Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Krajský přebor starších žákyň - 3. skupina B

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SC SPIRIT Říčany 21 11 8 1 1 39:12 1122:835 50
2 VK Benešovská 1. volejbalová 21 14 1 2 4 32:13 1005:816 46
3 S V B C 21 11 3 3 4 31:17 1054:909 42
4 TJ Kunice B 21 6 5 4 6 26:25 1015:1002 32
5 Kladno volejbal cz B 21 7 4 0 10 22:24 946:963 29
6 VK Rakovník B 21 6 1 7 7 21:29 921:1061 27
7 TJ Sokol Králův Dvůr B 21 6 1 4 10 18:29 940:1003 24
8 TJ Sokol Komárov 21 0 0 2 19 2:42 660:1074 2
kalendář skupiny
Krajský přebor starších žákyň - 3. skupina B
1. kolo
1 24. 10. 2021, 10:00 Kladno B - Rakovník B Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:1 (15,-20,7)
2 24. 10. 2021, 10:00 VK Benešovská - Říčany 0:2 (-18,-20)
3 24. 10. 2021, 10:00 Rakovník B - Říčany 1:2 (-8,24,-8)
4 24. 10. 2021, 10:00 Kladno B - VK Benešovská 0:2 (-20,-19)
5 24. 10. 2021, 10:00 VK Benešovská - Rakovník B 2:0 (11,15)
6 24. 10. 2021, 10:00 Říčany - Kladno B 2:0 (20,19)
7 24. 10. 2021, 10:00 Komárov - Králův Dvůr B Pořadatel: TJ Sokol Komárov 0:2 (-16,-18)
8 24. 10. 2021, 10:00 Kunice B - S V B C 2:0 (7,20)
9 24. 10. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - S V B C 2:0 (22,11)
10 24. 10. 2021, 10:00 Komárov - Kunice B 0:2 (-14,-17)
11 24. 10. 2021, 10:00 Kunice B - Králův Dvůr B 2:1 (15,-22,8)
12 24. 10. 2021, 10:00 S V B C - Komárov 2:0 (20,19)
2. kolo
13 14. 11. 2021, 10:00 VK Benešovská - Kunice B Pořadatel: VK Benešovská 1:2 (25,-18,-13)
14 27. 3. 2022, 10:00 Komárov - Kladno B Pořadatel: v Rakovníku 0:2 (-21,-17)
15 5. 3. 2022, 10:00 Kunice B - Kladno B Pořadatel: v Kladně 1:2 (-19,15,-8)
16 14. 11. 2021, 10:00 VK Benešovská - Komárov 2:0 (12,22)
17 14. 11. 2021, 10:00 Komárov - Kunice B 0:2 (-14,-15)
18 2. 4. 2022, 10:00 Kladno B - VK Benešovská Pořadatel: v Dobřichovicích - pořadatel S.V.B.C. 0:2 (-12,-20)
19 14. 11. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - S V B C Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr 0:2 (-22,-17)
20 14. 11. 2021, 10:00 Říčany - Rakovník B 2:1 (18,-25,4)
21 14. 11. 2021, 10:00 S V B C - Rakovník B 1:2 (-16,19,-13)
22 14. 11. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - Říčany 1:2 (14,-17,-10)
23 14. 11. 2021, 10:00 Říčany - S V B C 2:1 (-22,20,9)
24 14. 11. 2021, 10:00 Rakovník B - Králův Dvůr B 2:0 (18,21)
3. kolo
25 12. 12. 2021, 10:00 Říčany - Kunice B Pořadatel: SC SPIRIT Říčany 2:0 (15,9)
26 12. 12. 2021, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr B 2:0 (22,16)
27 12. 12. 2021, 10:00 Kunice B - Králův Dvůr B 0:2 (-12,-23)
28 12. 12. 2021, 10:00 Říčany - Kladno B 0:2 (-22,-20)
29 12. 12. 2021, 10:00 Kladno B - Kunice B 2:0 (22,14)
30 12. 12. 2021, 10:00 Králův Dvůr B - Říčany 0:2 (-18,-18)
31 12. 12. 2021, 10:00 Komárov - S V B C Pořadatel: TJ Sokol Komárov 0:2 (-10,-15)
32 12. 12. 2021, 10:00 VK Benešovská - Rakovník B 2:0 (6,13)
33 12. 12. 2021, 10:00 S V B C - Rakovník B 2:0 (12,14)
34 12. 12. 2021, 10:00 Komárov - VK Benešovská 0:2 (-11,-20)
35 12. 12. 2021, 10:00 VK Benešovská - S V B C 0:2 (-20,-16)
