Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mladší žákyně čtyřkový - 1.kolo

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - A 3 3 0 0 0 6:0 152:95 9
2 Volejbal Ústí nad Labem A 3 3 0 0 0 6:0 150:109 9
3 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 3 2 1 0 0 6:1 165:98 8
4 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - D 3 2 1 0 0 6:1 157:100 8
5 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 3 2 1 0 0 6:1 163:108 8
6 Volejbalový klub Teplice z.s. 3 2 0 1 0 5:2 158:115 7
7 VK Jirkov-Ervěnice 3 2 0 1 0 5:2 159:127 7
8 VTK Čížkovice, z.s. 3 2 0 0 1 4:2 151:131 6
9 TJ VEROS Chomutov z.s. 3 1 0 2 0 4:4 153:154 5
10 VK Šanov Teplice, z.s. 3 1 0 1 1 3:4 133:144 4
11 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.-B 3 1 0 0 2 2:4 119:137 3
12 Volejbal Ústí nad Labem B 3 1 0 0 2 2:4 117:135 3
13 Volejbal Ústí nad Labem C 3 1 0 0 2 2:4 114:133 3
14 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 1 3 0 1 0 2 2:5 138:150 2
15 VK Litvínov, z.s. 3 0 1 0 2 2:5 124:159 2
16 VSK Spartak Děčín 2 3 0 1 0 2 2:5 106:154 2
17 VK Sever Žatec, z.s. A 3 0 1 0 2 2:5 99:155 2
18 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.- C 3 0 0 1 2 1:6 111:155 1
19 VK Sever Žatec, z.s. B 3 0 0 1 2 1:6 109:160 1
20 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - E 3 0 0 0 3 0:6 95:154 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Josef Herclík, mail: herclik.volley@seznam.cz, mobil: 603836094
1. kolo
1 17. 10. 2021, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem A - VK Šanov Teplice, z.s. 2:0 (13,20)
2 17. 10. 2021, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem B - VSK Spartak Děčín 1 2:0 (21,14)
3 17. 10. 2021, 08:59 VK Šanov Teplice, z.s. - VSK Spartak Děčín 1 1:2 (18,-14,-11)
4 17. 10. 2021, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem A - Volejbal Ústí nad Labem B 2:0 (21,10)
5 17. 10. 2021, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem B - VK Šanov Teplice, z.s. 0:2 (-23,-13)
6 17. 10. 2021, 08:59 VSK Spartak Děčín 1 - Volejbal Ústí nad Labem A 0:2 (-22,-23)
2. kolo
7 17. 10. 2021, 09:00 SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem C 2:0 (18,16)
8 17. 10. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - VK Litvínov, z.s. 1:2 (-22,21,-12)
9 17. 10. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem C - VK Litvínov, z.s. 2:0 (16,17)
10 17. 10. 2021, 09:00 SKTO Duchcov z.s. - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:1 (12,-23,7)
11 17. 10. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem C 2:0 (14,16)
12 17. 10. 2021, 09:00 VK Litvínov, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 0:2 (-18,-12)
3. kolo
13 17. 10. 2021, 09:01 Žatec A - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-13,-8)
14 17. 10. 2021, 09:01 SK VOLEJBAL Ústí - C - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 0:2 (-9,-10)
15 17. 10. 2021, 09:01 Volejbalový klub Teplice z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 1:2 (-21,17,-12)
16 17. 10. 2021, 09:01 Žatec A - SK VOLEJBAL Ústí - C 2:1 (21,-15,9)
17 17. 10. 2021, 09:01 SK VOLEJBAL Ústí - C - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-20,-17)
18 17. 10. 2021, 09:01 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D - Žatec A 2:0 (15,8)
4. kolo
19 17. 10. 2021, 09:02 VK Jirkov - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 1:2 (-26,22,-8)
20 17. 10. 2021, 09:02 Žatec B - VSK Spartak Děčín 2 1:2 (-20,20,-9)
21 17. 10. 2021, 09:02 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - VSK Spartak Děčín 2 2:0 (10,7)
22 17. 10. 2021, 09:02 VK Jirkov - Žatec B 2:0 (22,11)
23 17. 10. 2021, 09:02 Žatec B - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 0:2 (-12,-10)
24 17. 10. 2021, 09:02 VSK Spartak Děčín 2 - VK Jirkov 0:2 (-21,-8)
5. kolo
25 17. 10. 2021, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí - A - VTK Čížkovice, z.s. 2:0 (22,25)
26 17. 10. 2021, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí - B - SK VOLEJBAL Ústí - E 2:0 (19,18)
27 17. 10. 2021, 09:02 VTK Čížkovice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - E 2:0 (15,27)
28 17. 10. 2021, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí - A - SK VOLEJBAL Ústí - B 2:0 (17,15)
29 17. 10. 2021, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí - B - VTK Čížkovice, z.s. 0:2 (-15,-22)
30 17. 10. 2021, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí - E - SK VOLEJBAL Ústí - A 0:2 (-6,-10)
© ČVS 2015-2018