Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
20. kolo
TJ Slovan Chabařovice, z.s.2:3VK Jirkov(-15, 20, -21, 19, -12)
Chlumecká sportovní, z.s.2:3USK Slávie(-19, 20, -24, 23, -6)
VK Litvínov, z.s.3:0Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s.(22, 23, 21)
Příští kolo
Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 TJ Slovan Chabařovice, z.s. 20 15 3 2 0 58:19 1804:1512 53
2 VK Jirkov-Ervěnice 20 10 2 1 7 43:36 1796:1731 35
3 VK Litvínov, z.s. 20 6 3 1 10 34:40 1524:1664 25
4 Universitní sportovní klub Slávie 20 5 2 5 8 36:46 1748:1839 24
5 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20 5 2 3 10 33:46 1690:1782 22
6 Chlumecká sportovní, z.s. 20 6 1 1 12 26:43 1511:1545 21
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Luboš Pajer, mail: lubos3@gmail.com, mobil: 724643724
1. kolo
1 9. 10. 2021, 10:00 VK Litvínov, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 0:3 (-17,-22,-22)
2 9. 10. 2021, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 0:3 (-18,-21,-15)
3 9. 10. 2021, 10:00 VK Jirkov - USK Slávie 3:1 (24,22,-24,22)
2. kolo
4 9. 10. 2021, 14:00 VK Litvínov, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 2:3 (-15,24,23,-8,-10)
5 9. 10. 2021, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 0:3 (-23,-25,-23)
6 9. 10. 2021, 14:00 VK Jirkov - USK Slávie 3:0 (24,21,14)
3. kolo
7 23. 10. 2021, 09:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - USK Slávie 3:2 (11,-21,-21,20,10)
8 23. 10. 2021, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Jirkov 1:3 (-23,19,-20,-20)
9 23. 10. 2021, 10:00 VK Litvínov, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. 3:0 (24,18,22)
4. kolo
10 23. 10. 2021, 13:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - USK Slávie 3:0 (11,21,21)
11 23. 10. 2021, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Jirkov 3:2 (22,-29,22,-14,5)
12 23. 10. 2021, 14:00 VK Litvínov, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. 3:0 (21,17,19)
5. kolo
13 6. 11. 2021, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 0:3 (-19,-20,-12)
14 22. 1. 2022, 10:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 3:0 (17,24,11)
15 6. 11. 2021, 10:00 USK Slávie - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 1:3 (-21,23,-21,-20)
6. kolo
16 6. 11. 2021, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 0:3 (-23,-17,-19)
17 22. 1. 2022, 14:00 VK Jirkov - VK Litvínov, z.s. 3:1 (21,-22,20,18)
18 6. 11. 2021, 14:00 USK Slávie - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 1:3 (22,-20,-23,-15)
7. kolo
19 8. 1. 2022, 10:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 3:1 (18,-21,17,17)
20 21. 3. 2022, 17:30 VK Litvínov, z.s. - USK Slávie 1:3 (-21,-18,18,-21)
21 20. 11. 2021, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - VK Jirkov 1:3 (-23,-21,18,-18)
8. kolo
22 8. 1. 2022, 14:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 3:1 (20,14,-20,24)
23 21. 3. 2022, 19:30 VK Litvínov, z.s. - USK Slávie 1:3 (24,-23,-21,-22)
24 20. 11. 2021, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - VK Jirkov 3:1 (16,24,-21,18)
9. kolo
25 4. 12. 2021, 10:00 VK Jirkov - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 1:3 (-19,-22,21,-25)
26 4. 12. 2021, 10:00 USK Slávie - Chlumecká sportovní, z.s. 3:0 (24,17,23)
27 4. 12. 2021, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. 2:3 (-15,-23,24,18,-12)
10. kolo
28 4. 12. 2021, 14:00 VK Jirkov - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 0:3 (-20,-23,-19)
29 4. 12. 2021, 14:00 USK Slávie - Chlumecká sportovní, z.s. 3:0 (15,20,18)
30 4. 12. 2021, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - VK Litvínov, z.s. 3:1 (-19,18,18,20)
11. kolo
31 15. 1. 2022, 10:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 3:0 (21,20,23)
32 15. 1. 2022, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. 0:3 (-23,-20,-22)
33 12. 3. 2022, 10:00 USK Slávie - VK Jirkov 2:3 (19,-21,-16,22,-11)
12. kolo
34 15. 1. 2022, 14:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - VK Litvínov, z.s. 3:1 (-20,8,13,22)
35 15. 1. 2022, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. 0:3 (-17,-19,-23)
36 12. 3. 2022, 14:00 USK Slávie - VK Jirkov 3:1 (-20,23,19,20)
13. kolo
37 29. 1. 2022, 10:00 USK Slávie - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 1:3 (-17,-17,20,-19)
38 29. 1. 2022, 10:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 3:1 (16,-27,16,18)
39 29. 1. 2022, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - VK Litvínov, z.s. 3:0 (18,20,21)
14. kolo
40 29. 1. 2022, 14:00 USK Slávie - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 2:3 (-22,21,23,-11,-11)
41 29. 1. 2022, 14:00 VK Jirkov - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 3:1 (16,16,-20,20)
42 29. 1. 2022, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - VK Litvínov, z.s. 3:0 (0,0,0)
15. kolo
43 12. 2. 2022, 10:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. 3:0 (24,20,22)
44 19. 3. 2022, 10:00 VK Litvínov, z.s. - VK Jirkov 3:1 (22,21,-20,20)
45 12. 2. 2022, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - USK Slávie 3:2 (-19,-23,20,13,16)
16. kolo
46 12. 2. 2022, 14:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - Chlumecká sportovní, z.s. 2:3 (21,-11,-24,20,-17)
47 19. 3. 2022, 14:00 VK Litvínov, z.s. - VK Jirkov 3:0 (20,16,20)
48 12. 2. 2022, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - USK Slávie 2:3 (-21,17,23,-18,-12)
17. kolo
49 5. 3. 2022, 10:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 0:3 (-10,-21,-23)
50 5. 3. 2022, 10:00 USK Slávie - VK Litvínov, z.s. 2:3 (15,-14,21,-15,-18)
51 5. 3. 2022, 10:00 VK Jirkov - Chlumecká sportovní, z.s. 3:1 (17,-21,20,18)
18. kolo
52 5. 3. 2022, 14:00 Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. - TJ Slovan Chabařovice, z.s. 1:3 (22,-20,-17,-15)
53 5. 3. 2022, 14:00 USK Slávie - VK Litvínov, z.s. 0:3 (-20,-22,-23)
54 5. 3. 2022, 14:00 VK Jirkov - Chlumecká sportovní, z.s. 3:1 (21,-22,27,21)
19. kolo
55 26. 3. 2022, 10:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - VK Jirkov 3:1 (22,-23,17,20)
56 26. 3. 2022, 10:00 Chlumecká sportovní, z.s. - USK Slávie 3:1 (-24,22,22,28)
57 26. 3. 2022, 10:00 VK Litvínov, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 3:2 (25,-19,-24,16,12)
20. kolo
58 26. 3. 2022, 14:00 TJ Slovan Chabařovice, z.s. - VK Jirkov 2:3 (-15,20,-21,19,-12)
59 26. 3. 2022, 14:00 Chlumecká sportovní, z.s. - USK Slávie 2:3 (-19,20,-24,23,-6)
60 26. 3. 2022, 14:00 VK Litvínov, z.s. - Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 3:0 (22,23,21)
© ČVS 2015-2018