36 12. 12. 2021, 10:00 Rakovník B - Komárov 2:0 (16,16)
4. kolo
37 9. 1. 2022, 10:00 S V B C - Říčany Pořadatel: S.V.B.C. 1:2 (-23,9,-10)
38 9. 1. 2022, 10:00 Kladno B - Komárov 2:0 (6,12)
39 9. 1. 2022, 10:00 Říčany - Komárov 2:0 (7,13)
40 9. 1. 2022, 10:00 S V B C - Kladno B 2:0 (17,13)
41 9. 1. 2022, 10:00 Kladno B - Říčany 0:2 (-21,-20)
42 9. 1. 2022, 10:00 Komárov - S V B C 0:2 (-11,-16)
43 9. 1. 2022, 10:00 Králův Dvůr B - Rakovník B Pořadatel: TJ Sokol Králův Dvůr 2:1 (20,-23,14)
44 9. 1. 2022, 10:00 VK Benešovská - Kunice B 2:0 (12,19)
45 9. 1. 2022, 10:00 Rakovník B - Kunice B 0:2 (-18,-16)
46 9. 1. 2022, 10:00 Králův Dvůr B - VK Benešovská 0:2 (-21,-12)
47 9. 1. 2022, 10:00 VK Benešovská - Rakovník B 2:0 (18,25)
48 9. 1. 2022, 10:00 Kunice B - Králův Dvůr B 2:1 (-21,27,13)
5. kolo
49 27. 3. 2022, 10:00 Rakovník B - Kladno B Pořadatel: VK Rakovník - Okružní 2331 - Rakovník 2:0 (12,25)
50 27. 3. 2022, 10:00 Komárov - Králův Dvůr B Pořadatel: 2 hřiště 0:2 (-16,-15)
51 27. 3. 2022, 10:00 Kladno B - Králův Dvůr B 0:2 (-21,-19)
52 27. 3. 2022, 10:00 Rakovník B - Komárov 2:0 (16,14)
53 27. 3. 2022, 10:00 Komárov - Kladno B 1:2 (-23,23,-12)
54 27. 3. 2022, 10:00 Králův Dvůr B - Rakovník B 0:2 (-19,-25)
55 30. 1. 2022, 10:00 VK Benešovská - Kunice B Pořadatel: VK Benešovská 2:0 (16,24)
56 30. 1. 2022, 10:00 S V B C - Říčany 2:1 (-22,22,17)
57 30. 1. 2022, 10:00 Kunice B - Říčany 1:2 (18,-15,-3)
58 30. 1. 2022, 10:00 VK Benešovská - S V B C 0:2 (-14,-15)
59 30. 1. 2022, 10:00 S V B C - Kunice B 2:1 (-22,22,7)
60 30. 1. 2022, 10:00 Říčany - VK Benešovská 2:1 (10,-18,11)
6. kolo
61 5. 3. 2022, 10:00 Kladno B - Rakovník B Pořadatel: Kladno volejbal cz 2:1 (-18,14,8)
62 5. 3. 2022, 10:00 Kunice B - S V B C 0:2 (-20,-23)
63 5. 3. 2022, 10:00 Rakovník B - S V B C 1:2 (-9,26,-8)
64 5. 3. 2022, 10:00 Kladno B - Kunice B 0:2 (-19,-19)
65 5. 3. 2022, 10:00 Kunice B - Rakovník B 2:0 (16,20)
66 5. 3. 2022, 10:00 S V B C - Kladno B 0:2 (-24,-22)
67 13. 3. 2022, 10:00 Říčany - VK Benešovská Pořadatel: SC SPIRIT Říčany 2:0 (17,17)
68 13. 3. 2022, 10:00 Komárov - Králův Dvůr B 0:2 (-13,-14)
69 13. 3. 2022, 10:00 VK Benešovská - Králův Dvůr B 2:0 (26,10)
70 13. 3. 2022, 10:00 Říčany - Komárov 2:0 (11,19)
71 13. 3. 2022, 10:00 Komárov - VK Benešovská 0:2 (-12,-7)
72 13. 3. 2022, 10:00 Králův Dvůr B - Říčany 0:2 (-5,-14)
7. kolo
73 2. 4. 2022, 10:00 S V B C - Králův Dvůr B Pořadatel: S.V.B.C. 2:0 (23,22)
74 2. 4. 2022, 10:00 VK Benešovská - Kladno B 2:0 (13,14)
75 2. 4. 2022, 10:00 Králův Dvůr B - Kladno B 0:2 (-18,-19)
76 2. 4. 2022, 10:00 S V B C - VK Benešovská 0:2 (-16,-22)
77 2. 4. 2022, 10:00 VK Benešovská - Králův Dvůr B 2:1 (-18,15,5)
78 2. 4. 2022, 10:00 Kladno B - S V B C 0:2 (-16,-20)
79 2. 4. 2022, 10:00 Kunice B - Říčany Pořadatel: TJ Kunice 1:2 (-10,16,-7)
80 2. 4. 2022, 10:00 Rakovník B - Komárov 2:0 (9,24)
81 2. 4. 2022, 10:00 Říčany - Komárov 2:0 (10,12)
82 2. 4. 2022, 10:00 Kunice B - Rakovník B 2:1 (15,-22,14)
83 2. 4. 2022, 10:00 Rakovník B - Říčany 0:2 (-15,-15)
84 2. 4. 2022, 10:00 Komárov - Kunice B 1:2 (-16,20,-9)
© ČVS 2015-2018