Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE

Mladší žákyně čtyřkový - 2.kolo

Tabulka Z V3 V2 P1 P0 S M B
1 Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 1 3 3 0 0 0 6:0 150:55 9
2 Volejbal Ústí nad Labem A 3 3 0 0 0 6:0 150:69 9
3 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - A 3 3 0 0 0 6:0 151:82 9
4 Volejbalový klub Teplice z.s. 3 2 1 0 0 6:1 162:95 8
5 VTK Čížkovice, z.s. 3 0 3 0 0 6:3 179:161 6
6 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - D 3 2 0 0 1 4:2 132:87 6
7 VK Jirkov-Ervěnice 3 2 0 0 1 4:2 136:91 6
8 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 3 1 1 1 0 5:3 165:142 6
9 VK Sever Žatec, z.s. B 3 1 1 1 0 5:3 154:160 6
10 Sportovní klub tenis - odbíjená Duchcov z.s. 3 1 1 0 1 4:3 135:109 5
11 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. - E 3 1 0 2 0 4:4 161:143 5
12 VK Litvínov, z.s. 3 1 0 1 1 3:4 145:134 4
13 VK Šanov Teplice, z.s. 3 1 0 1 1 3:4 110:133 4
14 VSK Spartak Děčín 2 3 1 0 0 2 2:4 136:100 3
15 Volejbal Ústí nad Labem C 3 1 0 0 2 2:4 110:100 3
16 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.-B 3 0 0 1 2 1:6 130:160 1
17 Volejbal Ústí nad Labem B 3 0 0 0 3 0:6 66:150 0
18 VK Sever Žatec, z.s. A 3 0 0 0 3 0:6 49:150 0
19 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s.- C 3 0 0 0 3 0:6 0:150 0
20 TJ VEROS Chomutov z.s. 3 0 0 0 3 0:6 0:150 0
kalendář skupiny
vedoucí soutěže: Josef Herclík, mail: herclik.volley@seznam.cz, mobil: 603836094
1. kolo
1 14. 11. 2021, 08:59 VK Šanov Teplice, z.s. - SKTO Duchcov z.s. 1:2 (-9,17,-6)
2 14. 11. 2021, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem A - Volejbal Ústí nad Labem B 2:0 (9,12)
3 14. 11. 2021, 08:59 SKTO Duchcov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem B 2:0 (5,14)
4 14. 11. 2021, 08:59 VK Šanov Teplice, z.s. - Volejbal Ústí nad Labem A 0:2 (-13,-7)
5 14. 11. 2021, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem A - SKTO Duchcov z.s. 2:0 (11,17)
6 14. 11. 2021, 08:59 Volejbal Ústí nad Labem B - VK Šanov Teplice, z.s. 0:2 (-11,-15)
2. kolo
7 14. 11. 2021, 09:00 VSK Spartak Děčín 1 - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 2:0 (11,21)
8 14. 11. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - Volejbal Ústí nad Labem C 0:2 (-0,-0)
9 14. 11. 2021, 09:00 SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D - Volejbal Ústí nad Labem C 2:0 (22,15)
10 14. 11. 2021, 09:00 VSK Spartak Děčín 1 - TJ VEROS Chomutov z.s. 2:0 (0,0)
11 14. 11. 2021, 09:00 TJ VEROS Chomutov z.s. - SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. -D 0:2 (-0,-0)
12 14. 11. 2021, 09:00 Volejbal Ústí nad Labem C - VSK Spartak Děčín 1 0:2 (-15,-8)
3. kolo
13 14. 11. 2021, 09:01 VK Litvínov, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 0:2 (-19,-17)
14 14. 11. 2021, 09:01 Žatec A - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 0:2 (-9,-12)
15 14. 11. 2021, 09:01 VK Litvínov, z.s. - Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. 1:2 (21,-20,-14)
16 14. 11. 2021, 09:01 Volejbalový klub Teplice z.s. - Žatec A 2:0 (1,5)
17 14. 11. 2021, 09:01 Žatec A - VK Litvínov, z.s. 0:2 (-11,-11)
18 14. 11. 2021, 09:01 Tělovýchovná jednota Baník Most, z.s. - Volejbalový klub Teplice z.s. 1:2 (22,-15,-13)
4. kolo
19 14. 11. 2021, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí - C - SK VOLEJBAL Ústí - A 0:2 (-0,-0)
20 14. 11. 2021, 09:02 VSK Spartak Děčín 2 - VK Jirkov 0:2 (-21,-19)
21 14. 11. 2021, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí - A - VK Jirkov 2:0 (12,24)
22 14. 11. 2021, 09:02 SK VOLEJBAL Ústí - C - VSK Spartak Děčín 2 0:2 (-0,-0)
23 14. 11. 2021, 09:02 VSK Spartak Děčín 2 - SK VOLEJBAL Ústí - A 0:2 (-23,-23)
24 14. 11. 2021, 09:02 VK Jirkov - SK VOLEJBAL Ústí - C 2:0 (0,0)
5. kolo
25 14. 11. 2021, 09:03 Žatec B - SK VOLEJBAL Ústí - B 2:0 (23,20)
26 14. 11. 2021, 09:03 VTK Čížkovice, z.s. - SK VOLEJBAL Ústí - E 2:1 (24,-18,5)
27 14. 11. 2021, 09:03 SK VOLEJBAL Ústí - E - SK VOLEJBAL Ústí - B 2:0 (22,9)
28 14. 11. 2021, 09:03 VTK Čížkovice, z.s. - Žatec B 2:1 (17,-20,9)
29 14. 11. 2021, 09:03 Žatec B - SK VOLEJBAL Ústí - E 2:1 (20,-13,12)
30 14. 11. 2021, 09:03 SK VOLEJBAL Ústí - B - VTK Čížkovice, z.s. 1:2 (20,-18,-13)
© ČVS 2015-2018