Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
KOLO
6. kolo
Jirkov2:1VK Karlovarsko, z.s.(11, -25, 8)
SKV Ústí nad Labem C0:2SKV Ústí n. L. B(-13, -11)
VK Karlovarsko, z.s.0:2SKV Ústí n. L. B(-23, -26)
Jirkov2:0SKV Ústí nad Labem C(9, 8)
SKV Ústí n. L. B0:2Jirkov(-21, -20)
SKV Ústí nad Labem C0:2VK Karlovarsko, z.s.(-12, -9)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 VK Jirkov-Ervěnice 18 11 6 0 1 34:8 961:691 45
2 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. B 18 11 2 1 4 27:12 888:770 38
3 VK Karlovarsko, z.s. 18 5 0 6 7 16:26 809:864 21
4 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem C 18 0 1 2 15 4:35 585:918 4
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Zdeněk Hlinovský, mail: zdenek.hlinovsky@seznam.cz, mobil: 777611130
1. kolo
1 3. 10. 2021, 09:00 VK Karlovarsko, z.s. - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-15,-13)
2 3. 10. 2021, 09:00 Jirkov - SKV Ústí nad Labem C 2:0 (8,14)
3 3. 10. 2021, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Jirkov 0:2 (-12,-19)
4 3. 10. 2021, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - VK Karlovarsko, z.s. 0:2 (-14,-15)
5 3. 10. 2021, 09:00 Jirkov - VK Karlovarsko, z.s. 2:0 (15,19)
6 3. 10. 2021, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-19,-23)
2. kolo
7 17. 10. 2021, 10:00 SKV Ústí n. L. B - Jirkov 0:2 (-16,-15)
8 17. 10. 2021, 10:00 SKV Ústí nad Labem C - VK Karlovarsko, z.s. 0:2 (-12,-23)
9 17. 10. 2021, 09:00 Jirkov - VK Karlovarsko, z.s. 2:1 (16,-23,8)
10 17. 10. 2021, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-13,-21)
11 17. 10. 2021, 09:00 VK Karlovarsko, z.s. - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-23,-24)
12 17. 10. 2021, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - Jirkov 1:2 (-17,17,-3)
3. kolo
13 14. 11. 2021, 09:00 Jirkov - VK Karlovarsko, z.s. 2:1 (19,-20,9)
14 14. 11. 2021, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-21,-14)
15 14. 11. 2021, 09:00 VK Karlovarsko, z.s. - SKV Ústí n. L. B 1:2 (-19,22,-9)
16 14. 11. 2021, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - Jirkov 0:2 (-12,-11)
17 14. 11. 2021, 09:00 Jirkov - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-22,-23)
18 14. 11. 2021, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - VK Karlovarsko, z.s. 0:2 (-13,-8)
4. kolo
19 23. 1. 2022, 09:00 VK Karlovarsko, z.s. - SKV Ústí n. L. B 1:2 (26,-15,-9)
20 23. 1. 2022, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - Jirkov 0:2 (-14,-16)
21 23. 1. 2022, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Jirkov 1:2 (-21,24,-12)
22 23. 1. 2022, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - VK Karlovarsko, z.s. 0:2 (-13,-15)
23 23. 1. 2022, 09:00 Jirkov - VK Karlovarsko, z.s. 2:0 (13,19)
24 23. 1. 2022, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-13,-9)
5. kolo
25 6. 3. 2022, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Jirkov 0:2 (-21,-19)
26 6. 3. 2022, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - VK Karlovarsko, z.s. 2:1 (18,-20,7)
27 6. 3. 2022, 09:00 Jirkov - VK Karlovarsko, z.s. 2:0 (16,20)
28 6. 3. 2022, 09:00 SKV Ústí n. L. B - SKV Ústí nad Labem C 2:0 (27,18)
29 6. 3. 2022, 09:00 VK Karlovarsko, z.s. - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-18,-12)
30 6. 3. 2022, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - Jirkov 1:2 (16,-13,-14)
6. kolo
31 3. 4. 2022, 09:00 Jirkov - VK Karlovarsko, z.s. 2:1 (11,-25,8)
32 3. 4. 2022, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-13,-11)
33 3. 4. 2022, 09:00 VK Karlovarsko, z.s. - SKV Ústí n. L. B 0:2 (-23,-26)
34 3. 4. 2022, 09:00 Jirkov - SKV Ústí nad Labem C 2:0 (9,8)
35 3. 4. 2022, 09:00 SKV Ústí n. L. B - Jirkov 0:2 (-21,-20)
36 3. 4. 2022, 09:00 SKV Ústí nad Labem C - VK Karlovarsko, z.s. 0:2 (-12,-9)
© ČVS 2015-2018