany - Roztoky 0:3 (-20,-22,-15)
124 12. 3. 2022, 09:00 Dobříš - Zruč nad Sázavou Pořadatel: NH - ZŠ Nečín - 262 13 Nečín70 3:0 (19,17,25)
125 12. 12. 2021, 10:00 Vlašim - Nymburk. 1:3 (-12,23,-20,-14)
126 12. 3. 2022, 15:00 Tuchlovice - Dobřichovice B 3:0 (24,14,17)
127 12. 3. 2022, 10:00 Sedlčany - Roztoky 0:3 (-7,-13,-12)
128 12. 3. 2022, 13:00 Dobříš - Zruč nad Sázavou Nečín70 3:1 (17,13,-18,14)
17. kolo
129 19. 3. 2022, 10:00 Zruč nad Sázavou - Sedlčany 3:2 (22,-18,17,-22,13)
130 19. 3. 2022, 10:00 Roztoky - Tuchlovice 3:0 (22,15,32)
131 19. 3. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Vlašim 2:3 (23,21,-22,-23,-11)
132 19. 3. 2022, 11:00 Nymburk. - Mělník 3:2 (-25,21,-25,23,14)
133 19. 3. 2022, 10:00 Zruč nad Sázavou - Sedlčany 1:3 (14,-17,-16,-12)
134 19. 3. 2022, 10:00 Roztoky - Tuchlovice 3:0 (26,19,17)
135 19. 3. 2022, 10:00 Dobřichovice B - Vlašim 3:1 (-24,27,14,22)
136 19. 3. 2022, 15:00 Nymburk. - Mělník 3:0 (23,19,17)
18. kolo
137 26. 3. 2022, 10:00 Mělník - Dobřichovice B 3:1 (18,19,-22,16)
138 26. 3. 2022, 10:00 Vlašim - Roztoky 2:3 (-20,-21,17,24,-8)
139 26. 3. 2022, 11:00 Tuchlovice - Zruč nad Sázavou 3:0 (0,0,0)
140 26. 3. 2022, 10:00 Sedlčany - Dobříš 3:0 (22,21,23)
141 26. 3. 2022, 10:00 Mělník - Dobřichovice B 2:3 (26,21,-17,-17,-11)
142 26. 3. 2022, 10:00 Vlašim - Roztoky 1:3 (-16,-19,24,-10)
143 26. 3. 2022, 15:00 Tuchlovice - Zruč nad Sázavou 3:0 (0,0,0)
144 26. 3. 2022, 10:00 Sedlčany - Dobříš 3:0 (23,20,21)
© ČVS 2015-2018