Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor starších žáků

KOLO
7. kolo
Nymburk2:0Kolín(20, 19)
Kralupy0:2Odolena Voda(-16, -16)
Kolín0:2Odolena Voda(-15, -15)
Nymburk2:0Kralupy(16, 21)
Kralupy0:2Kolín(-22, -22)
Odolena Voda2:1Nymburk(-9, 18, 13)
Benátky nad Jizerou0:2Brandýs nad Labem(-14, -17)
Příbram0:2Kladno(-15, -21)
Brandýs nad Labem0:2Kladno(-13, -14)
Benátky nad Jizerou1:2Příbram(25, -11, -10)
Příbram2:0Brandýs nad Labem(18, 12)
Kladno2:0Benátky nad Jizerou(5, 8)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Kladno volejbal cz 21 18 2 0 1 40:4 1066:658 58
2 Volleyball Nymburk 21 16 2 2 1 38:8 1076:700 54
3 AERO Odolena Voda 21 11 4 2 4 32:16 1000:952 43
4 VK Příbram 21 7 5 3 6 27:23 1024:947 34
5 SK Volejbal Kolín 21 7 2 1 11 19:26 874:914 26
6 TJ Kralupy 21 6 1 4 10 18:29 947:972 24
7 T.J. Sokol Brandýs nad Labem 21 2 0 4 15 8:38 748:1040 10
8 VK Benátky nad Jizerou 21 0 1 1 19 3:41 517:1069 3
kalendář skupiny
Krajský přebor starších žáků
1. kolo
1 26. 9. 2021, 10:00 Kolín - Nymburk Pořadatel: SK Volejbal Kolín 0:2 (-8,-24)
2 26. 9. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Benátky nad Jizerou 2:0 (8,8)
3 26. 9. 2021, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou 2:0 (6,7)
4 26. 9. 2021, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem 2:1 (13,-16,7)
5 26. 9. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Nymburk 0:2 (-14,-13)
6 26. 9. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín 0:2 (-12,-13)
7 26. 9. 2021, 10:00 Kladno - Kralupy Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (18,15)
8 26. 9. 2021, 10:00 Příbram - Odolena Voda 0:2 (-22,-23)
9 26. 9. 2021, 10:00 Kralupy - Odolena Voda 1:2 (20,-23,-11)
10 26. 9. 2021, 10:00 Kladno - Příbram 2:1 (15,-21,7)
11 26. 9. 2021, 10:00 Příbram - Kralupy 2:1 (20,-23,4)
12 26. 9. 2021, 10:00 Odolena Voda - Kladno 0:2 (-12,-22)
2. kolo
13 17. 10. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 1:2 (-16,21,-12)
14 17. 10. 2021, 10:00 Příbram - Kolín 0:2 (-21,-27)
15 17. 10. 2021, 10:00 Odolena Voda - Kolín 2:0 (13,21)
16 17. 10. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram 0:2 (-11,-20)
17 17. 10. 2021, 10:00 Příbram - Odolena Voda 1:2 (18,-24,-13)
18 17. 10. 2021, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem 2:0 (15,14)
19 17. 10. 2021, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:0 (7,7)
20 17. 10. 2021, 10:00 Kladno - Kralupy 2:0 (20,13)
21 17. 10. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy 0:2 (-11,-18)
22 17. 10. 2021, 10:00 Nymburk - Kladno 0:2 (-23,-21)
23 17. 10. 2021, 10:00 Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (8,13)
24 17. 10. 2021, 10:00 Kralupy - Nymburk 0:2 (-13,-13)
3. kolo
25 14. 11. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Odolena Voda Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 0:2 (-10,-11)
26 14. 11. 2021, 10:00 Kladno - Kolín 2:0 (6,17)
27 14. 11. 2021, 10:00 Odolena Voda - Kolín 2:0 (23,17)
28 14. 11. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kladno 0:2 (-1,-9)
29 14. 11. 2021, 10:00 Kladno - Odolena Voda 2:0 (13,16)
30 14. 11. 2021, 10:00 Kolín - Benátky nad Jizerou 2:0 (11,7)
31 14. 11. 2021, 10:00 Kralupy - Brandýs nad Labem Pořadatel: TJ Kralupy 2:0 (23,11)
32 14. 11. 2021, 10:00 Nymburk - Příbram 2:0 (15,8)
33 14. 11. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Příbram 0:2 (-21,-15)
34 14. 11. 2021, 10:00 Kralupy - Nymburk 0:2 (-19,-16)
35 14. 11. 2021, 10:00 Nymburk - Brandýs nad Labem 2:0 (11,11)
