Reprezentace
23. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
24. 7. 2021
Ženy - přátelské utkání : SUI - CZE
Reprezentace
5. 8. 2021
Ženy - přípravný turnaj v HUN : HUN, AZE, NED, CZE
Reprezentace
24. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE
Reprezentace
25. 8. 2021
Muži - přátelské utkání : TUR - CZE

Krajský přebor II. třídy mužů, skupina B

10. kolo
Lázně Toušeň-VSC Čelákovice
Brandýs nad Labem-VK Rakovník
Lokomotiva Rakovník-Odolena Voda
Lázně Toušeň-VSC Čelákovice
Brandýs nad Labem-VK Rakovník
Lokomotiva Rakovník-Odolena Voda
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SPP v Odoleně Vodě 8 5 2 0 1 22:10 723:628 19
2 VSC Čelákovice 10 4 2 2 2 24:18 911:901 18
3 TJ Lokomotiva Rakovník 8 5 0 1 2 19:10 659:590 16
4 VK Rakovník 10 2 2 1 5 16:24 831:889 11
5 T. J. Sokol Brandýs nad Labem 6 1 2 2 1 13:13 588:582 9
6 Patriot Čelákovice - Lázně Toušeň 10 0 1 3 6 10:29 771:893 5
kalendář skupiny
Krajský přebor II. třídy mužů - skupina B (2020-2021)
1. kolo
1 29. 8. 2020, 10:00 Lokomotiva Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (23,20,21)
2 9. 5. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda Másilko Z.
3 29. 8. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - VK Rakovník 3:1 (16,19,-20,12)
4 29. 8. 2020, 10:00 Lokomotiva Rakovník - Lázně Toušeň 3:0 (22,18,17)
5 9. 5. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda Másilko Z.
6 29. 8. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - VK Rakovník 3:1 (25,19,-24,20)
2. kolo
7 5. 9. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - VK Rakovník 1:3 (-16,-16,20,-24)
8 20. 9. 2020, 10:00 Odolena Voda - VSC Čelákovice 3:2 (22,-22,15,-19,12)
9 17. 4. 2021, 10:00 Lokomotiva Rakovník - Brandýs nad Labem Pořadatel: sehrát do 16.5. Němeček J.
10 5. 9. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - VK Rakovník 2:3 (21,-23,19,-12,-7)
11 20. 9. 2020, 10:00 Odolena Voda - VSC Čelákovice 3:1 (10,19,-15,20)
12 17. 4. 2021, 10:00 Lokomotiva Rakovník - Brandýs nad Labem Pořadatel: sehrát do 16.5. Němeček J.
3. kolo
13 12. 9. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň 3:2 (21,-24,-22,15,18)
14 12. 9. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Lokomotiva Rakovník 3:2 (23,-17,-16,23,11)
15 4. 10. 2020, 10:00 VK Rakovník - Odolena Voda 3:1 (-14,11,20,15)
16 12. 9. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - Lázně Toušeň 2:3 (-22,22,-16,23,-7)
17 12. 9. 2020, 10:00 VSC Čelákovice - Lokomotiva Rakovník 1:3 (19,-11,-12,-15)
18 4. 10. 2020, 10:00 VK Rakovník - Odolena Voda 2:3 (26,-19,17,-23,-7)
4. kolo
19 19. 9. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-24,-14,-18)
20 19. 9. 2020, 10:00 Lokomotiva Rakovník - VK Rakovník 3:0 (17,20,16)
21 19. 9. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice 0:3 (-25,-22,-23)
22 19. 9. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - Odolena Voda 0:3 (-17,-18,-15)
23 19. 9. 2020, 10:00 Lokomotiva Rakovník - VK Rakovník 3:0 (17,21,20)
24 19. 9. 2020, 10:00 Brandýs nad Labem - VSC Čelákovice 3:2 (-20,29,-16,30,15)
5. kolo
25 17. 4. 2021, 10:00 VSC Čelákovice - Lázně Toušeň Pořadatel: sehrát do 16.5. 3:0 (17,22,17)
26 26. 9. 2020, 10:00 VK Rakovník - Brandýs nad Labem 3:2 (25,-15,23,-29,12)
27 26. 9. 2020, 10:00 Odolena Voda - Lokomotiva Rakovník 3:1 (21,-21,25,16)
28 17. 4. 2021, 10:00 VSC Čelákovice - Lázně Toušeň Pořadatel: sehrát do 16.5. 3:2 (20,-20,20,-20,10)
29 26. 9. 2020, 10:00 VK Rakovník - Brandýs nad Labem 0:3 (-18,-18,-19)
30 26. 9. 2020, 10:00 Odolena Voda - Lokomotiva Rakovník 3:1 (19,13,-24,13)
6. kolo
31 3. 10. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - Lokomotiva Rakovník Louka P.
32 3. 10. 2020, 10:00 Odolena Voda - Brandýs nad Labem Pořadatel: sehrát do 23.4. Dvořák D.
33 3. 10. 2020, 10:00 VK Rakovník - VSC Čelákovice Němeček J.
34 3. 10. 2020, 10:00 Lázně Toušeň - Lokomotiva Rakovník Louka P.
35 3. 10. 2020, 10:00 Odolena Voda - Brandýs nad Labem Pořadatel: sehrát do 23.4. Dvořák D.
36 3. 10. 2020, 10:00 VK Rakovník - VSC Čelákovice Němeček J.
7. kolo
37 24. 4. 2021, 10:00 VK Rakovník - Lázně Toušeň .
38 24. 4. 2021, 10:00 VSC Čelákovice - Odolena Voda .
39 24. 4. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Lokomotiva Rakovník .
40 24. 4. 2021, 10:00 VK Rakovník - Lázně Toušeň .
41 24. 4. 2021, 10:00 VSC Čelákovice - Odolena Voda .
42 24. 4. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Lokomotiva Rakovník .
8. kolo
43 1. 5. 2021, 10:00 Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem .
44 1. 5. 2021, 10:00 Lokomotiva Rakovník - VSC Čelákovice .
45 1. 5. 2021, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník .
46 1. 5. 2021, 10:00 Lázně Toušeň - Brandýs nad Labem .
47 1. 5. 2021, 10:00 Lokomotiva Rakovník - VSC Čelákovice .
48 1. 5. 2021, 10:00 Odolena Voda - VK Rakovník .
9. kolo
49 8. 5. 2021, 10:00 Odolena Voda - Lázně Toušeň .
50 8. 5. 2021, 10:00 VK Rakovník - Lokomotiva Rakovník .
51 8. 5. 2021, 10:00 VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem .
52 8. 5. 2021, 10:00 Odolena Voda - Lázně Toušeň .
53 8. 5. 2021, 10:00 VK Rakovník - Lokomotiva Rakovník .
54 8. 5. 2021, 10:00 VSC Čelákovice - Brandýs nad Labem .
10. kolo
55 15. 5. 2021, 10:00 Lázně Toušeň - VSC Čelákovice .
56 15. 5. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - VK Rakovník .
57 15. 5. 2021, 10:00 Lokomotiva Rakovník - Odolena Voda .
58 15. 5. 2021, 10:00 Lázně Toušeň - VSC Čelákovice .
59 15. 5. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - VK Rakovník .
60 15. 5. 2021, 10:00 Lokomotiva Rakovník - Odolena Voda .
© ČVS 2015-2018