Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST

Krajský přebor mladších žákyň - skupina A

KOLO
6. kolo
Kolín A2:0Kralupy B(7, 24)
Kolín B0:2Kralupy A(-16, -9)
Pečky2:0Mělník(8, 6)
Kolín B0:2Kralupy B(-16, -8)
Kolín A2:0Mělník(13, 11)
Pečky0:2Kralupy A(-18, -17)
Kolín B0:2Mělník(-8, -14)
Pečky2:1Kralupy B(15, -23, 9)
Kolín A0:2Kralupy A(-21, -17)
Říčany1:2Benátky nad Jizerou(-11, 14, -6)
Nymburk B0:2Nymburk A(-18, -16)
Benátky nad Jizerou0:2Nymburk A(-19, -19)
Říčany0:2Nymburk B(-24, -20)
Benátky nad Jizerou2:1Nymburk B(8, -24, 7)
Nymburk A2:0Říčany(8, 10)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volleyball Nymburk A 18 18 0 0 0 36:0 900:473 54
2 TJ Kralupy A 18 15 1 0 2 32:5 888:627 47
3 VK Benátky nad Jizerou 18 12 2 0 4 28:10 856:569 40
4 Volleyball Nymburk B 18 7 1 3 7 19:21 794:812 26
5 SK Volejbal Kolín A 18 7 2 1 7 19:20 737:750 25
6 TJ Spartak Pečky 18 7 1 1 9 17:21 742:768 24
7 SC SPIRIT Říčany 18 4 4 1 9 17:24 741:819 21
8 TJ Kralupy B 18 5 1 4 8 16:25 789:857 21
9 TJ EMĚ Mělník 18 3 0 2 13 8:30 589:850 11
10 SK Volejbal Kolín B 18 0 0 0 18 0:36 389:900 0
kalendář skupiny
1. kolo
1 3. 10. 2021, 10:00 Nymburk A - Kralupy B Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:0 (12,9)
2 3. 10. 2021, 10:00 Nymburk B - Kralupy A 0:2 (-11,-20)
3 3. 10. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Mělník 2:0 (8,8)
4 3. 10. 2021, 10:00 Nymburk B - Kralupy B 2:1 (21,-16,14)
5 3. 10. 2021, 10:00 Nymburk A - Mělník 2:0 (10,6)
6 3. 10. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy A 0:2 (-14,-23)
7 3. 10. 2021, 10:00 Nymburk B - Mělník 2:0 (15,15)
8 3. 10. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kralupy B 2:0 (20,14)
9 3. 10. 2021, 10:00 Nymburk A - Kralupy A 2:0 (19,13)
10 3. 10. 2021, 10:00 Kolín A - Kolín B Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:0 (4,9)
11 3. 10. 2021, 10:00 Říčany - Pečky 2:1 (9,-21,10)
12 3. 10. 2021, 10:00 Kolín B - Pečky 0:2 (-10,-9)
13 3. 10. 2021, 10:00 Kolín A - Říčany 0:2 (-21,-16)
14 3. 10. 2021, 10:00 Kolín B - Říčany 0:2 (-6,-7)
15 3. 10. 2021, 10:00 Pečky - Kolín A 0:2 (-22,-14)
2. kolo
16 7. 11. 2021, 10:00 Kolín B - Nymburk A Pořadatel: SK Volejbal Kolín 0:2 (-9,-7)
17 7. 11. 2021, 10:00 Kolín A - Nymburk B 2:1 (-19,24,13)
18 7. 11. 2021, 10:00 Pečky - Benátky nad Jizerou 0:2 (-21,-17)
19 7. 11. 2021, 10:00 Kolín A - Nymburk A 0:2 (-9,-16)
20 7. 11. 2021, 10:00 Kolín B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-7,-12)
21 7. 11. 2021, 10:00 Pečky - Nymburk B 2:0 (17,20)
22 7. 11. 2021, 10:00 Kolín A - Benátky nad Jizerou 0:2 (-11,-18)
23 7. 11. 2021, 10:00 Pečky - Nymburk A 0:2 (-15,-12)
24 7. 11. 2021, 10:00 Kolín B - Nymburk B 0:2 (-8,-11)
25 7. 11. 2021, 10:00 Říčany - Mělník Pořadatel: SC SPIRIT Říčany 2:1 (16,-24,8)
26 7. 11. 2021, 10:00 Kralupy B - Kralupy A 0:2 (-23,-13)
27 7. 11. 2021, 10:00 Mělník - Kralupy A 0:2 (-15,-11)
28 7. 11. 2021, 10:00 Říčany - Kralupy B 2:1 (15,-16,12)
29 7. 11. 2021, 10:00 Mělník - Kralupy B 0:2 (-23,-17)
30 7. 11. 2021, 10:00 Kralupy A - Říčany 2:0 (16,13)
3. kolo
31 5. 12. 2021, 10:00 Mělník - Kolín A Pořadatel: TJ EMĚ Mělník 0:2 (-9,-12)
32 5. 12. 2021, 10:00 Kralupy A - Kolín B 2:0 (6,6)
33 5. 12. 2021, 10:00 Kralupy B - Pečky 0:2 (-19,-21)
34 5. 12. 2021, 10:00 Kralupy A - Kolín A 2:0 (9,11)
35 5. 12. 2021, 10:00 Mělník - Pečky 0:2 (-15,-21)
36 5. 12. 2021, 10:00 Kralupy B - Kolín B 2:0 (13,11)
37 5. 12. 2021, 10:00 Kralupy A - Pečky 2:0 (13,23)
