Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor starších žákyň

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Kralupy 0 0 0 0 0 0:0 33:0 0
2 TJ EMĚ Mělník B 0 0 0 0 0 0:0 32:0 0
3 TJ Sokol Roztoky u Prahy 0 0 0 0 0 0:0 31:0 0
4 TJ Baník Příbram 0 0 0 0 0 0:0 30:0 0
5 TJ EMĚ Mělník 0 0 0 0 0 0:0 29:0 0
6 TJ Kunice A 0 0 0 0 0 0:0 28:0 0
7 Volleyball Nymburk A 0 0 0 0 0 0:0 27:0 0
8 TJ Spartak Hořovice 0 0 0 0 0 0:0 26:0 0
9 Kladno volejbal cz 0 0 0 0 0 0:0 25:0 0
10 TJ Neratovice 0 0 0 0 0 0:0 24:0 0
11 TJ Sokol Králův Dvůr A 0 0 0 0 0 0:0 23:0 0
12 VK Rakovník A 0 0 0 0 0 0:0 22:0 0
13 VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0 0 0:0 21:0 0
14 TJ Kralupy B 0 0 0 0 0 0:0 20:0 0
15 TJ Sokol Roztoky u Prahy B 0 0 0 0 0 0:0 19:0 0
16 T.J. Sokol Brandýs nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 18:0 0
17 SC SPIRIT Říčany 0 0 0 0 0 0:0 17:0 0
18 VSC Čelákovice 0 0 0 0 0 0:0 16:0 0
19 VK Benešovská 1. volejbalová 0 0 0 0 0 0:0 15:0 0
20 Volleyball Nymburk B 0 0 0 0 0 0:0 14:0 0
21 TK Slovan Slovan Lysá nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 13:0 0
22 SK Volejbal Kolín 0 0 0 0 0 0:0 12:0 0
23 S V B C 0 0 0 0 0 0:0 11:0 0
24 TJ SPARTA Kutná Hora 0 0 0 0 0 0:0 10:0 0
25 TJ Kunice B 0 0 0 0 0 0:0 9:0 0
26 Kladno volejbal cz B 0 0 0 0 0 0:0 8:0 0
27 TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 0 0 0 0 0 0:0 7:0 0
28 TJ Spartak Pečky 0 0 0 0 0 0:0 6:0 0
29 VK Rakovník B 0 0 0 0 0 0:0 5:0 0
30 T.J. Sokol Brandýs nad Labem B 0 0 0 0 0 0:0 4:0 0
31 TJ Sokol Králův Dvůr B 0 0 0 0 0 0:0 3:0 0
32 TJ Sokol Komárov 0 0 0 0 0 0:0 2:0 0
33 SK Volejbal Kolín B 0 0 0 0 0 0:0 1:0 0
kalendář skupiny
Krajský přebor starších žákyň
© ČVS 2015-2018