Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor starších žákyň - 3. skupina A

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 T.J. Sokol Brandýs nad Labem 21 14 3 3 1 37:11 1075:717 51
2 VSC Čelákovice 21 12 6 2 1 38:12 1086:794 50
3 SK Volejbal Kolín 21 9 5 2 5 30:19 1038:953 39
4 TJ SPARTA Kutná Hora 21 9 4 3 5 29:20 1040:897 38
5 TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 21 6 4 4 7 24:26 1024:971 30
6 TJ Spartak Pečky 21 7 0 4 10 18:28 839:989 25
7 T.J. Sokol Brandýs nad Labem B 21 2 2 5 12 13:36 829:1095 15
8 SK Volejbal Kolín B 21 1 0 1 19 3:40 543:1058 4
kalendář skupiny
Krajský přebor starších žákyň - 3. skupina A
1. kolo
1 24. 10. 2021, 10:00 Kolín - Pečky Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:0 (20,8)
2 24. 10. 2021, 10:00 Kolín B - Kutná Hora 0:2 (-19,-9)
3 24. 10. 2021, 10:00 Pečky - Kutná Hora 0:2 (-19,-10)
4 24. 10. 2021, 10:00 Kolín - Kolín B 2:0 (8,13)
5 24. 10. 2021, 10:00 Kolín B - Pečky 0:2 (-17,-16)
6 24. 10. 2021, 10:00 Kutná Hora - Kolín 0:2 (-22,-21)
7 24. 10. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Brandýs nad Labem B Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 2:0 (13,19)
8 24. 10. 2021, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Čelákovice 1:2 (20,-14,-11)
9 24. 10. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem B - Čelákovice 0:2 (-18,-14)
10 24. 10. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem 2:0 (23,18)
11 24. 10. 2021, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Brandýs nad Labem B 2:0 (15,21)
12 24. 10. 2021, 10:00 Čelákovice - Brandýs nad Labem 0:2 (-14,-9)
2. kolo
13 10. 4. 2022, 10:00 Kolín B - Kutná Hora Pořadatel: SK Volejbal Kolín 0:2 (-8,-11)
14 14. 11. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem B - Čelákovice 1:2 (-14,22,-2)
15 9. 1. 2022, 10:00 Kutná Hora - Čelákovice Pořadatel: v Kutné Hoře 1:2 (-21,13,-9)
16 14. 11. 2021, 10:00 Kolín B - Brandýs nad Labem B 0:2 (-13,-15)
17 5. 3. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem B - Kutná Hora Pořadatel: v Brandýse n. Lab. 1:2 (23,-17,-1)
18 14. 11. 2021, 10:00 Čelákovice - Kolín B 2:0 (15,3)
19 14. 11. 2021, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Pečky Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty nad Labem 2:1 (-21,11,9)
20 14. 11. 2021, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem 2:1 (9,-12,13)
21 14. 11. 2021, 10:00 Pečky - Brandýs nad Labem 0:2 (-17,-9)
22 14. 11. 2021, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kolín 0:2 (-22,-20)
23 14. 11. 2021, 10:00 Kolín - Pečky 2:0 (20,22)
24 14. 11. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem 2:0 (17,13)
3. kolo
25 12. 12. 2021, 09:00 Čelákovice - Brandýs nad Labem Pořadatel: VSC Čelákovice 2:1 (19,-12,13)
26 22. 3. 2022, 17:00 Kutná Hora - Pečky Pořadatel: v Pečkách0 0:2 (-22,-24)
27 12. 12. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem - Pečky 2:0 (11,11)
28 10. 4. 2022, 10:00 Čelákovice - Kutná Hora Pořadatel: v Kolíně 2:0 (20,21)
29 10. 4. 2022, 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem Pořadatel: v Kolíně 0:2 (-12,-14)
30 12. 12. 2021, 10:00 Pečky - Čelákovice 0:2 (-11,-10)
31 12. 12. 2021, 10:00 Kolín - Kolín B Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:0 (14,16)
32 12. 12. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-13,-14)
33 12. 12. 2021, 10:00 Kolín B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-6,-8)
34 12. 12. 2021, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem B 2:1 (-21,17,11)
35 12. 12. 2021, 10:00 Brandýs nad Labem B - Kolín B 0:2 (-19,-24)
36 12. 12. 2021, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kolín 2:1 (22,-25,15)
4. kolo
37 9. 1. 2022, 10:00 Kutná Hora - Kolín Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora 2:0 (20,26)