36 14. 11. 2021, 10:00 Příbram - Kralupy 2:1 (-22,17,8)
4. kolo
37 12. 12. 2021, 10:00 Kralupy - Kladno Pořadatel: TJ Kralupy 0:2 (-15,-21)
38 12. 12. 2021, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem 2:0 (7,15)
39 12. 12. 2021, 10:00 Kladno - Brandýs nad Labem 2:0 (8,12)
40 12. 12. 2021, 10:00 Kralupy - Kolín 1:2 (-19,22,-10)
41 12. 12. 2021, 10:00 Kolín - Kladno 0:2 (-13,-22)
42 12. 12. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Kralupy 1:2 (24,-15,-9)
43 12. 12. 2021, 10:00 Příbram - Odolena Voda Pořadatel: VK Příbram 2:1 (-23,16,7)
44 12. 12. 2021, 10:00 Nymburk - Benátky nad Jizerou 2:0 (5,12)
45 12. 12. 2021, 10:00 Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 2:0 (13,16)
46 12. 12. 2021, 10:00 Příbram - Nymburk 0:2 (-18,-8)
47 12. 12. 2021, 10:00 Nymburk - Odolena Voda 2:0 (11,17)
48 12. 12. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram 0:2 (-15,-14)
5. kolo
49 9. 1. 2022, 10:00 Kolín - Nymburk Pořadatel: SK Volejbal Kolín 0:2 (-16,-12)
50 9. 1. 2022, 10:00 Kladno - Příbram 2:0 (8,14)
51 9. 1. 2022, 10:00 Nymburk - Příbram 2:1 (-20,17,11)
52 9. 1. 2022, 10:00 Kolín - Kladno 0:2 (-22,-13)
53 9. 1. 2022, 10:00 Kladno - Nymburk 0:2 (-20,-22)
54 9. 1. 2022, 10:00 Příbram - Kolín 2:1 (13,-18,4)
55 9. 1. 2022, 08:30 Odolena Voda - Kralupy Pořadatel: AERO Odolena Voda 2:0 (24,24)
56 9. 1. 2022, 09:15 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem 2:1 (-21,22,7)
57 9. 1. 2022, 10:00 Kralupy - Brandýs nad Labem 2:0 (15,19)
58 9. 1. 2022, 10:00 Odolena Voda - Benátky nad Jizerou 2:0 (21,17)
59 9. 1. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy 0:2 (-12,-11)
60 9. 1. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Odolena Voda 0:2 (-18,-16)
6. kolo
61 29. 1. 2022, 10:00 Příbram - Kralupy Pořadatel: VK Příbram 2:0 (23,24)
62 8. 2. 2022, 18:00 Kolín - Benátky nad Jizerou Pořadatel: v Kolíně 2:0 (8,12)
63 6. 3. 2022, 10:00 Kralupy - Benátky nad Jizerou Pořadatel: v Benátkách n. Jiz. 2:0 (5,8)
64 29. 1. 2022, 10:00 Příbram - Kolín 2:0 (15,10)
65 29. 1. 2022, 10:00 Kolín - Kralupy 0:2 (-17,-22)
66 5. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram 0:2 (-12,-16)
67 26. 2. 2022, 08:30 Kladno - Odolena Voda Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:0 (10,20)
68 26. 2. 2022, 08:30 Nymburk - Brandýs nad Labem 2:0 (15,12)
69 26. 2. 2022, 10:00 Odolena Voda - Brandýs nad Labem 2:0 (24,22)
70 26. 2. 2022, 10:00 Kladno - Nymburk 2:1 (17,-23,11)
71 26. 2. 2022, 10:00 Nymburk - Odolena Voda 2:1 (16,-22,8)
72 26. 2. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-11,-16)
7. kolo
73 5. 3. 2022, 10:00 Nymburk - Kolín Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:0 (20,19)
74 5. 3. 2022, 10:00 Kralupy - Odolena Voda 0:2 (-16,-16)
75 5. 3. 2022, 10:00 Kolín - Odolena Voda 0:2 (-15,-15)
76 5. 3. 2022, 10:00 Nymburk - Kralupy 2:0 (16,21)
77 5. 3. 2022, 10:00 Kralupy - Kolín 0:2 (-22,-22)
78 5. 3. 2022, 10:00 Odolena Voda - Nymburk 2:1 (-9,18,13)
79 5. 3. 2022, 09:00 Benátky nad Jizerou - Brandýs nad Labem Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou - NH: CRP Aréna - 17. listopadu 493 - Benátky n. J. 0:2 (-14,-17)
80 5. 3. 2022, 10:00 Příbram - Kladno Pořadatel: 1 hřiště 0:2 (-15,-21)
81 5. 3. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Kladno 0:2 (-13,-14)
82 5. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Příbram 1:2 (25,-11,-10)
83 5. 3. 2022, 10:00 Příbram - Brandýs nad Labem 2:0 (18,12)
84 5. 3. 2022, 10:00 Kladno - Benátky nad Jizerou 2:0 (5,8)
© ČVS 2015-2018