38 5. 12. 2021, 10:00 Kralupy B - Kolín A 0:2 (-18,-17)
39 5. 12. 2021, 10:00 Mělník - Kolín B 2:0 (14,18)
40 5. 12. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk A Pořadatel: VK Benátky nad Jizerou 0:2 (-12,-16)
41 5. 12. 2021, 10:00 Říčany - Nymburk B 0:2 (-16,-17)
42 5. 12. 2021, 10:00 Nymburk A - Nymburk B 2:0 (8,11)
43 5. 12. 2021, 10:00 Benátky nad Jizerou - Říčany 2:0 (19,5)
44 5. 12. 2021, 10:00 Nymburk A - Říčany 2:0 (14,13)
45 5. 12. 2021, 10:00 Nymburk B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-10,-15)
4. kolo
46 16. 1. 2022, 10:00 Kralupy A - Nymburk B Pořadatel: TJ Kralupy - hraje se v Benátkách n. J. - Nibe aréna- 5. května 2:0 (14,20)
47 16. 1. 2022, 10:00 Kralupy B - Nymburk A 0:2 (-16,-5)
48 16. 1. 2022, 10:00 Mělník - Benátky nad Jizerou 0:2 (-15,-9)
49 16. 1. 2022, 10:00 Kralupy B - Nymburk B 2:0 (21,26)
50 16. 1. 2022, 10:00 Kralupy A - Benátky nad Jizerou 2:0 (17,18)
51 16. 1. 2022, 10:00 Mělník - Nymburk A 0:2 (-11,-7)
52 16. 1. 2022, 10:00 Kralupy B - Benátky nad Jizerou 0:2 (-18,-19)
53 16. 1. 2022, 10:00 Mělník - Nymburk B 0:2 (-23,-10)
54 16. 1. 2022, 10:00 Kralupy A - Nymburk A 0:2 (-23,-20)
55 16. 1. 2022, 10:00 Pečky - Kolín A Pořadatel: TJ Spartak Pečky 2:0 (14,14)
56 16. 1. 2022, 10:00 Říčany - Kolín B 2:0 (7,21)
57 16. 1. 2022, 10:00 Kolín A - Kolín B 2:0 (7,8)
58 16. 1. 2022, 10:00 Pečky - Říčany 0:2 (-13,-19)
59 16. 1. 2022, 10:00 Kolín A - Říčany 1:2 (-24,16,-9)
60 16. 1. 2022, 10:00 Kolín B - Pečky 0:2 (-15,-19)
5. kolo
61 2. 3. 2022, 18:00 Nymburk B - Kolín A Pořadatel: Volleyball Nymburk 1:2 (19,-21,-10)
62 29. 1. 2022, 10:00 Nymburk A - Kolín B 2:0 (8,16)
63 29. 1. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Pečky 2:0 (9,11)
64 2. 3. 2022, 18:00 Nymburk A - Kolín A Pořadatel: Volleyball Nymburk 2:0 (20,12)
65 29. 1. 2022, 10:00 Nymburk B - Pečky 2:0 (15,12)
66 29. 1. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín B 2:0 (11,9)
67 29. 1. 2022, 10:00 Nymburk A - Pečky 2:0 (18,16)
68 29. 1. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Kolín A Pořadatel: odloženo 2:X
69 29. 1. 2022, 10:00 Nymburk B - Kolín B 2:0 (9,21)
70 29. 1. 2022, 10:00 Kralupy B - Kralupy A Pořadatel: TJ Kralupy 1:2 (-22,23,-13)
71 29. 1. 2022, 10:00 Říčany - Mělník 0:2 (-9,-13)
72 29. 1. 2022, 10:00 Kralupy A - Mělník 2:0 (18,20)
73 29. 1. 2022, 10:00 Kralupy B - Říčany 2:0 (9,20)
74 29. 1. 2022, 10:00 Kralupy A - Říčany 2:0 (17,18)
75 29. 1. 2022, 10:00 Mělník - Kralupy B 1:2 (-20,20,-8)
6. kolo
76 6. 3. 2022, 10:00 Kolín A - Kralupy B Pořadatel: SK Volejbal Kolín 2:0 (7,24)
77 6. 3. 2022, 10:00 Kolín B - Kralupy A 0:2 (-16,-9)
78 6. 3. 2022, 10:00 Pečky - Mělník 2:0 (8,6)
79 6. 3. 2022, 10:00 Kolín B - Kralupy B 0:2 (-16,-8)
80 6. 3. 2022, 10:00 Kolín A - Mělník 2:0 (13,11)
81 6. 3. 2022, 10:00 Pečky - Kralupy A 0:2 (-18,-17)
82 6. 3. 2022, 10:00 Kolín B - Mělník 0:2 (-8,-14)
83 6. 3. 2022, 10:00 Pečky - Kralupy B 2:1 (15,-23,9)
84 6. 3. 2022, 10:00 Kolín A - Kralupy A 0:2 (-21,-17)
85 6. 3. 2022, 10:00 Říčany - Benátky nad Jizerou Pořadatel: SC SPIRIT Říčany 1:2 (-11,14,-6)
86 3. 3. 2022, 17:00 Nymburk B - Nymburk A 0:2 (-18,-16)
87 6. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk A 0:2 (-19,-19)
88 6. 3. 2022, 10:00 Říčany - Nymburk B 0:2 (-24,-20)
89 6. 3. 2022, 10:00 Benátky nad Jizerou - Nymburk B 2:1 (8,-24,7)
90 6. 3. 2022, 10:00 Nymburk A - Říčany 2:0 (8,10)
© ČVS 2015-2018