38 9. 1. 2022, 10:00 Čelákovice - Kostomlaty nad Labem 1:2 (-21,17,-10)
39 9. 1. 2022, 10:00 Kolín - Kostomlaty nad Labem 2:1 (-20,26,11)
40 9. 1. 2022, 10:00 Kutná Hora - Čelákovice 1:2 (-15,20,-9)
41 9. 1. 2022, 10:00 Čelákovice - Kolín 2:1 (-19,22,13)
42 9. 1. 2022, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora 0:2 (-22,-25)
43 9. 1. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem B - Brandýs nad Labem Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 0:2 (-11,-16)
44 9. 1. 2022, 10:00 Kolín B - Pečky 0:2 (-8,-13)
45 9. 1. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Pečky 2:0 (10,13)
46 9. 1. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem B - Kolín B 2:0 (20,17)
47 9. 1. 2022, 10:00 Kolín B - Brandýs nad Labem 0:2 (-7,-17)
48 9. 1. 2022, 10:00 Pečky - Brandýs nad Labem B 1:2 (21,-24,-13)
5. kolo
49 1. 3. 2022, 11:00 Pečky - Kostomlaty nad Labem Pořadatel: v Pečkách 2:0 (20,21)
50 30. 1. 2022, 11:00 Brandýs nad Labem B - Kutná Hora Pořadatel: 1 hřiště 1:2 (22,-11,-13)
51 2. 4. 2022, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora Pořadatel: v Kutné Hoře 2:0 (19,19)
52 30. 1. 2022, 10:00 Pečky - Brandýs nad Labem B 2:0 (17,23)
53 29. 3. 2022, 15:30 Brandýs nad Labem B - Kostomlaty nad Labem 2:1 (-21,19,14)
54 30. 1. 2022, 10:00 Kutná Hora - Pečky 2:1 (14,-16,10)
55 30. 1. 2022, 10:00 Kolín B - Kolín Pořadatel: SK Volejbal Kolín 0:2 (-24,-15)
56 10. 4. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Čelákovice Pořadatel: v Kolíně 0:2 (-11,-22)
57 30. 1. 2022, 10:00 Kolín - Čelákovice 2:1 (-14,23,13)
58 10. 4. 2022, 10:00 Kolín B - Brandýs nad Labem Pořadatel: v Kolíně 0:2 (-10,-10)
59 10. 4. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Kolín Pořadatel: v Kolíně 2:0 (12,14)
60 30. 1. 2022, 10:00 Čelákovice - Kolín B 2:0 (10,7)
6. kolo
61 5. 3. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Brandýs nad Labem B Pořadatel: TJ Sokol Brandýs nad Labem 2:0 (7,13)
62 5. 3. 2022, 10:00 Kutná Hora - Kolín 2:0 (19,17)
63 5. 3. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem B - Kolín 1:2 (-20,21,-7)
64 5. 3. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Kutná Hora 2:1 (-22,17,7)
65 5. 3. 2022, 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem B 2:0 (20,5)
66 5. 3. 2022, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem 0:2 (-12,-18)
67 5. 3. 2022, 09:30 Kostomlaty nad Labem - Pečky Pořadatel: TJ Sokol Kostomlaty nad Labem - v Lysé nad Labem - ZŠ JA Komenského 2:1 (17,-20,8)
68 5. 3. 2022, 09:30 Kolín B - Čelákovice Pořadatel: 2 hřiště - v Lysé nad Labem 0:2 (-9,-1)
69 5. 3. 2022, 10:00 Pečky - Čelákovice 0:2 (-14,-17)
70 5. 3. 2022, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kolín B 2:0 (8,15)
71 5. 3. 2022, 10:00 Kolín B - Pečky 0:2 (-13,-18)
72 5. 3. 2022, 10:00 Čelákovice - Kostomlaty nad Labem 2:0 (10,21)
7. kolo
73 2. 4. 2022, 10:00 Kutná Hora - Kolín B Pořadatel: TJ Sparta Kutná Hora 2:0 (9,9)
74 2. 4. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Kostomlaty nad Labem 2:1 (12,-18,12)
75 2. 4. 2022, 10:00 Kolín B - Kostomlaty nad Labem 0:2 (-17,-6)
76 2. 4. 2022, 10:00 Kutná Hora - Brandýs nad Labem 2:1 (22,-17,7)
77 2. 4. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem - Kolín B 2:1 (-24,9,3)
78 2. 4. 2022, 10:00 Kostomlaty nad Labem - Kutná Hora 0:2 (-15,-13)
79 2. 4. 2022, 09:00 Čelákovice - Brandýs nad Labem B Pořadatel: VSC Čelákovice 2:0 (9,12)
80 2. 4. 2022, 10:00 Kolín - Pečky 2:0 (16,12)
81 2. 4. 2022, 10:00 Brandýs nad Labem B - Pečky 0:2 (-21,-17)
82 2. 4. 2022, 10:00 Čelákovice - Kolín 2:0 (22,12)
83 2. 4. 2022, 10:00 Kolín - Brandýs nad Labem B 2:0 (10,16)
84 2. 4. 2022, 10:00 Pečky - Čelákovice 0:2 (-20,-12)
© ČVS 2015-2018